Tabela po 4 kolejce ligowej          
                   
Mce   Nazwa Drużyny P Duże S U M A P Małe S U M A   PD przed turniejem Z gry przed turniejem P.Duże dzisiaj Z gry dzisiaj
1. A DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność III 47 43489   33 31535 14 11954
2. B GÓRNIK Boguszowice 47 40253   36 30317 11 9936
3. P GOKiR Połomia II 47 40187   35 29826 12 10361
4. M LKS Lyski II 46 42581   35 32034 11 10547
5. N SC HERKULES Rydułtowy II 45 40139   35 31806 10 8333
6. J KS POLONIA Niewiadom 44 40703   31 29647 13 11056
7. C JARDEX Szczejkowice II 42 39658   33 31159 9 8499
8. L EMERYT Kobyla 41 39834   31 29649 10 10185
9. S SKS CZARNI Krzyżkowice 40 37670   26 27320 14 10350
10. R WOK Gołkowice 39 37915   28 28461 11 9454
11. H GKS DĄB Gaszowice II 37 37624   28 27788 9 9836
12. F LKS Górki Śląskie II 36 36915   28 28244 8 8671
13. K RELAKS Rzuchów 34 33328   27 26107 7 7221
14. D KS U WALKA Gotartowice 33 34264   24 24726 9 9538
15. E SILESIA Rybnik II 32 31528   27 25508 5 6020
16 T KS NAPRZÓD Czyżowice 22 24334   15 16938 7 7396

............................................. 

    Lista Wyników Drużyn       z dnia 11.02.2018    
  DRUŻYNOWY PUCHAR O.RYBNIK 2018 rozegrano w Stanowicach
Gospodarz   Zarząd Okręgu RYBNIK Kierownik Kałuża Stanisław
Sędziowie   Niemiec Stanisław, Paździor Henryk, Kąsek Andrzej         Protokolant:     Paździor Tomasz
                                   
Msce nr st. Drużyna / Nr St. - Nazwisko, imię Suma W P 1 ser. 1 w. 1 p. 2 Seria 2 w. 2 p. 3 Seria 3 w. 3 p.      
1   ASY Żory I 11672 108 10 4076 39 5 3841 36 3 3755 33 2      
  11 Niemiec Stanisław 3084 30 2 1022 11 1 923 9 0 1139 10 1      
  12 Śliż Bogusław 2171 22 5 934 8 1 654 9 3 583 5 1      
  13 Kopacz Wiesław 3046 23 0 1045 8 0 1104 8 0 897 7 0      
  14 Gawron Bogdan 3371 33 3 1075 12 3 1160 10 0 1136 11 0      
  15                                
2   WISUS Żory I 10936 107 14 4075 39 3 2820 27 4 4041 41 7      
  41 Szymała Tomasz 2892 27 3 1164 10 1 605 7 1 1123 10 1      
  42 Kwaśniak Jerzy 2729 30 4 1176 11 0 592 6 1 961 13 3      
  43 Standowicz Jan 2467 22 3 749 7 0 878 7 1 840 8 2      
  44 Paździor Henryk 2848 28 4 986 11 2 745 7 1 1117 10 1      
  45                                
3   LKS FORTECA Świerklany I 10591 111 17 4481 41 2 2415 35 10 3695 35 5      
  31 Gembalczyk Stanisław 2938 27 1 1297 12 0 844 7 0 797 8 1      
  32 Polok Franciszek 2675 32 8 1388 13 1 380 10 4 907 9 3      
  33 Gajda Piotr 2445 25 2 934 8 0 532 6 1 979 11 1      
  34 Gajda Bolesław 2533 27 6 862 8 1 659 12 5 1012 7 0      
  35                                
4   SILESIA Rybnik I 9963 100 11 3512 34 2 2787 31 5 3664 35 4      
  21 Śmieja Roman 2243 22 3 586 6 1 740 9 2 917 7 0      
  22 Rezner Adam 2469 23 2 765 7 0 776 7 0 928 9 2      
  23 Bartosik Wojciech 2998 30 4 1455 15 1 316 4 2 1227 11 1      
  24 Paulus Ewald 2253 25 2 706 6 0 955 11 1 592 8 1      
  25                                
5   KS GÓRNIK Boguszowice 9344 97 15 2887 28 2 3375 37 7 3082 32 6      
  241 Sobik Klaudiusz 2751 27 2 1137 11 0 811 8 1 803 8 1      
  242 Lech Stanisław 1686 14 2 339 2 0 874 7 0 473 5 2      
  243 Skrobol Marian 2649 28 4 1023 9 0 872 11 3 754 8 1      
  244 Kuś Bolesław 2258 28 7 388 6 2 818 11 3 1052 11 2      
  245                                
6   WISUS Żory II 9045 99 21 2932 33 6 3065 35 9 3048 31 6      
  81 Piersiak Piotr 2695 29 4 712 7 1 976 12 2 1007 10 1      
  82 Gorol Marek 2571 24 4 850 8 1 1065 9 1 656 7 2      
  83 Woronecki Stefan 1979 22 6 879 11 2 300 4 3 800 7 1      
  84 Skupień Eugeniusz 1800 24 7 491 7 2 724 10 3 585 7 2      
  85                                
7   PIAST Leszczyny I 8886 88 15 2738 27 6 2597 27 7 3551 34 2      
  61 Czuga Benedykt 2330 23 4 783 7 1 888 9 2 659 7 1      
  62 Adamczyk Rajmund 1438 16 5 481 6 2 420 4 2 537 6 1      
  63 Czuga Przemysław 2681 25 3 412 6 3 1047 8 0 1222 11 0      
  64 Bojdoł Iwona 2437 24 3 1062 8 0 242 6 3 1133 10 0      
  65                                
8   PIAST Leszczyny II 8793 84 11 2626 27 4 3139 31 2 3028 26 5      
  161 Gałązka Eugeniusz 2450 21 1 846 9 1 655 5 0 949 7 0      
  162 Breitkopf Norbert 1358 13 5 558 5 1 656 5 0 144 3 4      
  163 Niemiec Zenon 2817 27 2 789 7 0 1165 12 1 863 8 1      
  164 Kurpanik Leszek 2168 23 3 433 6 2 663 9 1 1072 8 0      
  165                                
9   BUK Rudy 8626 81 9 2943 30 3 3312 29 2 2371 22 4      
  121 Roter Eugeniusz 1480 11 3 470 4 1 750 5 0 260 2 2      
  122 Marusiak Marian 1730 18 3 775 7 0 392 4 1 563 7 2      
  123 Duda Edward 2449 25 2 724 8 1 932 10 1 793 7 0      
  124 Baszczok Gerard 2967 27 1 974 11 1 1238 10 0 755 6 0      
  125                                
10   JARDEX WDK Szczejkowice I 8503 81 10 2931 29 3 2495 24 4 3077 28 3      
  101 Gawlik Marian 1854 15 2 169 3 2 859 7 0 826 5 0      
  102 Zawisło Kazimierz 1527 16 3 717 7 0 412 4 1 398 5 2      
  103 Malcher Andrzej 2564 24 2 1150 9 0 595 6 1 819 9 1      
  104 Młynek Andrzej 2558 26 3 895 10 1 629 7 2 1034 9 0      
  105                                
11   WISUS Żory III 8481 78 11 2635 23 3 2552 27 6 3294 28 2      
  221 Lorenz Ryszard 1745 15 3 382 4 2 445 4 1 918 7 0      
  222 Grela Alfred 2473 24 4 1111 9 1 663 9 3 699 6 0      
  223 Kufel Józef 2227 23 2 538 6 0 590 7 2 1099 10 0      
  224 Świerkot Eugeniusz 2036 16 2 604 4 0 854 7 0 578 5 2      
  225                                
12   ISKRA Rybnik II 8245 83 9 2636 30 3 2552 30 6 3057 23 0      
  181 Tokar Kazimierz 1327 13 4 39 3 3 624 6 1 664 4 0      
  182 Mleczko Tadeusz 2060 24 3 1146 12 0 233 6 3 681 6 0      
  183 Lebek Henryk 2141 22 2 605 6 0 628 9 2 908 7 0      
  184 Grzyb Józef 2717 24 0 846 9 0 1067 9 0 804 6 0      
  185                                
13   JUBILAT Jastrzębie 8243 91 17 2987 31 4 3117 32 4 2139 28 9      
  51 Kiełbasa Wiesław 2499 23 2 847 9 1 904 7 0 748 7 1      
  52 Ciastowicz Wojciech 1017 15 9 372 4 2 447 6 3 198 5 4      
  53 Glac Józef 2785 31 3 836 9 1 1333 15 0 616 7 2      
  54 Czapla Henryk 1942 22 3 932 9 0 433 4 1 577 9 2      
  55                                
14   U WALKA Rybnik-Gotartowice 7796 73 10 2418 26 5 3209 26 1 2169 21 4      
  111 Domagała Zbigniew 1490 13 2 401 4 1 774 6 0 315 3 1      
  112 Helis Paweł 1972 20 3 644 9 2 944 7 0 384 4 1      
  113 Benisz Adam 2327 19 3 448 4 2 778 6 1 1101 9 0      
  114 Winkler Wacław 2007 21 2 925 9 0 713 7 0 369 5 2      
  115                                
15   JARDEX WDK Szczejkowice II 7747 89 14 3369 31 2 2451 29 4 1927 29 8      
  131 Jureczko Marian 1579 16 3 633 6 1 518 4 0 428 6 2      
  132 Kąsek Andrzej 1341 27 8 983 9 0 258 10 4 100 8 4      
  133 Lip Bogusław 2267 22 1 625 7 1 694 6 0 948 9 0      
  134 Panfil Tomasz 2560 24 2 1128 9 0 981 9 0 451 6 2      
  135                                
16   DK Rybnik-Chwałowice NSZZ II 7572 81 16 2103 26 7 2904 28 4 2565 27 5      
  151 Danel Szymon 2271 22 2 507 6 1 922 8 1 842 8 0      
  152 Buchalik Roman 1299 15 4 335 5 2 445 6 1 519 4 1      
  153 Płoszaj Mirosław 1917 21 5 360 6 3 830 7 0 727 8 2      
  154 Pykosz Mariusz 2085 23 5 901 9 1 707 7 2 477 7 2      
  155                                
17   DK Rybnik-Chwałowice NSZZ I 7272 94 30 3051 34 7 1759 29 12 2462 31 11      
  91 Urbańczyk Ryszard 2241 26 4 564 8 1 459 7 2 1218 11 1      
  92 Dziewior Andrzej 2052 21 4 944 9 1 374 4 1 734 8 2      
  93 Kral Adam 1518 25 11 821 9 2 397 10 6 300 6 3      
  94 Skóra Józef 1461 22 11 722 8 3 529 8 3 210 6 5      
  95                                
18   DK Rybnik-Chwałowice NSZZ III 7014 85 19 3095 32 3 2057 22 5 1862 31 11      
  191 Pawlus Stanisław 1155 19 4 1001 12 1 106 2 2 48 5 1      
  192 Szojer Ryszard 1878 21 6 344 4 1 820 8 1 714 9 4      
  193 Sobik Roman 1280 18 5 630 7 1 -51 1 2 701 10 2      
  194 Gawełczyk Bronisław 2701 27 4 1120 9 0 1182 11 0 399 7 4      
  195                                
19   SILESIA Rybnik II 6936 71 16 2653 28 6 1780 18 4 2503 25 6      
  231 Michalski Teodor 1577 18 5 641 8 3 473 4 0 463 6 2      
  232 Kisiel Hubert 1228 11 3 330 4 1 360 3 1 538 4 1      
  233 Grygoruk Włodzimierz 2786 24 0 976 8 0 902 8 0 908 8 0      
  234 Chlebisz Tomasz 1345 18 8 706 8 2 45 3 3 594 7 3      
  235                                
20   ASY Żory II 6723 75 17 1373 21 7 2954 27 3 2396 27 7      
  211 Grzegorzczyk Marian 1636 21 7 223 5 3 877 8 1 536 8 3      
  212 Krupa Czesław 1558 21 5 750 8 1 214 4 2 594 9 2      
  213 Waszut Zygmunt 1954 21 5 14 4 3 1242 10 0 698 7 2      
  214 Boczek Marian 1575 12 0 386 4 0 621 5 0 568 3 0      
  215 Grodoń Joachim 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0      
21   LKS FORTECA Świerklany II 6721 68 14 1694 20 4 2929 23 3 2098 25 7      
  141 Łękawski Wiesław 1266 16 5 121 3 2 397 4 1 748 9 2      
  142 Górecki Krzysztof 2392 24 4 651 8 1 1230 9 1 511 7 2      
  143 Kopertowski Franciszek 1140 13 3 302 4 1 586 5 0 252 4 2      
  144 Oślizlok Roman 1923 15 2 620 5 0 716 5 1 587 5 1      
  145                                
22   WALET Pawłowice II 6654 78 24 1827 22 7 2147 31 10 2680 25 7      
  201 Fizia Józef 2541 28 5 732 9 2 606 10 3 1203 9 0      
  202 Helis Adam 1099 16 6 536 5 1 302 5 2 261 6 3      
  203 Lubski Krzysztof 1961 21 6 749 7 1 688 8 2 524 6 3      
  204 Szymaniec Tomasz 1053 13 7 -190 1 3 551 8 3 692 4 1      
  205                                
23   ISKRA Rybnik I 5909 76 23 1978 29 9 1804 23 8 2127 24 6      
  71 Pudło Krzysztof 997 19 10 441 9 4 -16 4 4 572 6 2      
  72 Kotyński Tadeusz 2000 22 3 467 6 2 740 8 1 793 8 0      
  73 Ferdyn Mieczysław 1718 17 2 469 6 1 324 3 1 925 8 0      
  74 Jaworek Henryk 1194 18 8 601 8 2 756 8 2 -163 2 4      
  75                                
24   WALET Pawłowice I 4783 71 33 1291 17 7 2435 31 10 1057 23 16      
  171 Ogierman Stanisław 1303 18 6 146 2 1 879 10 2 278 6 3      
  172 Misiak Andrzej 1767 24 10 641 7 2 552 9 4 574 8 4      
  173 Walaszek Mirosław 1455 21 9 564 7 2 680 8 2 211 6 5      
  174 Recław Leszek 258 8 8 -60 1 2 324 4 2 -6 3 4      

 

Regulamin rozgrywek połączonych lig okręgowych okręgów Śląsk-Południe i Rybnik

1. Udział w rozgrywkach LO poprzedzony jest aktualnym zgłoszeniem drużyny przez klub, oraz wpłaconych składek licencyjnych i składki startowej za ostatnią kolejkę.

2. W przypadku nieobecności składka startowa musi być wpłacona Organizatorowi rozgrywek. W stosunku do nieobecnej drużyny zostaną wyciągnięte regulaminowe konsekwencje.

3. Kluby posiadające drużyny w wyższej klasie rozgrywek nie mogą w danej kolejce ligowej wystawić jednocześnie zawodnika do zawodów wyższego i niższego szczebla. W ostatniej kolejce rozgrywek ligowych nie mogą brać udziału zawodnicy, którzy nie uczestniczyli w ani jednej kolejce, a uczestniczyli w rozgrywkach lig wyższych.

4. System punktacji i sposób rozgrywek:

a). 16 drużyn rozstawienie na 4 grupy 

b). Punktacja w grupie duże punkty 4 drużynowej : 4,3,2,1 przy równej ilości dużych liczą się małe punkty

c). Rozegranych zostanie 6 kolejek ligowych / podział na grupy i klucz rozstawienia drużyn przygotuje pion sportowy Okręgu Śląsk-Południe/ rozpoczęcie o 9.00; 4 x 32 rozdania

5. Awans do klasy wyższej rozgrywek zdobywają drużyny według klucza ustalonego przez Zarząd PZSkat. Awans uzyskują drużyny w/g zajętych miejsc po zakończeniu ostatniej kolejki [niezależnie z jakiego okręgu 

6. Gospodarz zawodów [ podany na osobnym wykazie] zobowiązany jest do zakupu dokumentacji zawodów przygotowanych przez Zarząd Okręgu Śląsk-Południe.

7. Nie sportowe zachowanie, nieprzestrzeganie regulaminów, łamanie przepisów podlega sankcjom wynikającym z regulaminów PZSkat.

8. Opłata startowa za kolejkę ligi okręgowej wynosi 40 zł.

9.Udział w rozgrywkach zadeklarowało 11 drużyn z Okręgu Śląsk-Południe i 5 drużyn z Okręgu Rybnik 

Uwagi końcowe

1. Kwestie nieujęte w regulaminach rozstrzyga komisja podana poniżej.

2. Nie dopuszcza się do gry w w/w turniejach używanych kart. Karty nowe [ wzoru śląskiego] zapewnia gospodarz zawodów.

3. Prosimy o śledzenie strony informacyjnej okręgu Śląsk-Południe i strony Okręgu Rybnik tam będą przekazywane przez Zarządy Okręgów najważniejsze informacje i wyniki. 

Komisja Rozgrywek Ligowych

Eugeniusz Cyran

Stanisław Niemiec

Alojzy Huwer

Kolejka I WOK Gołkowice 24.02.2018 Rogów ul. Sportowa 1
                               
  Grupa I   Grupa II   Grupa III   Grupa IV
                               
1 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność III 5 SILESIA Rybnik II 9 RELAKS Rzuchów 13 GOKiR Połomia II
2 GÓRNIK Boguszowice 6 LKS Górki Ślaskie II 10 EMERYT Kobyla 14 WOK Gołkowice
3 JARDEX Szczejkowice II 7 GKS DĄB Gaszowice II 11 LKS Lyski II 15 SKS CZARNI Krzyżkowice
4 KS U WALKA Gotartowice 8 KS POLONIA Niewiadom 12 S.C. HERKULES Rydułtowy II 16 KS NAPRZÓD Czyżowice
                               
Kolejka II GOKiR Połomia 25.02.2018 Rogów ul. Sportowa 1
                               
  Grupa I   Grupa II   Grupa III   Grupa IV
                               
1 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność III 2 GÓRNIK Boguszowice 3 JARDEX Szczejkowice II 4 KS U WALKA Gotartowice
5 SILESIA Rybnik II 6 LKS Górki Ślaskie II 7 GKS DĄB Gaszowice II 8 KS POLONIA Niewiadom
9 RELAKS Rzuchów 10 EMERYT Kobyla 11 LKS Lyski II 12 S.C. HERKULES Rydułtowy II
13 GOKiR Połomia II 14 WOK Gołkowice 15 SKS CZARNI Krzyżkowice 16 KS NAPRZÓD Czyżowice
                               
Kolejka III   07.04.2018 Rogów ul. Sportowa 1
                               
  Grupa I   Grupa II   Grupa III   Grupa IV
                               
1 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność III 2 GÓRNIK Boguszowice 3 JARDEX Szczejkowice II 4 KS U WALKA Gotartowice
8 KS POLONIA Niewiadom 7 GKS DĄB Gaszowice II 6 LKS Górki Ślaskie II 5 SILESIA Rybnik II
10 EMERYT Kobyla 9 RELAKS Rzuchów 12 S.C. HERKULES Rydułtowy II 11 LKS Lyski II
15 SKS CZARNI Krzyżkowice 16 KS NAPRZÓD Czyżowice 13 GOKiR Połomia II 14 WOK Gołkowice
                               
Kolejka IV   08.04.2018 FINEZJA Szczerbice ul.
                               
  Grupa I   Grupa II   Grupa III   Grupa IV
                               
1 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność III 2 GÓRNIK Boguszowice 3 JARDEX Szczejkowice II 4 KS U WALKA Gotartowice
6 LKS Górki Ślaskie II 5 SILESIA Rybnik II 8 KS POLONIA Niewiadom 7 GKS DĄB Gaszowice II
11 LKS Lyski II 12 S.C. HERKULES Rydułtowy II 9 RELAKS Rzuchów 10 EMERYT Kobyla
16 KS NAPRZÓD Czyżowice 15 SKS CZARNI Krzyżkowice 14 WOK Gołkowice 13 GOKiR Połomia II
                               
Kolejka V EMERYT Kobyla 22.09.2018 Sala OSP Lyski ul.Dworcowa 1
                               
  Grupa I   Grupa II   Grupa III   Grupa IV
                               
1 DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność III 2 GÓRNIK Boguszowice 3 JARDEX Szczejkowice II 4 KS U WALKA Gotartowice
7 GKS DĄB Gaszowice II 8 KS POLONIA Niewiadom 5 SILESIA Rybnik II 6 LKS Górki Ślaskie II
12 S.C. HERKULES Rydułtowy II 11 LKS Lyski II 10 EMERYT Kobyla 9 RELAKS Rzuchów
14 WOK Gołkowice 13 GOKiR Połomia II 16 KS NAPRZÓD Czyżowice 15 SKS CZARNI Krzyżkowice
                               
Kolejka VI LKS Lyski 23.09.2018 Sala OSP Lyski ul.Dworcowa 1
                               
  Grupa I   Grupa II   Grupa III   Grupa IV
                               
  DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność III   GÓRNIK Boguszowice   GOKiR Połomia II   LKS Lyski II
  KS POLONIA Niewiadom   JARDEX Szczejkowice II   EMERYT Kobyla   S.C. HERKULES Rydułtowy II
  GKS DĄB Gaszowice II   LKS Górki Ślaskie II   SKS CZARNI Krzyżkowice   WOK Gołkowice
  KS NAPRZÓD Czyżowice   RELAKS Rzuchów   KS U WALKA Gotartowice   SILESIA Rybnik II

 

Wednesday the 19th. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.