Wykaz zawodników PZSkat Okręg Rybnik
na 2022 rok
    ZAWODNICY 2022 Okręgu Rybnik PZSkat 3.03.2022
L.p. L.p. kluby Nazwisko i imię Nr ewidencyjny Klub, Sekcja Kat Data urodzenia
1 1 Kałuża Stanisław 03/01/001 SILESIA Rybnik S 17.04.1939
2 2 Kisiel Hubert 03/01/006 SILESIA Rybnik S 19.06.1943
3 3 Paulus Ewald 03/01/011 SILESIA Rybnik S 5.08.1941
4 4 Rezner Adam 03/01/012 SILESIA Rybnik S 25.09.1953
5 5 Śmieja Roman 03/01/013 SILESIA Rybnik S 21.04.1955
6 6 Kamiński Jarosław 03/01/036 SILESIA Rybnik M 27.07.1970
7 7 Michalski Teodor 03/01/039 SILESIA Rybnik S 22.12.1937
8 8 Dziwoki Stanisław 03/01/040 SILESIA Rybnik S 27.03.1955
9 9 Grygoruk Włodzimierz 03/01/048 SILESIA Rybnik S 25.01.1952
10 10 Bartosik Wojciech 03/01/051 SILESIA Rybnik S 23.04.1949
11 11 Drzewiński Wiesław 03/01/056 SILESIA Rybnik S 13.03.1947
12 1 Niemiec Zenon 03/006/002 PIAST Leszczyny S 16.09.1954
13 2 Kałuża Zbigniew 03/006/012 PIAST Leszczyny M 14.03.1958
14 3 Strzelecki Włodzimierz 03/006/017 PIAST Leszczyny M 21.07.1961
15 4 Adamczyk Rajmund 03/006/018 PIAST Leszczyny M 12.08.1958
16 5 Czuga Benedykt 03/006/022 PIAST Leszczyny S 3.10.1956
17 6 Bojdoł Iwona 03/006/025 PIAST Leszczyny K 1978-06-09
18 7 Strupowski Grzegorz 03/006/031 PIAST Leszczyny M 9.06.1978
19 8 Czuga Przemysław 03/006/032 PIAST Leszczyny M 1.06.1984
20 9 Szulik Martin 03/006/038 PIAST Leszczyny M 13.12.1991
21 10 Kurpanik Leszek 03/006/046 PIAST Leszczyny M 26.08.1978
22 11 Breitkopf Norbert 03/006/048 PIAST Leszczyny M 4.03.1959
23 12 Nowak Henryk 03/006/049 PIAST Leszczyny M 13.10.1954
24 1 Buchalik Alfons 03/008/005 ASY WISUS Żory S 1949.09.27
25 2 Bogusławski Stanisław 03/008/006 ASY WISUS Żory M 1958.04.10
26 3 Śliż Bogusław 03/008/011 ASY WISUS Żory S 1950.07.09
27 4 Lorenz Ryszard 03/008/014 ASY WISUS Żory S 1946.06.12
28 5 Pawlas Mariusz 03/008/017 ASY WISUS Żory M 1961.04.02
29 6 Grela Alfred 03/008/019 ASY WISUS Żory M 1973.07.18.
30 7 Hałacz Janusz 03/008/022 ASY WISUS Żory M 1967.06.23
31 8 Bortlik Rajmund 03/008/023 ASY WISUS Żory M 1971.12.01
32 9 Paździor Henryk 03/008/025 ASY WISUS Żory S 1957.07.08
33 10 Grodoń Joachim 03/008/029 ASY WISUS Żory S 1954.08.22
34 11 Szymała Tomasz 03/008/031 ASY WISUS Żory M 1972.10.27
35 12 Tetla Marian 03/008/034 ASY WISUS Żory S 1954.12.29
36 13 Niemiec Stanisław 03/008/043 ASY WISUS Żory S 1950.04.01
37 14 Staniek Eugeniusz 03/008/045 ASY WISUS Żory M 1960.09.15
38 15 Gorol Marek 03/008/046 ASY WISUS Żory M 1968.06.19
39 16 Skupień Eugeniusz 03/008/047 ASY WISUS Żory S 1953.08.03
40 17 Podkowiik Robert 03/008/048 ASY WISUS Żory S 1945.08.12
41 18 Kwaśniak Jerzy 03/008/050 ASY WISUS Żory S 1956.10.23
42 19 Boryś Dariusz 03/008/055 ASY WISUS Żory M 1986.02.24
43 20 Kuczera Franciszek 03/008/057 ASY WISUS Żory S 1953.09.17
44 21 Piersiak Piotr 03/008/060 ASY WISUS Żory S 1954.05.29
45 22 Świerkot Eugeniusz 03/008/065 ASY WISUS Żory S 1949.06.10
46 23 Tabath Damian 03/008/067 ASY WISUS Żory S 1952.06.29
47 24 Gawron Bogdan 03/008/069 ASY WISUS Żory S 1952.08.05
48 25 Olszowski Józef 03/008/070 ASY WISUS Żory S 1941.04.15.
49 26 Łogasz Roman 03/008/071 ASY WISUS Żory M 1960.10.29
50 27 Waszut Zybmunt 03/008/072 ASY WISUS Żory S 1948.12.01
51 28 Kopacz Wiesław 03/008/074 ASY WISUS Żory M 1959.05.12
52 29 Grzegoszczyk Marin 03/008/075 ASY WISUS Żory M 1960.12.21
53 30 Górecki Krzysztof 03/008/077 ASY WISUS Żory M 1964.05.31
54 31 Frysz Grzegorz 03/008/078 ASY WISUS Żory M 1988.02.17
55 32 Flejszor Dariusz 03/008/079 ASY WISUS Żory M 15.02.1964
56 33 Kosteczka Jarosław 03/008/080 ASY WISUS Żory M 12.06.1969
57 1 Warło Henryk 03/012/001 JUBILAT Jastrzębie S 12.03.1942
58 2 Kiełbasa Wiesław 03/012/007 JUBILAT Jastrzębie M 3.10.1958
59 3 Herok Henryk 03/012/014 JUBILAT Jastrzębie S 5.03.1950
60 4 Czapla Henryk 03/012/020 JUBILAT Jastrzębie M 14.01.1962
61 5 Ciastowicz Wojciech 03/012/026 JUBILAT Jastrzębie M 8.03.1966
62 6 Kozaczek Ryszard 03/012/036 JUBILAT Jastrzębie M 12.06.1966
63 7 Glac Józef 03/012/043 JUBILAT Jastrzębie M 19.03.1968
64 1 Kafka Piotr 03-016-001 Forteca S 22.12.1954
65 2 Gajda Monika 03-016-007 Forteca K-S 23.02.1948
66 3 Gajda Bolesław 03-016-008 Forteca S 15.11.1942
67 4 Gajda Piotr 03-016-009 Forteca M 27.11.1965
68 5 Gembalczyk Stanisław 03-016-015 Forteca M 24.01.1958
69 6 Hojka Jerzy 03-016-018 Forteca S 5.06.1954
70 7 Łękawski Wiesław 03-016-022 Forteca S 15.09.1951
71 8 Oślizlok Roman 03-016-026 Forteca S 31.12.1940
72 9 Polok Franciszek 03-016-030 Forteca S 21.02.1950
73 10 Krzempek Stanisław 03-016-038 Forteca S 5.05.1951
74 11 Kopertowski Franciszek 03-016-052 Forteca S 6.11.1953
75 12 Trybuś Łukasz 03-016-056 Forteca J 12.03.2003
76 13 Śmiatek Marian 03-016-057 Forteca S 15.08.1979
77 1 Malcher Andrzej 03/025/001 JARDEX WDK Szczejkowice S 8.06.1949
78 2 Zawisło Kazimierz 03/025/005 JARDEX WDK Szczejkowice M 17.04.1959
79 3 Kąsek Andrzej 03/025/008 JARDEX WDK Szczejkowice M 3.12.1958
80 4 Lip Bogusław 03/025/012 JARDEX WDK Szczejkowice M 9.01.1961
81 5 Jureczko Marian 03/025/019 JARDEX WDK Szczejkowice M 24.03.1963
82 6 Lukasek Darek 03/025/021 JARDEX WDK Szczejkowice M 8.04.1970
83 7 Bluszcz Ryszard 03/025/022 JARDEX WDK Szczejkowice S 20.01.1951
84 8 Gawlik Marian 03/025/028 JARDEX WDK Szczejkowice S 9.09.1952
85 9 Panfil Tomasz 03/025/030 JARDEX WDK Szczejkowice M 13.06.1978
86 10 Młynek Andrzej 03/025/033 JARDEX WDK Szczejkowice M 10.08.1962
87 11 Górka Piotr 03/025/034 JARDEX WDK Szczejkowice M 24.10.1965
88 12 Koperwas Andrzej 03/025/035 JARDEX WDK Szczejkowice S 30.10.1950
89 13 Stec Grzegorz 03/025/036 JARDEX WDK Szczejkowice M 11.03.1958
90 14 Ogierman Karol 03/025/037 JARDEX WDK Szczejkowice M 25.05.1967
91 1 Słomka Erwin 03/027/008 LKS BUK RUDY S 18.02.1952
92 2 Baszczok Gerard 03/027/014 LKS BUK RUDY S 2.05.1942
93 3 Marusiak Marian 03/027/018 LKS BUK RUDY M 20.11.1964
94 4 Duda Edward 03/027/019 LKS BUK RUDY M 2.05.1969
95 5 Roter Eugeniusz 03/027/027 LKS BUK RUDY M 15.04.1964
96 6 Hajduk Janusz 03/027/029 LKS BUK RUDY M 1.08.1971
97 7 Konieczny Krystian 03/027/030 LKS BUK RUDY M 6.12.1969
98 1 Stajer Walenty 03/033/001 KS U WALKA Rybnik S 19.06.1948
99 2 Brożek Rafał 03/033/005 KS U WALKA Rybnik M 22.06.1982
100 3 Sieroń Alfred 03/033/009 KS U WALKA Rybnik S 30.10.1953
101 4 Stempin Marek 03/033/034 KS U WALKA Rybnik M 24.02.1959
102 5 Helis Paweł 03/033/036 KS U WALKA Rybnik S 1.02.1944
103 6 Benisz Adam 03/033/040 KS U WALKA Rybnik M 21.02.1966
104 7 Domagała Zbigniew 03/033/042 KS U WALKA Rybnik S 20.12.1949
105 8 Lech Stanisław 03/033/043 KS U WALKA Rybnik S 21.05.1952
106 9 Załęcki Jerzy 03/033/045 KS U WALKA Rybnik S 1.09.1955
107 10 Kuś Bolesław 03/033/046 KS U WALKA Rybnik S 12.03.1952
108 1 Fizia Józef 03/037/002 Walet Pawłowice S 1951.07.04
109 2 Lubski Krzysztof 03/037/003 Walet Pawłowice M 1962.10.30
110 3 Szymaniec Tomasz 03/037/004 Walet Pawłowice M 1960.07.17
111 4 Kiełkowski Marek 03/037/005 Walet Pawłowice M 1966.11.03
112 5 Jasiński Stanisław 03/037/007 Walet Pawłowice M 1963.01.11
113 6 Ogierman Stanisław 03/037/012 Walet Pawłowice S 1957.09.13
114 7 Walaszek Mirosław 03/037/016 Walet Pawłowice M 1969.10.02
115 8 Misiak Andrzej 03/037/017 Walet Pawłowice S 1951.04.11
116 1 Gawełczyk Bronisław 03/044/001 RKS Rybnik Furkida S 8.01.1956
117 2 Pudło Krzysztof 03/044/002 RKS Rybnik Furkida S 2.09.1956
118 3 Zacha Stefan 03/044/003 RKS Rybnik Furkida M 12.11.1961
119 4 Pykosz Mariusz 03/044/004 RKS Rybnik Furkida M 15.08.1965
120 5 Młoczek Jan 03/044/005 RKS Rybnik Furkida S 24.10.1954
121 6 Szojer Ryszard 03/044/006 RKS Rybnik Furkida S 23.11.1949
122 7 Kral Adam 03/044/007 RKS Rybnik Furkida M 22.08.1972
123 8 Danel Szymon 03/044/008 RKS Rybnik Furkida M 23.03.1972
124 9 Wawoczny Mirosław 03/044/009 RKS Rybnik Furkida M 14.09.1964
125 10 Lurka Andrzej 03/044/010 RKS Rybnik Furkida M 17.10.1960
126 11 Buchalik Roman 03/044/011 RKS Rybnik Furkida S 4.08.1945
127 12 Adamek Bolesław 03/044/012 RKS Rybnik Furkida M 25.02.1960
128 13 Bujnowski Radosław 03/044/013 RKS Rybnik Furkida M 17.09.1980
129 14 Kotyński Tadeusz 03/044/014 RKS Rybnik Furkida S 16.04.1946
130 15 Ferdyn Mieczysław 03/044/015 RKS Rybnik Furkida S 30.07.1956
131 16 Grzyb Józef 03/044/016 RKS Rybnik Furkida S 24.10.1952
132 17 Pszczoliński Andrzej 03/044/017 RKS Rybnik Furkida M 9.11.1960
133 18 Lebek Henryk 03/044/018 RKS Rybnik Furkida S 2.02.1950
134 19 Mleczko Tadeusz 03/044/019 RKS Rybnik Furkida S 21.12.1949
135 20 Płoszaj Mirosław 03/044/020 RKS Rybnik Furkida M 17.07.1964
136 21 Baćko Piotr 03/044/021 RKS Rybnik Furkida S 22.02.1940
137 22 Król Piotr 03/044/022 RKS Rybnik Furkida M 18.08.1965
138 23 Lubszczyk Piotr 03/044/023 RKS Rybnik Furkida M 6.11.1963
139 24 Neuman Tadeusz 03/044/024 RKS Rybnik Furkida M 22.02.1970
140 25 Sylwender Bogumił 03/044/025 RKS Rybnik Furkida S 2.05.1955
141 26 Szymura Andrzej 03/044/026 RKS Rybnik Furkida M 21.06.1959
142 27 Sobik Klaudiusz 03/044/027 RKS Rybnik Furkida M 4.03.1964

 

 

 

Friday the 9th. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.