Klasyfikacja Grand Prix o/Rybnik 2020
Po 4 turnieju
Mce Nazwisko, imię Sekcja / klub .Kat Pkt S U M A
GP Z gry
1 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 524 8719
2 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 520 11192
3 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 518 10867
4 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 517 10932
5 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 466 10082
6 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 422 9669
7 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 406 9482
8 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 404 9549
9 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 391 9482
10 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 383 9400
11 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 377 8053
12 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 366 9193
13 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 364 9210
14 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 363 9344
15 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 331 8824
16 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 325 8714
17 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 320 8551
18 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 318 8709
19 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 311 7319
20 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 309 8668
21 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 308 8222
22 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 301 8323
23 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 299 7072
24 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 299 6675
25 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 284 8417
26 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 282 7673
27 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 276 7109
28 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 274 6923
29 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 272 6470
30 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 267 7646
31 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 260 6753
32 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 249 6306
33 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 248 6759
34 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 242 7691
35 Ogierman Karol niezrzeszony   241 6759
36 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 237 6761
37 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 237 6447
38 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 236 6704
39 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 236 6102
40 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory s 236 4254
41 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 232 6215
42 Adamek Bolesław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 225 6680
43 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 219 6169
44 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 218 7161
45 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 216 6543
46 Duda Edward BUK Rudy m 216 5906
47 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 212 7320
48 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 198 5465
49 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 192 4781
50 Szulik Martin PIAST Leszczyny m 191 5812
51 Król Piotr RKS Rybnik 20 m 188 6322
52 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 188 6129
53 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 187 6212
54 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 185 6268
55 Helis Adam WALET Pawłowice s 182 5728
56 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 181 5668
57 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 180 6150
58 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 177 5813
59 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 176 2614
60 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 175 4621
61 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 174 5729
62 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 172 5271
63 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 172 4588
64 Fizia Józef WALET Pawłowice s 167 6007
65 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 164 4475
66 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 163 6577
67 Michalski Teodor SILESIA Rybnik s 158 3953
68 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 m 157 5963
69 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 157 2810
70 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 150 5378
71 Profaska Krzysztof niezrzeszony   149 3135
72 Grzyb Piotr CHSM Chorzów s 145 2936
73 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 143 2902
74 Mleczko Tadeusz ISKRA Rybnik s 137 5409
75 Stisz Marian MARCEL Radlin s 135 2848
76 Boryś Dariusz ASY WISUS Żory m 132 2788
77 Stec Grzegorz JARDEX WDK Szczejkowice m 131 5415
78 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 129 5087
79 Piela Henryk CHSM Chorzów m 125 2732
80 Standowicz Jan ASY WISUS Żory s 124 2451
81 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 118 3259
82 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 116 5377
83 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 116 4639
84 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 115 2619
85 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 100 0
86 Tchórz Henryk niezrzeszony   82 3979
87 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 81 4002
88 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 80 3583
89 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 80 2166
90 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice m 75 2301
91 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy m 75 2128
92 Ziaja Grzegorz PIAST Leszczyny   73 2235
93 Szafraniec Zygmunt Skat Klub Woszczyce m 71 2212
94 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 71 2114
95 Smusz Stefan Skat Klub Woszczyce m 69 2203
96 Hajduk Janusz BUK Rudy m 65 2998
97 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 63 2658
98 Kosteczka Jarosław niezrzeszony   60 2113
99 Mandera Werner MARCEL Radlin s 60 2077
100 Kuczera Franciszek ASY WISUS Żory s 56 2062
101 Kufel Józef ASY WISUS Żory s 53 1429
102 Baszczok Gerard BUK Rudy s 51 1978
103 Maroński Jan CHSM Chorzów m 50 1967
104 Sylwender Bogumił RKS Rybnik 20 s 49 2393
105 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce m 49 1959
106 Wróblowski Kazimierz HERKULES Rydułtowy   48 1956
107 Lukasek Dariusz JARDEX WDK Szczejkowice m 44 1913
108 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 42 1907
109 Lukasek Józef niezrzeszony   41 993
110 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 40 1889
111 Wróblowski Wacław HERKULES Rydułtowy   39 1857
112 Słomka Erwin BUK Rudy s 38 925
113 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 37 1846
114 Górka Piotr JARDEX WDK Szczejkowice m 37 1842
115 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny s 35 1722
116 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 34 1670
117 Lubszczyk Piotr RKS Rybnik 20 m 32 1596
118 Gidlecki Władysław niezrzeszony   30 1485
119 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny m 30 1482
120 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 24 1190

.................................................................................

4 GPO Rybnik 2021 Puchar Posła RP Marka Krząkały 05.09.2021          
                                     
Sędzia : Niemiec Stanisław           Kierownictwo:     Bartosik Wojciech                
                                     
        Sekretariat:     Wachel Natalia                      
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 100 62 162 3058 25 0 1056 7 0 787 7 0 1215 11 0
2 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 95 60 155 2953 21 1 1127 11 1 1084 4 0 742 6 0
3 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 90 59 149 2945 30 3 940 10 2 1124 10 0 881 10 1
4 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 88 56 144 2769 26 3 732 8 2 982 9 1 1055 9 0
5 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 86 54 140 2695 28 3 814 9 2 1098 11 0 783 8 1
6 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 84 53 137 2602 28 4 452 6 2 1333 13 0 817 9 2
7 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 82 52 134 2560 21 5 1055 4 3 827 9 1 678 8 1
8 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 80 51 131 2540 20 6 567 7 2 730 9 1 1243 4 3
9 Michalski Teodor SILESIA Rybnik s 78 51 129 2530 23 3 863 8 1 779 8 1 888 7 1
10 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 76 50 126 2474 28 5 514 7 2 1082 11 1 878 10 2
11 Standowicz Jan ASY WISUS Żory s 74 50 124 2451 24 3 666 5 0 1132 11 2 653 8 1
12 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 72 48 120 2393 19 5 995 8 0 925 4 3 473 7 2
13 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 70 47 117 2319 25 6 1145 9 1 592 9 3 582 7 2
14 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 68 47 115 2317 20 2 993 8 1 856 7 0 468 5 1
15 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 66 47 113 2306 17 1 844 5 0 640 5 0 822 7 1
16 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 64 46 110 2283 24 6 589 5 1 470 7 2 1224 12 3
17 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 62 46 108 2280 10 3 1396 1 1 372 4 1 512 5 1
18 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 60 45 105 2238 26 4 779 8 2 804 11 1 655 7 1
19 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 58 44 102 2190 20 3 884 8 1 747 6 0 559 6 2
20 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 56 44 100 2170 20 4 185 4 3 1159 9 0 826 7 1
21 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 54 41 95 2030 18 4 759 6 1 404 5 2 867 7 1
22 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 52 40 92 1996 20 6 357 8 4 488 3 1 1151 9 1
23 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory s 50 39 89 1949 20 3 576 6 1 941 9 0 432 5 2
24 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 48 39 87 1947 18 2 406 4 1 779 9 1 762 5 0
25 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 46 39 85 1918 22 8 741 9 3 778 7 2 399 6 3
26 Fizia Józef WALET Pawłowice s 44 38 82 1873 25 9 667 9 3 858 8 2 348 8 4
27 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 42 35 77 1739 20 6 933 9 1 500 8 3 306 3 2
28 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 40 35 75 1718 19 5 415 6 2 523 7 2 780 6 1
29 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 38 35 73 1709 25 10 324 7 3 740 9 3 645 9 4
30 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 36 35 71 1708 14 4 356 3 2 705 7 2 647 4 0
31 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 34 33 67 1612 14 3 479 6 2 516 3 0 617 5 1
32 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 32 32 64 1592 16 8 748 5 1 27 3 4 817 8 3
33 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 30 32 62 1578 12 7 149 6 4 832 1 2 597 5 1
34 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 28 31 59 1534 13 4 242 3 2 466 6 2 826 4 0
35 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 26 30 56 1471 26 10 321 10 5 839 9 2 311 7 3
36 Duda Edward BUK Rudy m 25 29 54 1449 15 4 283 4 2 924 8 0 242 3 2
37 Kufel Józef ASY WISUS Żory s 24 29 53 1429 18 8 324 5 3 243 6 4 862 7 1
38 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 23 23 46 1127 18 8 970 9 1 16 3 2 141 6 5
39 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 22 23 45 1108 17 8 644 7 1 152 3 2 312 7 5
40 Lukasek Józef niezrzeszony   21 20 41 993 19 11 224 6 3 -34 2 3 803 11 5
41 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 20 20 40 977 19 10 544 5 1 378 8 3 55 6 6
42 Słomka Erwin BUK Rudy s 19 19 38 925 5 4 441 1 3 252 2 0 232 2 1
  Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 100   100                        

...……………...…………………...…..  

3 GPO Rybnik 2020 Puchar Starosty Marka PROFASKI 08.03.2020          
                                     
Sędzia : Łogasz Roman           Kierownictwo:     Bluszcz Ryszard                
                                     
        Sekretariat:     Kurzydym Karol                      
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 100 65 165 3225 27 3 714 8 3 1385 10 0 1126 9 0
2 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 95 65 160 3208 34 4 960 11 1 1397 13 1 851 10 2
3 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 90 64 154 3171 32 2 858 8 1 1210 13 1 1103 11 0
4 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 88 64 152 3160 32 2 883 10 1 844 9 1 1433 13 0
5 Profaska Krzysztof niezrzeszony   86 63 149 3135 25 1 1224 9 0 1084 9 1 827 7 0
6 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 84 61 145 3037 26 1 1009 9 1 887 8 0 1141 9 0
7 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 82 59 141 2938 30 2 957 10 1 1137 9 0 844 11 1
8 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 80 58 138 2870 28 3 929 10 2 937 7 0 1004 11 1
9 Stisz Marian MARCEL Radlin s 78 57 135 2848 26 2 981 7 0 817 8 1 1050 11 1
10 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 76 56 132 2755 32 4 1176 12 0 959 12 3 620 8 1
11 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 74 55 129 2720 25 1 621 6 0 755 7 1 1344 12 0
12 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 72 54 126 2694 26 3 1310 11 0 997 9 1 387 6 2
13 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 70 54 124 2676 25 3 1078 9 1 1168 10 0 430 6 2
14 Szulik Martin PIAST Leszczyny m 68 54 122 2651 27 4 873 8 1 626 7 1 1152 12 2
15 Helis Adam WALET Pawłowice s 66 53 119 2640 25 3 519 6 1 927 10 1 1194 9 1
16 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 64 53 117 2624 24 3 1009 9 1 643 7 1 972 8 1
17 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 62 53 115 2621 24 2 771 8 1 780 7 1 1070 9 0
18 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 60 53 113 2613 25 2 731 6 0 867 8 0 1015 11 2
19 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 58 53 111 2607 24 3 530 8 3 1103 9 0 974 7 0
20 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 56 51 107 2546 23 1 862 8 0 1223 11 0 461 4 1
21 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 54 51 105 2514 22 5 900 8 3 904 7 1 710 7 1
22 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 52 51 103 2510 24 4 718 9 2 1049 9 1 743 6 1
23 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 50 50 100 2462 26 6 675 9 3 781 8 1 1006 9 2
24 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 48 50 98 2452 23 5 1184 8 0 332 5 4 936 10 1
25 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 46 49 95 2402 22 2 1125 11 1 817 7 0 460 4 1
26 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 44 48 92 2370 18 2 315 4 2 1144 8 0 911 6 0
27 Adamek Bolesław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 42 48 90 2355 26 4 1094 10 0 775 8 1 486 8 3
28 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 40 46 86 2282 24 3 657 7 2 845 8 0 780 9 1
29 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 38 46 84 2264 25 3 724 8 1 603 8 2 937 9 0
30 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 36 46 82 2256 19 1 675 6 1 1173 10 0 408 3 0
31 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 34 45 79 2248 22 3 948 8 1 648 7 1 652 7 1
32 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 32 45 77 2247 21 1 600 5 0 967 9 0 680 7 1
33 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 30 45 75 2237 19 4 729 6 1 607 6 1 901 7 2
34 Ziaja Grzegorz PIAST II   28 45 73 2235 20 4 870 7 1 395 5 2 970 8 1
35 Szafraniec Zygmunt Skat Klub Woszczyce m 26 45 71 2212 26 5 652 9 1 749 9 2 811 8 2
36 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 25 45 70 2211 26 4 990 10 1 528 8 2 693 8 1
37 Smusz Stefan Skat Klub Woszczyce m 24 45 69 2203 25 4 575 9 2 605 6 1 1023 10 1
38 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 23 43 66 2147 20 0 531 5 0 852 8 0 764 7 0
39 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 22 43 65 2114 20 1 736 7 0 639 5 1 739 8 0
40 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 21 43 64 2111 23 5 207 4 3 1037 9 0 867 10 2
41 Stec Grzegorz JARDEX WDK Szczejkowice m 20 43 63 2107 19 4 500 5 2 587 6 2 1020 8 0
42 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 19 43 62 2102 24 4 1076 9 0 561 7 1 465 8 3
43 Mandera Werner MARCEL Radlin s 18 42 60 2077 22 3 590 8 2 954 9 0 533 5 1
44 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 17 41 58 2045 23 5 588 7 2 841 10 2 616 6 1
45 Ogierman Karol JARDEX WDK Szczejkowice m 16 41 57 2034 18 2 1133 9 0 191 3 2 710 6 0
46 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 15 41 56 2029 20 3 614 6 0 597 5 2 818 9 1
47 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 14 41 55 2017 28 7 1050 12 2 262 7 3 705 9 2
48 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 13 41 54 2010 18 5 504 5 2 723 6 2 783 7 1
49 Król Piotr RKS Rybnik 20 m 12 41 53 2002 17 2 846 6 0 648 7 1 508 4 1
50 Baszczok Gerard BUK Rudy s 11 40 51 1978 22 4 588 7 1 622 7 2 768 8 1
51 Duda Edward BUK Rudy m 10 40 50 1969 17 2 1057 8 0 672 6 0 240 3 2
52 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce m 9 40 49 1959 21 2 522 6 1 769 7 0 668 8 1
53 Wróblowski Kazimierz HERKULES Rydułtowy   8 40 48 1956 21 4 400 6 3 846 9 1 710 6 0
54 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 m 7 39 46 1939 19 4 633 7 1 620 5 1 686 7 2
55 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 6 39 45 1922 19 5 616 7 2 878 7 1 428 5 2
56 Lukasek Dariusz JARDEX WDK Szczejkowice m 5 39 44 1913 20 5 355 6 3 868 6 0 690 8 2
57 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 4 38 42 1896 17 4 274 5 3 768 4 0 854 8 1
58 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 3 38 41 1893 19 5 728 6 1 702 6 2 463 7 2
59 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 2 38 40 1878 22 7 915 9 1 301 6 5 662 7 1
60 Wróblowski Wacław HERKULES Rydułtowy   1 38 39 1857 21 3 515 6 2 435 6 1 907 9 0
61 Fizia Józef WALET Pawłowice s 0 38 38 1857 21 4 604 6 1 399 6 2 854 9 1
62 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 0 38 38 1853 20 3 772 9 2 742 7 0 339 4 1
63 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 0 37 37 1846 17 3 721 7 1 539 5 1 586 5 1
64 Górka Piotr JARDEX WDK Szczejkowice m 0 37 37 1842 17 3 694 5 1 460 6 2 688 6 0
65 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 37 37 1829 21 5 833 8 1 892 8 0 104 5 4
66 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 37 37 1823 16 4 738 7 1 607 5 1 478 4 2
67 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 0 36 36 1799 20 2 782 8 1 611 7 0 406 5 1
68 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 0 36 36 1793 24 8 644 9 2 208 4 4 941 11 2
69 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 36 36 1771 19 4 1185 10 0 384 5 2 202 4 2
70 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 0 36 36 1758 22 7 1 4 4 1014 10 2 743 8 1
71 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 0 35 35 1705 22 7 617 7 1 256 7 5 832 8 1
72 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 34 34 1698 23 7 823 7 0 937 11 2 -62 5 5
73 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 0 34 34 1693 19 5 78 4 4 909 9 1 706 6 0
74 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 0 34 34 1677 20 8 477 4 1 814 9 4 386 7 3
75 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 0 34 34 1659 23 9 764 9 1 610 8 3 285 6 5
76 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 0 32 32 1593 20 9 924 9 2 410 6 3 259 5 4
77 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 0 32 32 1590 15 2 860 7 0 128 3 2 602 5 0
78 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 0 32 32 1574 21 6 580 7 2 543 7 2 451 7 2
79 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 0 32 32 1559 25 9 759 9 1 729 8 2 71 8 6
80 Michalski Teodor SILESIA Rybnik s 0 29 29 1423 16 6 703 8 2 28 4 4 692 4 0
81 Mleczko Tadeusz ISKRA Rybnik s 0 29 29 1405 18 5 645 7 1 537 6 2 223 5 2
82 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory s 0 25 25 1243 15 4 954 7 0 65 3 2 224 5 2
83 Hajduk Janusz BUK Rudy m 0 25 25 1228 17 5 297 4 2 599 5 1 332 8 2
84 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 0 25 25 1204 17 5 375 5 1 470 8 3 359 4 1
85 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 0 23 23 1149 16 6 120 5 3 309 4 1 720 7 2
86 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 0 22 22 1095 18 9 468 5 2 -66 3 4 693 10 3
87 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 0 19 19 946 21 11 282 6 3 293 8 5 371 7 3
88 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 0 16 16 798 11 3 318 6 2 480 5 1      

 

…………...…...………………………………...

2 GPO Rybnik 2020 Puchar Przewodniczącego Solidarności, 35-lecie klubu 16.02.2020          
                                 
Sędzia : Łogasz Roman       Kierownictwo:     Gawełczyk Bronisław                
                                 
          Paździor Tomasz                      
                                 
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat   S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 166 3267 28 2 1158 11 1 1098 6 0 1011 11 1
2 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 160 3233 28 1 1123 11 0 1295 10 1 815 7 0
3 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 151 3025 29 1 1348 14 0 1158 10 1 519 5 0
4 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 147 2945 26 3 803 7 1 1002 8 1 1140 11 1
5 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 145 2926 29 7 807 9 2 1321 11 2 798 9 3
6 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 142 2888 29 3 1062 11 1 886 9 1 940 9 1
7 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 139 2850 23 0 922 8 0 1108 8 0 820 7 0
8 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 136 2762 18 0 646 6 0 791 5 0 1325 7 0
9 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 133 2710 32 6 951 13 3 1040 11 2 719 8 1
10 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 130 2685 24 2 843 7 1 812 7 0 1030 10 1
11 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 128 2658 24 1 622 5 0 1178 10 0 858 9 1
12 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 125 2646 28 5 469 5 2 973 12 2 1204 11 1
13 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 123 2626 27 3 737 9 2 1164 11 0 725 7 1
14 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 119 2541 23 3 908 8 1 817 8 1 816 7 1
15 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 117 2525 29 9 772 10 5 784 12 4 969 7 0
16 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 115 2523 26 5 1416 11 0 358 7 3 749 8 2
17 Duda Edward BUK Rudy m 112 2488 20 2 1126 7 0 579 6 1 783 7 1
18 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 110 2486 25 2 895 9 0 482 6 2 1109 10 0
19 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 108 2486 24 3 1241 11 0 410 6 3 835 7 0
20 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 106 2453 20 0 866 8 0 819 6 0 768 6 0
21 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 102 2375 27 7 605 9 4 540 6 2 1230 12 1
22 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 100 2370 21 0 844 7 0 1055 10 0 471 4 0
23 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 96 2294 21 3 777 7 1 903 8 1 614 6 1
24 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 94 2275 22 5 266 4 3 991 9 1 1018 9 1
25 Ogierman Karol JARDEX WDK Szczejkowice m 92 2255 23 5 882 11 2 636 6 2 737 6 1
26 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 89 2232 22 5 918 8 1 666 8 2 648 6 2
27 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 87 2228 20 2 777 7 1 539 6 1 912 7 0
28 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 84 2196 22 4 779 8 1 653 8 2 764 6 1
29 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 82 2192 18 4 771 6 1 546 4 2 875 8 1
30 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 80 2166 19 5 454 5 2 1190 10 2 522 4 1
31 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 78 2153 25 5 686 8 1 966 8 0 501 9 4
32 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy m 75 2128 21 3 797 7 0 673 8 2 658 6 1
33 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 73 2114 22 5 852 8 1 348 6 3 914 8 1
34 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 71 2114 22 6 385 5 3 933 11 2 796 6 1
35 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 69 2107 20 4 782 7 2 696 7 1 629 6 1
36 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 67 2091 27 8 557 7 3 779 9 1 755 11 4
37 Adamek Bolesław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 66 2087 20 5 467 5 2 442 6 2 1178 9 1
38 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 65 2066 24 5 735 7 1 1238 12 1 93 5 3
39 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 64 2064 29 8 107 7 4 780 10 2 1177 12 2
40 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 63 2061 26 3 914 11 1 432 6 1 715 9 1
41 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 61 2034 19 3 343 4 2 406 4 1 1285 11 0
42 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 60 2015 19 4 625 6 2 530 4 0 860 9 2
43 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 58 1984 22 6 574 8 3 847 8 1 563 6 2
44 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 57 1973 23 7 686 6 0 1071 11 3 216 6 4
45 Król Piotr RKS Rybnik 20 m 56 1973 20 2 402 5 1 741 7 1 830 8 0
46 Mleczko Tadeusz ISKRA Rybnik s 55 1973 20 4 506 6 1 755 6 1 712 8 2
47 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 54 1955 21 5 927 7 1 276 5 2 752 9 2
48 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 52 1948 18 4 494 7 2 733 7 1 721 4 1
49 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 51 1905 24 6 682 10 3 975 8 0 248 6 3
50 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 50 1905 19 6 897 8 1 339 6 4 669 5 1
51 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 48 1892 21 6 1332 14 2 297 3 2 263 4 2
52 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 47 1890 16 3 742 7 1 292 2 0 856 7 2
53 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 m 45 1840 13 0 746 5 0 602 5 0 492 3 0
54 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 44 1828 18 4 704 6 0 592 7 2 532 5 2
55 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 43 1825 19 4 565 6 1 579 6 1 681 7 2
56 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 42 1813 18 4 370 4 1 848 7 0 595 7 3
57 Hajduk Janusz BUK Rudy m 40 1770 13 2 819 6 0 524 4 1 427 3 1
58 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 39 1766 24 8 834 8 1 415 6 2 517 10 5
59 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 37 1738 15 3 334 2 0 639 5 0 765 8 3
60 Stec Grzegorz JARDEX WDK Szczejkowice m 36 1720 20 6 986 9 1 422 4 1 312 7 4
61 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 34 1678 14 3 994 7 0 8 2 3 676 5 0
62 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 34 1672 22 9 204 6 3 438 6 4 1030 10 2
63 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 33 1628 17 3 517 7 2 603 6 1 508 4 0
64 Lubszczyk Piotr RKS Rybnik 20 m 32 1596 21 8 444 5 1 142 6 5 1010 10 2
65 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 32 1581 22 7 280 6 4 682 9 2 619 7 1
66 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 31 1506 26 14 632 8 3 916 11 4 -42 7 7
67 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 30 1493 20 9 461 7 4 395 6 3 637 7 2
68 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny m 30 1482 16 3 180 3 1 553 5 2 749 8 0
69 Helis Adam WALET Pawłowice s 30 1458 13 4 472 5 2 719 5 0 267 3 2
70 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 30 1455 18 5 416 5 1 270 3 3 769 10 1
71 Fizia Józef WALET Pawłowice s 29 1413 21 9 1194 9 0 -292 5 7 511 7 2
72 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 29 1413 14 5 699 6 0 202 3 2 512 5 3
73 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 28 1393 13 5 179 2 1 680 6 2 534 5 2
74 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 28 1371 19 8 629 6 1 828 10 3 -86 3 4
75 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 27 1324 19 7 478 8 3 379 7 3 467 4 1
76 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 26 1263 17 8 676 7 1 382 5 3 205 5 4
77 Szulik Martin PIAST Leszczyny m 25 1225 22 7 344 6 3 367 6 2 514 10 2
78 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 25 1207 21 9 296 6 2 663 10 4 248 5 3
79 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 25 1203 21 11 571 6 3 860 9 1 -228 6 7
80 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 24 1190 14 6 447 4 1 352 4 3 391 6 2
81 Sylwender Bogumił RKS Rybnik 20 s 24 1184 13 5 -32 3 4 438 4 0 778 6 1
82 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 24 1172 21 8 -46 6 5 789 9 1 429 6 2
83 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory s 22 1062 14 4 714 6 1 -54 4 3 402 4 0
84 Tchórz Henryk niezrzeszony   15 705 12 8 -13 4 4 664 7 2 54 1 2

……………………………………………………………….

1 GPO Rybnik 2020 Puchar Prezydenta Miasta Żory 12.01.2020          
                                     
Sędzia : Niemiec Stanisław           Kierownictwo:     Paździor Henryk                
                                     
        Sekretariat:     Paździor Tomasz                      
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 100 65 165 3207 30 2 1271 10 0 1221 11 1 715 9 1
2 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 95 60 155 2998 29 3 584 10 3 1538 13 0 876 6 0
3 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 90 60 150 2998 29 3 243 5 3 1249 12 0 1506 12 0
4 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 88 59 147 2946 28 4 1051 11 1 1282 10 1 613 7 2
5 Grzyb Piotr CHSM Chorzów s 86 59 145 2936 21 1 424 4 1 889 6 0 1623 11 0
6 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 84 59 143 2902 29 3 712 8 2 1207 13 1 983 8 0
7 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 82 58 140 2859 33 8 766 12 4 1649 14 1 444 7 3
8 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 80 57 137 2838 27 2 914 9 2 984 10 0 940 8 0
9 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 78 57 135 2803 30 4 1123 13 2 603 6 2 1077 11 0
10 Boryś Dariusz ASY WISUS Żory m 76 56 132 2788 27 5 987 10 2 984 8 1 817 9 2
11 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 74 56 130 2772 23 1 817 8 1 1197 11 0 758 4 0
12 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 72 55 127 2750 24 2 822 7 1 892 7 0 1036 10 1
13 Piela Henryk CHSM Chorzów m 70 55 125 2732 29 3 1229 13 1 689 8 1 814 8 1
14 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 68 55 123 2720 22 0 844 6 0 1028 7 0 848 9 0
15 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 66 54 120 2673 27 4 900 12 3 757 7 0 1016 8 1
16 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 64 54 118 2658 24 1 899 6 0 627 7 1 1132 11 0
17 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 62 53 115 2619 28 3 887 10 2 958 10 1 774 8 0
18 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 60 53 113 2606 28 6 1363 13 1 595 6 1 648 9 4
19 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 58 52 110 2589 24 2 874 7 0 939 8 2 776 9 0
20 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 56 52 108 2588 26 3 833 8 0 925 10 1 830 8 2
21 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 54 52 106 2585 28 5 446 4 2 933 12 3 1206 12 0
22 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 52 51 103 2549 25 3 1166 10 0 448 6 2 935 9 1
23 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 50 51 101 2529 25 3 1014 10 0 710 7 2 805 8 1
24 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 48 50 98 2500 22 6 823 7 1 960 7 3 717 8 2
25 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 46 50 96 2499 25 2 1171 11 1 461 6 1 867 8 0
26 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 44 50 94 2484 24 1 824 7 0 995 8 0 665 9 1
27 Ogierman Karol niezrzeszony   42 50 92 2470 21 2 686 6 1 652 6 1 1132 9 0
28 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 40 50 90 2466 26 5 1030 9 1 904 9 1 532 8 3
29 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 38 49 87 2432 24 2 1130 10 0 669 7 1 633 7 1
30 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 36 49 85 2419 25 3 1064 9 0 343 5 1 1012 11 2
31 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 34 48 82 2374 21 1 781 6 0 542 6 1 1051 9 0
32 Król Piotr RKS Rybnik 20 m 32 47 79 2347 18 2 1127 7 0 638 5 0 582 6 2
33 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 30 47 77 2330 20 1 930 10 1 771 5 0 629 5 0
34 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice m 28 47 75 2301 25 3 321 8 3 1076 8 0 904 9 0
35 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 26 46 72 2269 23 5 684 9 2 1301 10 0 284 4 3
36 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 25 45 70 2242 27 6 826 10 2 620 8 2 796 9 2
37 Adamek Bolesław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 24 45 69 2238 15 1 778 5 0 676 5 0 784 5 1
38 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 23 45 68 2231 25 4 597 9 3 975 9 0 659 7 1
39 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 m 22 44 66 2184 22 4 1151 10 0 381 6 3 652 6 1
40 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 21 44 65 2175 22 3 885 9 0 639 5 0 651 8 3
41 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 20 44 64 2164 20 3 637 7 2 675 7 1 852 6 0
42 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 19 44 63 2151 22 3 919 8 0 492 6 2 740 8 1
43 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 18 43 61 2133 25 8 870 7 0 260 7 6 1003 11 2
44 Kosteczka Jarosław niezrzeszony   17 43 60 2113 28 8 207 6 4 644 9 3 1262 13 1
45 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 16 42 58 2073 21 3 709 5 0 974 10 1 390 6 2
46 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 15 42 57 2072 18 0 427 3 0 403 4 0 1242 11 0
47 Kuczera Franciszek ASY WISUS Żory s 14 42 56 2062 19 4 854 7 1 680 5 1 528 7 2
48 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 13 41 54 2031 22 3 805 7 0 526 7 2 700 8 1
49 Mleczko Tadeusz ISKRA Rybnik s 12 41 53 2031 20 3 476 5 1 953 11 2 602 4 0
50 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 11 40 51 1986 18 7 770 4 3 626 7 2 590 7 2
51 Maroński Jan CHSM Chorzów m 10 40 50 1967 24 6 876 9 0 362 7 4 729 8 2
52 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 9 40 49 1967 20 4 426 6 2 1028 8 0 513 6 2
53 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 8 40 48 1965 20 5 903 5 0 246 6 3 816 9 2
54 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 7 40 47 1955 16 1 742 6 0 321 4 1 892 6 0
55 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 6 39 45 1946 16 2 542 7 2 538 4 0 866 5 0
56 Szulik Martin PIAST Leszczyny m 5 39 44 1936 19 2 369 4 2 968 9 0 599 6 0
57 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 4 39 43 1934 19 4 340 5 2 686 7 2 908 7 0
58 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 3 39 42 1907 21 3 511 6 1 956 8 0 440 7 2
59 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 2 38 40 1889 21 7 220 7 4 860 7 2 809 7 1
60 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 1 38 39 1871 15 2 599 6 1 912 6 0 360 3 1
61 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 0 37 37 1838 20 4 629 4 0 398 5 2 811 11 2
62 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 0 37 37 1824 20 3 460 4 1 895 8 0 469 8 2
63 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 0 36 36 1791 22 5 425 6 2 972 10 1 394 6 2
64 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny s 0 35 35 1722 24 9 -129 4 5 856 10 3 995 10 1
65 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 0 34 34 1698 17 1 814 7 0 511 7 1 373 3 0
66 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 0 34 34 1670 16 3 348 4 2 1024 9 0 298 3 1
67 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 34 34 1667 19 8 465 5 3 1033 8 0 169 6 5
68 Helis Adam WALET Pawłowice s 0 33 33 1630 17 3 413 6 2 520 5 0 697 6 1
69 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 0 33 33 1622 20 9 1006 8 1 -24 5 6 640 7 2
70 Stec Grzegorz JARDEX WDK Szczejkowice m 0 32 32 1588 18 6 625 5 0 581 7 3 382 6 3
71 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 0 31 31 1526 13 2 275 3 1 349 4 1 902 6 0
72 Gidlecki Władysław niezrzeszony   0 30 30 1485 24 9 679 9 3 644 8 2 162 7 4
73 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 0 30 30 1466 20 9 542 7 3 -14 5 5 938 8 1
74 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 30 30 1451 21 6 312 6 3 208 4 2 931 11 1
75 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 0 29 29 1421 16 5 582 4 1 305 6 2 534 6 2
76 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 0 28 28 1358 22 7 -364 4 5 1001 9 0 721 9 2
77 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 0 27 27 1329 19 7 624 5 0 514 8 3 191 6 4
78 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 0 26 26 1263 23 8 419 7 2 -52 6 5 896 10 1
79 Sylwender Bogumił RKS Rybnik 20 s 0 25 25 1209 16 5 549 6 2 178 3 1 482 7 2
80 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 23 23 1132 13 4 716 7 1 203 2 1 213 4 2
81 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 23 23 1114 14 5 366 5 2 464 7 3 284 2 0
82 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 23 23 1112 20 12 177 6 6 421 4 2 514 10 4
83 Fizia Józef WALET Pawłowice s 0 18 18 864 19 11 335 8 4 349 5 3 180 6 4
84 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 16 16 768 9 4 162 2 2 212 3 2 394 4 0
85 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 15 15 742 12 7 346 4 1 228 5 4 168 3 2

 

 …….……………………………………………………………………………………………………...

REGULAMIN GRAND PRIX Okręgu Rybnik PZSkat 2020 

Zarząd Okręgu Rybnik PZ Skat na swym posiedzeniu w dniu 10.12.2019 podjął uchwałę dotyczącą klasyfikacji, podziału nagród i rozgrywek GPO Rybnik według następujących zasad:

1. Turnieje GPO celem popularyzacji gry SKAT są otwarte dla wszystkich.

2. W sezonie 2020 przeprowadzonych zostanie 7 turniejów zaliczanych do klasyfikacji GPO. 

3. Gospodarza turnieju GPO przyznaje Zarząd Okręgu po rozpatrzeniu ofert. 

4. Gospodarz funduje puchar za 1 miejsce w klasyfikacji ogólnej turnieju, oraz Puchary (nagrody) dodatkowe według uznania. 

5. Sponsoring dla nagród rzeczowych musi wynosić minimum 600 złotych łącznie z pucharem.

6. Składka Startowa w każdym turnieju to: mężczyźni – 20, kobiety i juniorzy bez opłat. 

7. Zwycięzcy klasyfikacji GPO 2019 (Mieczysław FERDYN, Tomasz SZYMAŁA i Jerzy KWAŚNIAK) w roku 2020 biorą udział w turniejach GPO na koszt Okręgu Rybnik.

8. W każdym turnieju 90% składki startowej (18 zł) przeznaczone jest na Fundusz Nagród, 10% (2 zł) na rzecz okręgu. Z Funduszu Nagród 14 zł na nagrody w danym turnieju, 4 zł na nagrody końcowe GPO. Pula nagród w danym turnieju, to ilość uczestników x 14 zł (bez kobiet i juniorów). Nagrody w każdym turnieju dzielimy wg klucza: powinna obowiązywać zasada, jedna nagroda na 7 startujących w każdym turnieju, dla zwycięzcy minimum 160 max 210 zł., oraz ostatnia nagroda minimum 40zł. 

Nagrody końcowe: 

        zawodnik który zajął miejsce 1 - 20% z puli nagród, 

                                                     2 - 20% sumy pozostałej,

                                                     3 - 20% sumy pozostałej,

                                                     4 - i reszta (również 20%) do wyczerpania puli nagród (najmniejsza 40 zł) 

9. Fundusz Dopłat stolikowych (WPADKI) przeznacza się dla gospodarza na koszty organizacyjne (materiały do przeprowadzenia turnieju, sekretariat, sędzia).

10. W każdym turnieju GPO rozgrywane będą 3 serie po 36 rozdań.1 seria wg losowania, a 2 i 3 seria wg wyników. Za wyjątkiem turnieju w Świerklanach gdzie będziemy grać 1 i 2 serię wg losowania, a tylko 3 serię wg wyników. Plan turnieju dla około 120 uczestników: Czas rozgrywania jednej serii 90 minut. do godz. 8:40 - zapisy, 8:45 – losowanie, 8:50 – wydawanie kart startowych, 9:00 -otwarcie i rozpoczęcie I Serii, 10:45 -rozpoczęcie II Serii, 12:45 – rozpoczęcie III Serii, 14:30 – ogłoszenie wyników i wydawanie nagród. 

11. Zapisy gier w turniejach GPO prowadzone będą w dwóch listach stolikowych.

12. Punkty za nag