v7Asy WISUS Artykuł 1 

Wyniki turniejów z res. „CYMES”

aktualizacja 18.01.2022   

  Wszystkie od 25.10.2021   Cymes 2021                    
                               
L.p. Nazwisko, imię Suma Start 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
25paź 8 list 15list 22list 29list 6grud 13gru 20gru 27gru 3sty 10sty 17sty
1 Szymała Tomasz 20359 12 1698 1867 1663 1430 1655 2620 904 1911 1831 1381 1979 1420
2 Kwaśniak Jerzy 19076 12 1117 1465 1765 2909 2276 1632 1028 1926 900 1344 1613 1101
3 Niemiec Stanisław 18918 12 1538 2521 1622 1608 1773 1210 995 1208 2124 1059 1448 1812
4 Kosteczka Jarosław 18574 12 2253 833 1518 1057 1305 1039 1678 1143 2146 2327 2190 1085
5 Gorol Marek 17645 12 1324 1163 1273 635 1728 1168 1632 1395 1914 1819 1335 2259
6 Grzegorzczyk Marian 16972 11 2106 1277   1771 1662 1194 1430 1464 874 1436 1929 1829
7 Świerkot Eugeniusz 16878 12 1581 1450 1388 1384 2028 1549 1558 1261 1352 1188 1376 763
8 Bortlik Rajmund 16822 12 1910 2006 864 1815 1506 504 1352 917 2055 1431 1632 830
9 Skupień Eugeniusz 16058 12 1826 1035 1483 1930 102 1393 1280 813 1452 1424 1736 1584
10 Grodoń Joachim 16031 12 1328 1325 1474 1566 1398 1455 1760 1046 1226 1538 905 1010
11 Rossman Hubert 16025 12 689 1326 1570 1005 1726 1651 1844 646 1346 1194 1593 1435
12 Gawron Bogdan 15922 12 865 1007 474 1612 1518 1391 952 1853 879 1656 1792 1923
13 Gajda Bolesław 14829 12 697 1526 1337 1623 1265 961 444 1337 1627 1661 971 1380
14 Kąsek Andrzej 14660 11 1146 725 2441 1181   1432 1696 1291 779 1128 1962 879
15 Pawlas Mariusz 14348 10 1125 803   1241 1735   2400 1587 1187 960 2107 1203
16 Gajda Monika 13940 12 1229 1209 846 1916 900 1830 774 1420 1200 1144 512 960
17 Mazur Leon 12339 12 1039 743 700 1288 960 868 620 1851 1139 922 707 1502
18 Bogusławski Stanisław 11794 10   1278 1425 777   1895 1541 1158 1054 1074 968 624
19 Piersiak Piotr 9906 8 1097 1514 1504 1180 1168         871 872 1700
20 Kufel Józef 9619 9 662 630     1446 1214 1255 1148 1291 856   1117
21 Lip Bogdan 7795 6 1730   805   1280 806   1892 1282      
22 Grabiec Elżbieta 4571 6   989 1263 782 841           400 296
23 Gidlecki Władysław 3903 3 1417     1144         1342      
24 Kaminski Tadeusz 3392 2   1882               1510    
25 Markitoń Krzysztof 3314 3 1447   1411 456                
26 Kopacz Wiesław 1569 1                   1569    
27 Paździor Henryk 825 1                   825    
28 Hałacz Janusz 441 1                   441    
  Generalna od 25.10.2021   Cymes 2021          

 

       
                               
L.p. Nazwisko, imię Suma Start 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
25paź 8 list 15list 22list 29list 6grud 13gru 20gru 27gru 3sty 10sty 17sty
1 Szymała Tomasz 18074 10 1698 1867 1663 1430 1655 2620   1911 1831   1979 1420
2 Kwaśniak Jerzy 17148 10 1117 1465 1765 2909 2276 1632   1926   1344 1613 1101
3 Niemiec Stanisław 16864 10 1538 2521 1622 1608 1773 1210   1208 2124   1448 1812
4 Kosteczka Jarosław 16684 10 2253   1518   1305 1039 1678 1143 2146 2327 2190 1085
5 Grzegorzczyk Marian 16098 10 2106 1277   1771 1662 1194 1430 1464   1436 1929 1829
6 Gorol Marek 15847 10 1324   1273   1728 1168 1632 1395 1914 1819 1335 2259
7 Bortlik Rajmund 15488 10 1910 2006 864 1815 1506   1352 917 2055 1431 1632  
8 Skupień Eugeniusz 15143 10 1826 1035 1483 1930   1393 1280   1452 1424 1736 1584
9 Świerkot Eugeniusz 14927 10 1581 1450 1388 1384 2028 1549 1558 1261 1352   1376  
10 Rossman Hubert 14690 10   1326 1570 1005 1726 1651 1844   1346 1194 1593 1435
11 Gawron Bogdan 14569 10 865 1007   1612 1518 1391 952 1853   1656 1792 1923
12 Pawlas Mariusz 14348 10 1125 803   1241 1735   2400 1587 1187 960 2107 1203
13 Grodoń Joachim 14116 10 1328 1325 1474 1566 1398 1455 1760 1046 1226 1538    
14 Kąsek Andrzej 13935 10 1146   2441 1181   1432 1696 1291 779 1128 1962 879
15 Gajda Bolesław 13688 10   1526 1337 1623 1265 961   1337 1627 1661 971 1380
16 Gajda Monika 12654 10 1229 1209 846 1916 900 1830   1420 1200 1144   960
17 Bogusławski Stanisław 11794 10   1278 1425 777   1895 1541 1158 1054 1074 968 624
18 Mazur Leon 11012 10 1039 743 700 1288 960 868   1851 1139 922   1502
19 Piersiak Piotr 9906 8 1097 1514 1504 1180 1168         871 872 1700
20 Kufel Józef 9619 9 662 630     1446 1214 1255 1148 1291 856   1117
21 Lip Bogdan 7795 6 1730   805   1280 806   1892 1282      
22 Grabiec Elżbieta 4571 6   989 1263 782 841           400 296
23 Gidlecki Władysław 3903 3 1417     1144         1342      
24 Kaminski Tadeusz 3392 2   1882               1510    
25 Markitoń Krzysztof 3314 3 1447   1411 456                
26 Kopacz Wiesław 1569 1                   1569    
27 Paździor Henryk 825 1                   825    
28 Hałacz Janusz 441 1                   441    

                                     

   ...................................................

 

Wyniki turniejów z res. „Klimat”

    Zaktualizowano 13.01.2022

    Wynik turnieju z dnia 12.01.2022

L.p. Nazwisko, imię Suma Start    
1 2
1 Górecki Krzysztof 2429 2 1247 1182
2 Kosteczka Jarosław 2131 2 1339 792
3 Paździor Henryk 2066 2 839 1227
4 Szymała Tomasz 2043 2 1184 859
5 Łogasz Roman 1963 2 1236 727
6 Niemiec Stanisław 1790 2 668 1122
7 Ciastowicz Wojciech 1745 2 745 1000
8 Grela Alfred 1709 2 1441 268
9 Waszut Zygmunt 1696 2 1076 620
10 Kąsek Andrzej 1690 2 593 1097
11 Tchórz Henryk 1611 2 861 750
12 Standowicz Jan 1604 2 804 800
13 Kwaśniak Jerzy 1577 2 926 651
14 Świerkot Eugeniusz 1567 2 690 877
15 Bortlik Rajmund 1548 2 528 1020
16 Gorol Marek 1520 2 753 767
17 Gajda Bolesław 1446 2 474 972
18 Gajda Monika 1421 2 529 892
19 Woronecki Stefan 1393 2 600 793
20 Kopacz Wiesław 1382 2 725 657
21 Gawron Bogdan 1336 2 162 1174
22 Kuczera Franciszek 1329 2 602 727
23 Lip Bogusław 1295 2 761 534
24 Grzegorzczyk Marian 1178 2 635 543
25 Grodoń Joachim 1140 2 625 515
26 Piersiak Piotr 1102 2 469 633
27 Buchalik Alfons 1067 2 467 600
28 Mazur Leon 1058 2 404 654
29 Fizia Józef 1042 2 820 222
30 Tetla Marian 1017 2 474 543
31 Skupień Eugeniusz 995 2 307 688
32 Tabath Damian 947 2 537 410
33 Pawlas Mariusz 918 2 754 164
34 Gidlecki Władysław 839 2 254 585
35 Bogusławski Stanisław 814 2 441 373
36 Kufel Józef 684 2 297 387
37 Lorenz Ryszard 352 2 578 -226

  Klasyfikacja wszystkich turniejów zima 2022 

 

L.p. Nazwisko, imię Suma Start    
1 2
1 Górecki Krzysztof 4322 2 1893 2429
2 Kosteczka Jarosław 3955 2 1824 2131
3 Szymała Tomasz 3701 2 1658 2043
4 Grela Alfred 3484 2 1775 1709
5 Bortlik Rajmund 3482 2 1934 1548
6 Świerkot Eugeniusz 3414 2 1847 1567
7 Paździor Henryk 3405 2 1339 2066
8 Niemiec Stanisław 3365 2 1575 1790
9 Ciastowicz Wojciech 3359 2 1614 1745
10 Fizia Józef 3322 2 2280 1042
11 Bogusławski Stanisław 3297 2 2483 814
12 Kąsek Andrzej 3274 2 1584 1690
13 Kwaśniak Jerzy 3149 2 1572 1577
14 Gawron Bogdan 3001 2 1662 1339
15 Lip Bogusław 2990 2 1695 1295
16 Waszut Zygmunt 2905 2 1209 1696
17 Grzegorzczyk Marian 2889 2 1711 1178
18 Piersiak Piotr 2882 2 1780 1102
19 Woronecki Stefan 2850 2 1457 1393
20 Skupień Eugeniusz 2738 2 1743 995
21 Gidlecki Władysław 2710 2 1871 839
22 Kopacz Wiesław 2706 2 1324 1382
23 Grodoń Joachim 2583 2 1443 1140
24 Gajda Bolesław 2493 2 1047 1446
25 Buchalik Alfons 2489 2 1422 1067
26 Gorol Marek 2456 2 936 1520
27 Tchórz Henryk 2453 2 842 1611
28 Tabath Damian 2415 2 1468 947
29 Kuczera Franciszek 2408 2 1079 1329
30 Gajda Monika 2208 2 787 1421
31 Pawlas Mariusz 2205 2 1287 918
32 Tetla Marian 2195 2 1178 1017
33 Mazur Leon 2076 2 1018 1058
34 Łogasz Roman 1963 1   1963
35 Szafraniec Adrian 1614 1 1614  
36 Standowicz Jan 1604 1   1604
37 Lorenz Ryszard 1198 2 846 352
38 Łękawski Wiesław 1160 1 1160  
39 Kufel Józef 684 1   684

 

 

 

 

 

 

               

 

 

 

 

Wednesday the 19th. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.