Klasyfikacja Grand Prix o/Rybnik 2019
Mce Nazwisko, imię Sekcja / klub .Kat Pkt S U M A
GP Z gry
1 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 580 12897
2 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 562 12091
3 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 555 12726
4 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 550 12371
5 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 540 10186
6 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 507 12198
7 Duda Edward BUK Rudy m 479 12076
8 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 479 11901
9 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 478 12239
10 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 451 11566
11 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 448 11485
12 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 445 11720
13 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 444 11546
14 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 439 11629
15 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 438 11643
16 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 429 11084
17 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 427 10842
18 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 423 9598
19 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 422 8873
20 Adamiec Sebastian ASY WISUS Żory m 419 11223
21 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 412 8271
22 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory m 409 10802
23 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 397 11291
24 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 397 10750
25 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 394 11088
26 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 382 10978
27 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 381 9382
28 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 375 10988
29 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 371 10121
30 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 368 9893
31 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 349 8104
32 Fizia Józef WALET Pawłowice s 348 9685
33 Helis Adam WALET Pawłowice s 346 9297
34 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 341 8789
35 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 339 8961
36 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 338 9017
37 Ogierman Karol niezrzeszony   337 9779
38 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 336 9901
39 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 327 9981
40 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 320 8608
41 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 318 8852
42 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 307 8584
43 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 307 6266
44 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 304 8980
45 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 302 8578
46 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 302 7126
47 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 301 9855
48 Waszut Zygmunt ASY WISUS Żory s 299 9977
49 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 296 9974
50 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 295 9574
51 Baszczok Gerard BUK Rudy s 295 8376
52 Stec Grzegorz niezrzeszony   292 9448
53 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 283 7980
54 Tchórz Henryk niezrzeszony   272 9653
55 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 269 9516
56 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 268 7145
57 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 259 6950
58 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 250 6855
59 Szulik Martin niezrzeszony   250 6650
60 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 247 6495
61 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 242 7994
62 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 238 8554
63 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 234 6470
64 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 226 7052
65 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 220 8873
66 Profaska Krzysztof niezrzeszony   216 7634
67 Bortlik Rajmund ASY WISUS Żory m 213 6554
68 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 212 5008
69 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 209 7831
70 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 190 6716
71 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 178 7153
72 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 177 5903
73 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 162 6019
74 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 162 5914
75 Standowicz Jan ASY WISUS Żory s 157 3088
76 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 156 5234
77 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 155 6880
78 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 152 6547
79 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m 151 4185
80 Kruk Rafał niezrzeszony   149 2932
81 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 145 6224
82 Łogasz Roman ASY WISUS Żory m 145 3002
83 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 142 5151
84 Michalski Teodor SILESIA Rybnik s 138 4181
85 Ziaja Grzegorz niezrzeszony   137 3811
86 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 135 4263
87 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 128 1379
88 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 123 3597
89 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 123 2610
90 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice m 122 3683
91 Lukasek Dariusz JARDEX WDK Szczejkowice m 120 2586
92 Gidlecki Władysław niezrzeszony   119 3722
93 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 118 2583
94 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 113 2531
95 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 103 3668
96 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice j 89 3453
97 Ferdyn Stefan niezrzeszony   89 3444
98 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 84 3257
99 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 70 2209
100 Winkler Wacław U WALKA Rybnik-Gotartowice m 69 3151
101 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 66 3259
102 Górka Piotr JARDEX WDK Szczejkowice m 66 3041
103 Podkowik Robert ASY WISUS Żory s 65 2136
104 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 64 3174
105 Gebauer Stanisław GÓRNIK Boguszowice m 64 2119
106 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów s 63 2089
107 Helis Paweł U WALKA Rybnik-Gotartowice s 62 3057
108 Wowra Jarosław niezrzeszony   62 2036
109 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy m 60 2932
110 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 59 2910
111 Gojny Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 57 2024
112 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka m 56 2050
113 Tokar Kazimierz HERKULES Rydułtowy s 55 2013
114 Rupacz Leszek niezrzeszony   55 1992
115 Rupacz Jerzy KS ŁABĘDY Gliwice s 52 1967
116 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 50 2446
117 Trzósło Wiesław ASY WISUS Żory m 50 1958
118 Woronecki Stefan ASY WISUS Żory s 49 2414
119 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 46 1910
120 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 45 2214
121 Polednik Jan niezrzeszony   45 2176
122 Stisz Marian MARCEL Radlin s 43 1798
123 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice m 39 1734
124 Recław Leszek WALET Pawłowice m 39 1704
125 Buchalik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 37 1814
126 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 32 1578
127 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 32 1572
128 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 31 1527
129 Palmer Robert BUK Rudy j 30 1472
130 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 30 1464
131 Gajda Piotr FORTECA Świerklany m 29 1420
132 Szymura Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 28 1372
133 Krupa Czesław ASY WISUS Żory s 26 1281
134 Kufel Józef ASY WISUS Żory s 20 963
135 Gaża Grzegorz niezrzeszony   16 794

……………………………………………………………………………………………..

5 GPO Rybnik 2019 Turniej imieniem Łucjana Cebuli   02.06.2019
                                     
Sędzia : Niemiec Stanisław Kierownictwo: Świerkot Eugeniusz
                                     
        Sekretariat: Paździor Tomasz
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Szulik Martin niezrzeszony   100 63 163 3102 26 1 1270 12 0 1124 9 0 708 5 1
2 Standowicz Jan ASY WISUS Żory s 95 62 157 3088 28 2 1449 15 1 1207 9 0 432 4 1
3 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 90 62 152 3057 23 1 1097 9 1 867 5 0 1093 9 0
4 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 88 61 149 3028 33 6 1102 9 0 570 9 4 1356 15 2
5 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 86 61 147 3003 27 4 798 6 0 1109 13 2 1096 8 2
6 Łogasz Roman ASY WISUS Żory m 84 61 145 3002 31 6 900 9 1 1169 12 3 933 10 2
7 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 82 60 142 2993 29 4 650 9 4 1341 11 0 1002 9 0
8 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 80 57 137 2827 28 2 919 9 1 975 11 1 933 8 0
9 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 78 57 135 2812 27 4 1070 10 1 1111 8 0 631 9 3
10 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 76 56 132 2775 23 3 586 5 1 1131 12 2 1058 6 0
11 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 74 56 130 2760 22 0 644 4 0 1250 11 0 866 7 0
12 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 72 53 125 2648 31 5 1048 12 1 813 8 0 787 11 4
13 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 70 53 123 2647 20 0 1128 11 0 815 5 0 704 4 0
14 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 68 53 121 2624 29 3 844 9 0 551 6 1 1229 14 2
15 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 66 52 118 2600 30 7 1026 12 3 876 10 2 698 8 2
16 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 64 52 116 2586 18 2 1054 8 1 804 6 1 728 4 0
17 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 62 52 114 2570 25 2 976 10 2 681 6 0 913 9 0
18 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 60 52 112 2566 19 2 764 5 0 862 7 1 940 7 1
19 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory m 58 51 109 2532 28 5 654 10 3 1056 12 1 822 6 1
20 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 56 51 107 2512 28 4 845 9 2 477 7 2 1190 12 0
21 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 54 50 104 2475 24 7 690 9 4 944 9 2 841 6 1
22 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 52 50 102 2462 22 2 802 6 0 858 8 2 802 8 0
23 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 50 49 99 2446 22 2 856 7 1 795 6 0 795 9 1
24 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 48 49 97 2424 25 3 570 8 2 950 8 0 904 9 1
25 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 46 49 95 2418 30 8 243 6 4 1227 14 2 948 10 2
26 Gidlecki Władysław niezrzeszony   44 48 92 2400 22 3 594 7 1 1052 7 1 754 8 1
27 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 42 48 90 2399 25 6 1083 10 1 516 8 4 800 7 1
28 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 40 48 88 2388 25 4 177 5 3 1084 10 1 1127 10 0
29 Bortlik Rajmund ASY WISUS Żory m 38 48 86 2372 25 7 832 8 2 718 10 3 822 7 2
30 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 36 47 83 2348 21 2 935 10 1 563 6 1 850 5 0
31 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 34 47 81 2343 28 5 1056 10 0 959 9 1 328 9 4
32 Duda Edward BUK Rudy m 32 47 79 2326 24 5 829 8 1 422 5 3 1075 11 1
33 Helis Adam WALET Pawłowice s 30 46 76 2291 19 3 620 8 3 782 6 0 889 5 0
34 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 28 46 74 2263 28 9 595 8 2 877 13 3 791 7 4
35 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 26 44 70 2153 16 1 626 4 0 520 5 1 1007 7 0
36 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 25 43 68 2136 19 1 452 4 0 1091 9 0 593 6 1
37 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 24 43 67 2132 22 3 1148 9 0 174 4 2 810 9 1
38 Ogierman Karol niezrzeszony   23 43 66 2122 21 4 430 3 1 1082 10 1 610 8 2
39 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 22 43 65 2122 16 1 654 5 0 670 5 0 798 6 1
40 Mołdrzyk Józef WOK Skrzyszów s 21 42 63 2089 21 3 995 8 0 808 7 0 286 6 3
41 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 20 42 62 2074 23 8 872 7 2 482 6 2 720 10 4
42 Ferdyn Stefan niezrzeszony   19 42 61 2061 21 5 553 7 4 667 6 1 841 8 0
43 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 18 41 59 2027 14 2 700 5 2 676 5 0 651 4 0
44 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 17 41 58 2012 25 8 370 8 4 564 6 1 1078 11 3
45 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 16 40 56 1997 23 7 674 5 1 367 6 3 956 12 3
46 Rupacz Leszek niezrzeszony   15 40 55 1992 25 8 393 8 4 994 9 1 605 8 3
47 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 14 40 54 1991 20 2 902 7 0 1014 10 1 75 3 1
48 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 13 40 53 1990 26 8 1055 11 2 -124 5 5 1059 10 1
49 Rupacz Jerzy KS ŁABĘDY Gliwice s 12 40 52 1967 20 5 317 6 3 896 8 1 754 6 1
50 Adamiec Sebastian ASY WISUS Żory m 11 39 50 1935 21 5 804 8 1 227 6 4 904 7 0
51 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 10 38 48 1872 20 4 865 7 0 318 5 3 689 8 1
52 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 9 37 46 1841 20 4 237 3 2 777 7 0 827 10 2
53 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 8 37 45 1805 16 2 783 6 0 250 5 2 772 5 0
54 Stisz Marian MARCEL Radlin s 7 36 43 1798 22 7 1270 11 0 484 8 4 44 3 3
55 Fizia Józef WALET Pawłowice s 6 36 42 1781 20 8 692 8 3 809 7 2 280 5 3
56 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 5 36 41 1763 23 7 586 9 3 756 7 1 421 7 3
57 Recław Leszek WALET Pawłowice m 4 35 39 1704 14 2 330 3 1 572 5 0 802 6 1
58 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m 3 34 37 1694 21 6 696 7 1 461 4 2 537 10 3
59 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 2 34 36 1656 13 2 245 2 1 565 5 0 846 6 1
60 Stec Grzegorz niezrzeszony   1 33 34 1621 19 6 204 5 4 707 9 2 710 5 0
61 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 33 33 1608 18 5 492 6 2 354 5 2 762 7 1
62 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 0 33 33 1606 19 4 566 8 2 444 6 1 596 5 1
63 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 0 32 32 1582 23 8 810 9 1 763 7 1 9 7 6
64 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 0 32 32 1574 17 5 170 3 2 835 9 2 569 5 1
65 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 32 32 1553 15 4 868 9 1 578 4 1 107 2 2
66 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 31 31 1528 19 5 644 6 1 258 4 1 626 9 3
67 Waszut Zygmunt ASY WISUS Żory s 0 30 30 1464 17 5 311 3 1 756 8 2 397 6 2
68 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 29 29 1431 19 5 1010 11 1 279 5 3 142 3 1
69 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 0 29 29 1426 22 6 270 6 3 616 8 2 540 8 1
70 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice j 0 28 28 1382 18 7 321 5 2 236 4 2 825 9 3
71 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 0 28 28 1380 15 3 418 3 0 663 9 2 299 3 1
72 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice m 0 26 26 1287 20 10 627 7 2 406 8 4 254 5 4
73 Polednik Jan niezrzeszony   0 26 26 1274 12 6 602 4 2 111 2 2 561 6 2
74 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 0 26 26 1271 21 6 247 4 3 210 6 2 814 11 1
75 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 0 25 25 1242 11 3 232 2 2 694 5 0 316 4 1
76 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 0 20 20 983 20 9 508 7 2 427 6 2 48 7 5
77 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 19 19 937 12 4 53 3 2 396 5 2 488 4 0
78 Gaża Grzegorz niezrzeszony   0 16 16 794 18 10 6 5 5 494 6 2 294 7 3
  Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 100 #NAZWA? #NAZWA?   0                    

 

……………………………………………………………………………………………

4 GPO Rybnik 2019 35-lecie Silesii Rybnik   07.04.2019
                                     
Sędzia : Niemiec Stanisław Kierownictwo: Kałuża Stanisław
                                     
  Skarbnik: Bartosik Wojciech     Sekretariat: Paździor Tomasz
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 100 66 166 3272 28 1 1429 11 0 933 8 0 910 9 1
2 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 95 61 156 3021 29 1 924 9 1 738 7 0 1359 13 0
3 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 90 61 151 3016 24 0 837 6 0 934 7 0 1245 11 0
4 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 88 59 147 2943 26 1 754 7 0 1160 11 0 1029 8 1
5 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 86 58 144 2881 28 3 960 9 1 808 8 1 1113 11 1
6 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 84 57 141 2841 23 1 872 7 0 1042 10 1 927 6 0
7 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 82 56 138 2765 22 1 1217 10 0 953 7 0 595 5 1
8 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 80 56 136 2755 30 6 862 11 2 559 8 3 1334 11 1
9 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 78 55 133 2737 24 3 933 6 0 942 10 1 862 8 2
10 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 76 55 131 2725 24 2 1096 10 0 1051 8 0 578 6 2
11 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 74 55 129 2704 28 6 816 9 3 1217 11 1 671 8 2
12 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 72 54 126 2677 25 2 763 9 2 761 7 0 1153 9 0
13 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 70 53 123 2610 25 3 640 5 2 995 9 0 975 11 1
14 Helis Adam WALET Pawłowice s 68 52 120 2574 21 3 847 5 0 491 5 2 1236 11 1
15 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 66 52 118 2552 22 4 1010 6 1 1062 11 1 480 5 2
16 Duda Edward BUK Rudy m 64 51 115 2539 22 2 1150 9 0 672 7 2 717 6 0
17 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 62 51 113 2533 23 2 756 8 2 776 7 0 1001 8 0
18 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 60 51 111 2522 23 1 940 8 0 589 7 1 993 8 0
19 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 58 51 109 2515 23 4 821 8 1 1234 8 0 460 7 3
20 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 56 51 107 2515 21 0 891 9 0 775 5 0 849 7 0
21 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 54 50 104 2490 20 0 1031 8 0 628 4 0 831 8 0
22 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 52 50 102 2483 29 5 460 7 2 1272 12 1 751 10 2
23 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 50 49 99 2445 21 2 802 7 0 656 5 1 987 9 1
24 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 48 48 96 2382 22 3 520 6 2 1046 8 0 816 8 1
25 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 46 48 94 2369 23 4 642 7 2 1191 10 0 536 6 2
26 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 44 48 92 2360 29 8 539 8 4 855 10 2 966 11 2
27 Waszut Zygmunt ASY WISUS Żory s 42 48 90 2352 21 4 696 7 2 987 9 1 669 5 1
28 Tchórz Henryk niezrzeszony   40 47 87 2317 25 4 446 6 2 1037 10 1 834 9 1
29 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory m 38 45 83 2221 24 5 468 5 2 826 10 2 927 9 1
30 Baszczok Gerard BUK Rudy s 36 45 81 2219 22 3 691 6 1 444 6 2 1084 10 0
31 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 34 44 78 2194 23 3 747 7 1 502 6 0 945 10 2
32 Adamiec Sebastian ASY WISUS Żory m 32 44 76 2184 22 5 486 5 2 582 7 2 1116 10 1
33 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 30 44 74 2158 25 7 653 7 2 484 7 3 1021 11 2
34 Fizia Józef WALET Pawłowice s 28 43 71 2137 22 4 1223 9 0 430 6 3 484 7 1
35 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 26 43 69 2130 19 4 486 5 2 872 7 0 772 7 2
36 Ogierman Karol niezrzeszony   25 43 68 2115 19 0 975 8 0 680 6 0 460 5 0
37 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 24 43 67 2104 21 2 734 5 0 799 10 1 571 6 1
38 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 23 43 66 2102 25 8 612 7 3 688 10 3 802 8 2
39 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 22 42 64 2072 26 6 1294 11 0 802 9 1 -24 6 5
40 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 21 42 63 2060 20 3 960 8 1 814 7 1 286 5 1
41 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 20 42 62 2056 25 5 716 10 2 946 9 1 394 6 2
42 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 19 41 60 2025 19 5 1224 10 1 203 4 3 598 5 1
43 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 18 41 59 2024 24 6 360 6 3 681 8 2 983 10 1
44 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 17 41 58 2022 18 1 630 4 0 879 8 0 513 6 1
45 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 16 40 56 1981 24 7 470 8 5 686 7 1 825 9 1
46 Szulik Martin niezrzeszony   15 39 54 1922 20 7 1065 8 0 769 8 3 88 4 4
47 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 14 39 53 1921 19 5 1037 9 0 308 5 3 576 5 2
48 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 13 38 51 1890 19 3 634 6 1 329 4 2 927 9 0
49 Michalski Teodor SILESIA Rybnik s 12 38 50 1884 17 2 495 5 1 542 3 0 847 9 1
50 Profaska Krzysztof niezrzeszony   11 38 49 1877 19 4 495 6 1 773 7 2 609 6 1
51 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 10 37 47 1837 21 6 672 11 4 688 6 1 477 4 1
52 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 9 37 46 1834 24 5 993 8 0 526 7 2 315 9 3
53 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 8 37 45 1822 24 10 366 7 5 591 7 3 865 10 2
54 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 36 43 1771 21 8 460 5 2 62 4 3 1249 12 3
55 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 6 36 42 1752 22 8 680 7 2 798 9 2 274 6 4
56 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 5 35 40 1734 20 6 773 8 2 171 6 3 790 6 1
57 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice m 4 35 39 1734 14 3 561 4 1 825 6 0 348 4 2
58 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 3 35 38 1730 20 2 650 5 0 641 9 1 439 6 1
59 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 2 34 36 1684 12 2 228 3 2 872 5 0 584 4 0
60 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 1 34 35 1677 19 7 354 6 3 377 6 3 946 7 1
61 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 34 34 1667 15 3 421 6 2 615 4 1 631 5 0
62 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 0 33 33 1622 19 9 222 4 3 513 7 4 887 8 2
63 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 33 33 1622 16 3 589 4 0 390 4 1 643 8 2
64 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 0 33 33 1615 19 6 585 8 3 730 7 1 300 4 2
65 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 0 32 32 1585 20 9 1025 9 1 -140 4 5 700 7 3
66 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 0 32 32 1572 20 7 907 9 2 303 6 3 362 5 2
67 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 32 32 1563 15 4 875 7 0 104 4 4 584 4 0
68 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 0 32 32 1557 18 8 498 9 4 339 5 4 720 4 0
69 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 0 31 31 1546 21 7 1138 9 0 -65 5 5 473 7 2
70 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy m 0 31 31 1512 14 4 727 5 0 414 5 2 371 4 2
71 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 30 30 1494 19 6 658 7 1 328 5 3 508 7 2
72 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 0 30 30 1487 21 9 112 6 5 510 6 2 865 9 2
73 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 0 29 29 1432 24 11 -754 4 7 1604 12 0 582 8 4
74 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 0 28 28 1386 20 9 343 9 5 953 7 0 90 4 4
75 Ferdyn Stefan niezrzeszony   0 28 28 1383 12 2 430 4 0 690 5 1 263 3 1
76 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 0 28 28 1379 26 10 486 8 3 432 9 5 461 9 2
77 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 0 28 28 1379 18 6 460 6 2 562 5 0 357 7 4
78 Ziaja Grzegorz niezrzeszony   0 27 27 1324 20 8 415 6 2 500 9 4 409 5 2
79 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 0 26 26 1276 20 11 434 7 3 356 6 5 486 7 3
80 Stec Grzegorz niezrzeszony   0 25 25 1237 18 9 237 6 4 692 6 2 308 6 3
81 Woronecki Stefan ASY WISUS Żory s 0 19 19 944 15 10 582 6 1 76 5 5 286 4 4
82 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 19 19 918 19 12 160 6 3 582 8 4 176 5 5
83 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 18 18 886 12 7 86 4 4 324 2 1 476 6 2
84 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 12 12 599 12 10 338 6 4 27 5 5 234 1 1
  Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 0 100 100                        
  Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 0 100 100                        

…………………………………………………………

3 GPO Rybnik 2019 Puchar Sołtysa Szczejkowic   03.03.2019
                                     
Sędzia : Niemiec Stanisław Kierownictwo: Bluszcz Ryszard
                                     
        Sekretariat: Paździor Tomasz
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 100 68 168 3362 28 1 979 10 1 819 5 0 1564 13 0
2 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 95 62 157 3077 31 2 887 11 2 1057 11 0 1133 9 0
3 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 90 61 151 3030 29 2 921 8 0 1278 12 0 831 9 2
4 Baszczok Gerard BUK Rudy s 88 59 147 2904 26 2 954 9 1 984 10 1 966 7 0
5 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 86 58 144 2897 26 3 779 8 2 1035 9 1 1083 9 0
6 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 84 58 142 2871 29 2 1015 9 0 865 10 1 991 10 1
7 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 82 57 139 2818 32 5 480 7 3 1221 12 0 1117 13 2
8 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 80 56 136 2773 26 3 1264 11 1 656 6 1 853 9 1
9 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 78 55 133 2741 21 1 857 7 0 689 6 1 1195 8 0
10 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 76 55 131 2734 29 4 1096 12 2 1118 11 1 520 6 1
11 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 74 55 129 2706 26 2 922 9 1 355 5 1 1429 12 0
12 Duda Edward BUK Rudy m 72 54 126 2663 26 4 1124 10 0 437 6 3 1102 10 1
13 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 70 54 124 2653 25 2 999 8 0 1178 11 0 476 6 2
14 Lukasek Dariusz JARDEX WDK Szczejkowice m 68 52 120 2586 24 1 1015 9 0 664 5 0 907 10 1
15 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 66 52 118 2583 25 2 1048 8 0 441 7 2 1094 10 0
16 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 64 51 115 2541 25 2 1018 10 1 783 7 0 740 8 1
17 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 62 51 113 2531 20 1 1104 7 0 575 6 1 852 7 0
18 Ziaja Grzegorz niezrzeszony   60 50 110 2487 27 3 218 4 2 1072 12 1 1197 11 0
19 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 58 50 108 2465 22 2 730 6 1 679 7 1 1056 9 0
20 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory m 56 49 105 2404 24 3 536 7 2 1070 10 0 798 7 1
21 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 54 48 102 2364 24 3 948 10 1 774 8 1 642 6 1
22 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 52 47 99 2346 21 2 910 7 1 783 7 0 653 7 1
23 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 50 47 97 2344 26 7 666 9 4 967 10 2 711 7 1
24 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 48 47 95 2325 24 5 538 5 2 1100 10 0 687 9 3
25 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 46 47 93 2324 20 4 650 7 1 714 7 2 960 6 1
26 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 44 47 91 2311 25 5 810 7 2 854 11 2 647 7 1
27 Michalski Teodor SILESIA Rybnik s 42 46 88 2297 20 3 635 6 1 1192 9 0 470 5 2
28 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 40 46 86 2272 20 1 842 7 0 901 8 0 529 5 1
29 Fizia Józef WALET Pawłowice s 38 46 84 2266 28 7 730 10 2 495 7 3 1041 11 2
30 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 36 45 81 2232 19 2 638 6 1 1068 7 0 526 6 1
31 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 34 44 78 2197 23 5 1018 10 1 743 7 1 436 6 3
32 Helis Adam WALET Pawłowice s 32 44 76 2169 22 4 735 5 0 593 8 3 841 9 1
33 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 30 43 73 2143 28 6 994 11 1 609 10 3 540 7 2
34 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 28 43 71 2133 20 4 564 5 1 788 7 0 781 8 3
35 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 26 43 69 2130 20 3 920 6 1 708 8 1 502 6 1
36 Waszut Zygmunt ASY WISUS Żory s 25 42 67 2088 19 3 920 7 0 810 8 1 358 4 2
37 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 24 42 66 2086 22 4 414 6 2 1362 11 0 310 5 2
38 Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 23 42 65 2082 22 2 553 6 1 750 9 0 779 7 1
39 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 22 42 64 2071 22 5 874 9 2 422 7 3 775 6 0
40 Wowra Jarosław niezrzeszony   21 41 62 2036 22 4 437 5 1 550 9 3 1049 8 0
41 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 20 41 61 2029 25 6 444 7 2 579 7 2 1006 11 2
42 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 19 41 60 2027 22 6 979 9 1 246 7 5 802 6 0
43 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 18 41 59 2014 22 6 726 9 1 803 6 1 485 7 4
44 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 17 41 58 2002 17 4 506 6 3 699 5 0 797 6 1
45 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 16 40 56 1986 21 4 981 9 1 889 8 0 116 4 3
46 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 15 40 55 1967 19 3 608 5 0 203 5 2 1156 9 1
47 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 14 40 54 1953 19 2 410 5 1 742 8 1 801 6 0
48 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 13 39 52 1949 19 3 826 6 1 624 6 0 499 7 2
49 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 12 39 51 1948 21 6 822 7 1 1036 10 1 90 4 4
50 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 11 39 50 1938 24 4 607 7 1 1063 11 0 268 6 3
51 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 10 39 49 1931 15 1 997 8 0 269 3 1 665 4 0
52 Stec Grzegorz niezrzeszony   9 39 48 1928 19 6 543 7 4 909 8 1 476 4 1
53 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 8 39 47 1913 23 6 620 7 2 844 11 3 449 5 1
54 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 7 38 45 1883 22 7 516 7 2 600 6 2 767 9 3
55 Adamiec Sebastian ASY WISUS Żory m 6 37 43 1850 22 7 862 8 2 724 9 2 264 5 3
56 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 5 37 42 1848 23 6 444 5 2 990 9 0 414 9 4
57 Tchórz Henryk niezrzeszony   4 37 41 1829 21 6 836 9 2 542 5 1 451 7 3
58 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 3 36 39 1757 19 6 82 3 4 902 9 1 773 7 1
59 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 2 35 37 1747 18 4 469 4 1 776 7 0 502 7 3
60 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 1 35 36 1721 21 6 534 7 2 722 9 3 465 5 1
61 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 0 35 35 1705 17 7 -156 2 4 1051 7 0 810 8 3
62 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 0 33 33 1637 18 5 773 6 0 510 6 3 354 6 2
63 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 33 33 1612 22 6 529 6 1 617 8 2 466 8 3
64 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 0 32 32 1577 24 12 -48 7 7 686 7 3 939 10 2
65 Profaska Krzysztof niezrzeszony   0 32 32 1575 16 1 134 2 1 934 10 0 507 4 0
66 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 0 31 31 1530 19 7 890 11 3 120 4 3 520 4 1
67 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 0 30 30 1498 16 3 330 4 1 673 5 0 495 7 2
68 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 0 30 30 1484 12 3 370 4 1 428 4 2 686 4 0
69 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 0 30 30 1465 15 4 403 4 0 510 6 2 552 5 2
70 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 0 29 29 1450 21 9 304 6 5 979 9 0 167 6 4
71 Gajda Piotr FORTECA Świerklany m 0 29 29 1420 20 7 693 7 1 711 9 2 16 4 4
72 Ogierman Karol niezrzeszony   0 29 29 1403 15 4 112 4 3 544 5 1 747 6 0
73 Helis Paweł U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 28 28 1386 14 3 658 6 1 326 2 1 402 6 1
74 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 0 28 28 1383 19 9 741 8 1 110 2 4 532 9 4
75 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 28 28 1377 15 6 650 7 3 251 4 2 476 4 1
76 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 0 26 26 1296 24 10 800 9 2 398 8 3 98 7 5
77 Górka Piotr JARDEX WDK Szczejkowice m 0 24 24 1179 11 6 428 4 3 -214 1 3 965 6 0
78 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 0 24 24 1152 17 10 547 6 3 417 4 1 188 7 6
79 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 0 21 21 1039 18 10 295 7 5 181 5 3 563 6 2
80 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 0 20 20 951 15 7 342 5 2 289 4 2 320 6 3
81 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 18 18 889 14 7 489 4 0 168 5 3 232 5 4
82 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 4 4 152 17 15 -154 4 6 -32 5 5 338 8 4
  Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 0 100 100   0                    

 ……………………………………………………………….....

2 GPO Rybnik 2019 Puchar Przewodniczącego Solidarności   17.02.2019
                                     
Sędzia : Paździor Henryk Kierownictwo: Szojer Ryszard
                                     
        Sekretariat: Paździor Tomasz
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory m 100 78 178 3899 35 5 1350 12 1 885 10 4 1664 13 0
2 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 95 60 155 2969 24 0 1066 9 0 1075 8 0 828 7 0
3 Ogierman Karol niezrzeszony   90 58 148 2856 25 1 878 6 0 1190 12 0 788 7 1
4 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 88 58 146 2855 24 4 1606 13 1 909 6 1 340 5 2
5 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 86 57 143 2803 31 6 1122 13 2 742 9 2 939 9 2
6 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 84 56 140 2800 27 4 813 8 3 900 11 1 1087 8 0
7 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 82 56 138 2791 27 4 1055 9 1 531 9 3 1205 9 0
8 Fizia Józef WALET Pawłowice s 80 55 135 2744 23 3 1415 12 1 454 3 1 875 8 1
9 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 78 55 133 2713 25 2 1103 10 1 901 9 1 709 6 0
10 Adamiec Sebastian ASY WISUS Żory m 76 54 130 2688 24 6 601 6 2 1036 8 2 1051 10 2
11 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 74 54 128 2673 27 5 869 10 2 1011 9 1 793 8 2
12 Pawlas Mariusz ASY WISUS Żory m 72 52 124 2560 23 2 989 9 0 488 5 2 1083 9 0
13 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 70 52 122 2552 24 4 988 8 2 930 8 1 634 8 1
14 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 68 51 119 2542 25 3 1160 10 0 649 7 2 733 8 1
15 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 66 51 117 2539 37 12 461 7 3 1220 17 5 858 13 4
16 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m 64 50 114 2491 24 5 726 7 1 1254 10 1 511 7 3
17 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 62 50 112 2473 31 7 920 11 2 578 10 4 975 10 1
18 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 60 50 110 2466 22 4 480 4 1 1157 12 3 829 6 0
19 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 58 50 108 2451 25 4 994 9 1 887 9 1 570 7 2
20 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 56 49 105 2441 23 4 571 5 0 1193 8 0 677 10 4
21 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 54 49 103 2436 26 5 887 9 2 417 5 1 1132 12 2
22 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory m 52 49 101 2409 22 0 838 8 0 966 9 0 605 5 0
23 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 50 48 98 2397 21 1 814 7 0 861 7 0 722 7 1
24 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice m 48 48 96 2396 23 3 757 7 1 577 6 1 1062 10 1
25 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 46 48 94 2390 25 8 992 10 2 578 7 3 820 8 3
26 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 44 48 92 2386 28 5 772 8 2 869 10 1 745 10 2
27 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 42 48 90 2386 25 7 768 9 3 584 7 3 1034 9 1
28 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 40 48 88 2351 17 0 880 4 0 959 9 0 512 4 0
29 Hałacz Janusz ASY WISUS Żory m 38 47 85 2301 20 5 608 5 1 475 6 3 1218 9 1
30 Bortlik Rajmund ASY WISUS Żory m 36 46 82 2292 19 1 798 7 0 878 8 1 616 4 0
31 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 34 46 80 2285 22 4 501 4 0 598 7 2 1186 11 2
32 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 32 46 78 2260 25 7 747 9 2 990 9 1 523 7 4
33 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 30 45 75 2222 23 3 644 6 1 810 8 0 768 9 2
34 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 28 45 73 2217 21 4 875 8 1 382 4 2 960 9 1
35 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 26 45 71 2207 23 5 529 6 2 895 8 2 783 9 1
36 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 25 45 70 2203 28 8 1335 13 0 383 7 4 485 8 4
37 Duda Edward BUK Rudy m 24 43 67 2150 23 5 457 5 1 736 9 3 957 9 1
38 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 23 43 66 2134 16 2 522 4 1 590 3 0 1022 9 1
39 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 22 42 64 2097 29 7 327 6 3 708 12 3 1062 11 1
40 Stec Grzegorz niezrzeszony   21 42 63 2087 21 4 921 10 1 960 8 1 206 3 2
41 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 20 42 62 2085 24 7 429 7 3 629 7 3 1027 10 1
42 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice j 19 42 61 2071 23 3 736 6 0 147 6 3 1188 11 0
43 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 18 42 60 2062 19 2 1146 12 0 595 4 0 321 3 2
44 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 17 42 59 2056 12 0 502 2 0 786 6 0 768 4 0
45 Gojny Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 16 41 57 2024 15 3 860 6 1 818 6 1 346 3 1
46 Staniek Eugeniusz ASY WISUS Żory m 15 41 56 2014 18 4 254 4 3 1142 9 1 618 5 0
47 Tokar Kazimierz HERKULES Rydułtowy s 14 41 55 2013 21 2 457 5 1 702 5 0 854 11 1
48 Waszut Zygmunt ASY WISUS Żory s 13 41 54 2009 20 2 297 4 0 705 8 2 1007 8 0
49 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 12 41 53 2007 19 4 633 8 1 632 5 1 742 6 2
50 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 11 40 51 1984 24 7 681 9 3 836 10 2 467 5 2
51 Gorol Marek ASY WISUS Żory m 10 40 50 1983 20 3 1015 8 0 440 4 1 528 8 2
52 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 9 40 49 1981 22 4 641 8 2 716 9 2 624 5 0
53 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 8 39 47 1937 20 2 643 6 0 710 8 1 584 6 1
54 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 7 39 46 1910 19 3 429 6 1 766 6 0 715 7 2
55 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 6 38 44 1900 22 6 664 8 2 861 8 1 375 6 3
56 Winkler Wacław U WALKA Rybnik-Gotartowice m 5 38 43 1894 14 0 971 10 0 653 4 0 270 0 0
57 Górka Piotr JARDEX WDK Szczejkowice m 4 38 42 1862 16 2 370 4 1 920 8 0 572 4 1
58 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 37 40 1829 25 9 808 10 3 785 6 0 236 9 6
59 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 2 37 39 1824 19 4 954 8 0 109 4 3 761 7 1
60 Baszczok Gerard BUK Rudy s 1 37 38 1822 17 3 896 6 0 359 6 2 567 5 1
61 Buchalik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 37 37 1814 16 1 822 6 0 300 4 1 692 6 0
62 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 0 36 36 1773 22 5 723 9 3 918 9 0 132 4 2
63 Profaska Krzysztof niezrzeszony   0 36 36 1771 20 5 691 5 0 580 8 2 500 7 3
64 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 36 36 1762 22 5 780 10 1 328 6 3 654 6 1
65 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 35 35 1718 25 7 435 7 2 674 9 2 609 9 3
66 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 34 34 1672 18 5 581 7 2 286 2 2 805 9 1
67 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 0 34 34 1653 17 4 455 6 2 611 7 2 587 4 0
68 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 33 33 1647 17 4 476 5 2 530 5 1 641 7 1
69 Tetla Marian ASY WISUS Żory m 0 33 33 1638 23 10 863 8 1 85 6 6 690 9 3
70 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 33 33 1631 17 4 656 8 3 536 4 0 439 5 1
71 Szulik Marian niezrzeszony   0 33 33 1626 13 1 448 4 1 610 4 0 568 5 0
72 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 0 32 32 1578 14 1 374 3 0 622 6 1 582 5 0
73 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 32 32 1561 19 8 738 6 0 331 5 3 492 8 5
74 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 0 31 31 1527 25 10 1152 13 2 147 5 4 228 7 4
75 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 0 30 30 1464 19 5 692 10 3 573 4 0 199 5 2
76 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m 0 29 29 1450 17 8 580 5 1 286 5 4 584 7 3
77 Ratajczak Michał HERKULES Rydułtowy m 0 29 29 1420 15 3 435 4 0 489 7 3 496 4 0
78 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 0 29 29 1405 21 8 63 4 3 669 11 4 673 6 1
79 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 25 25 1246 19 7 606 5 0 369 8 4 271 6 3
80 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 0 25 25 1236 22 9 220 7 4 995 10 0 21 5 5
81 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 24 24 1191 13 4 369 5 2 64 3 2 758 5 0
82 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 0 24 24 1185 20 9 381 7 4 512 6 2 292 7 3
83 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 0 24 24 1176 19 9 289 7 3 256 5 3 631 7 3
84 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 0 23 23 1144 17 7 299 9 4 799 7 1 46 1 2
85 Polednik Jan niezrzeszony   0 19 19 902 9 6 86 4 5 317 2 0 499 3 1
86 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 0 17 17 818 10 2 472 8 2 346 2 0 0 0 0
87 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 0 14 14 675 16 12 532 4 0 -140 3 6 283 9 6
  Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 100 100                        
  Paździor Henryk ASY WISUS Żory m 0 100 100                        

.……………………………………………. 

1 GPO Rybnik 2019 Puchar Prezydenta Miasta Żory   13.01.2019
                                     
Sędzia : Niemiec Stanisław Kierownictwo: Skupień Eugeniusz
                                     
        Sekretariat: Paździor Tomasz
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory m 100 64 164 3172 30 1 1153 11 0 1083 11 1 936 8 0
2 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 95 61 156 3027 32 6 1042 9 2 834 12 3 1151 11 1
3 Kruk Rafał niezrzeszony   90 59 149 2932 25 3 986 8 2 1020 8 0 926 9 1
4 Grzegorzczyk Marian ASY WISUS Żory m 88 58 146 2854 25 3 771 6 0 729 8 3 1354 11 0
5 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory m 86 57 143 2842 27 5 1248 11 1 978 9 2 616 7 2
6 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory m 84 57 141 2837 25 0 936 9 0 938 8 0 963 8 0
7 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 82 57 139 2837 25 4 685 7 1 1133 10 2 1019 8 1
8 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 80 57 137 2818 31 3 861 10 1 1203 13 1 754 8 1
9 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 78 56 134 2775 24 1 1078 8 0 960 8 0 737 8 1
10 Szymała Tomasz ASY WISUS Żory m 76 56 132 2752 26 1 735 9 1 909 8 0 1108 9 0
11 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 74 54 128 2681 31 6 1256 12 0 487 7 3 938 12 3
12 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 72 53 125 2606 19 1 486 3 0 1128 9 1 992 7 0
13 Stec Grzegorz niezrzeszony   70 52 122 2575 27 5 1217 12 2 393 5 2 965 10 1
14 Adamiec Sebastian ASY WISUS Żory m 68 52 120 2566 26 4 1166 11 1 747 7 1 653 8 2
15 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory m 66 52 118 2566 25 2 936 10 1 971 8 0 659 7 1
16 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 64 51 115 2539 25 3 985 10 0 796 7 0 758 8 3
17 Grela Alfred ASY WISUS Żory m 62 51 113 2510 27 7 625 9 3 1016 9 1 869 9 3
18 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 60 51 111 2503 25 4 436 7 2 1228 10 0 839 8 2
19 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 58 50 108 2463 23 3 413 5 2 1180 10 0 870 8 1
20 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 56 50 106 2459 27 6 555 7 2 1396 13 2 508 7 2
21 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 54 50 104 2452 17 0 1031 8 0 740 4 0 681 5 0
22 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 52 49 101 2422 29 5 647 8 1 505 9 4 1270 12 0
23 Profaska Krzysztof niezrzeszony   50 49 99 2411 22 1 1305 11 0 603 5 0 503 6 1
24 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 48 49 97 2403 24 5 753 8 2 927 10 2 723 6 1
25 Koperwas Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 46 49 95 2402 26 6 502 6 2 1404 13 1 496 7 3
26 Duda Edward BUK Rudy m 44 48 92 2398 23 1 677 8 1 902 9 0 819 6 0
27 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 42 48 90 2395 20 3 709 6 0 915 7 1 771 7 2
28