7Asy WISUS Artykuł 1                                                 Zaktualizowano 14.09.2018

                                                              Wyniki z 13.09.2018     

L.p. Nazwisko, imię Suma Start    
1 2
1 Łogasz Roman 2247 2 1129 1118
2 Standowicz Jan 2083 2 940 1143
3 Paździor Henryk 1968 2 1000 968
4 Górka Zdzisław 1864 2 782 1082
5 Gajda Bolesław 1845 2 1081 764
6 Łękawski Wiesław 1794 2 835 959
7 Kąsek Andrzej 1779 2 1100 679
8 Orawski Alfred 1708 2 523 1185
9 Buchalik Alfons 1684 2 604 1080
10 Bortlik Rajmund 1636 2 988 648
11 Polok Franciszek 1601 2 1088 513
12 Szafraniec Adrian 1576 2 834 742
13 Gawron Bogdan 1555 2 720 835
14 Krupa Czesław 1487 2 861 626
15 Tabath Damian 1472 2 514 958
16 Lip Bogusław 1464 2 1126 338
17 Szymała Tomasz 1453 2 606 847
18 Lorenz Ryszard 1441 2 923 518
19 Fizia Józef 1441 2 753 688
20 Plebaniak Janusz 1395 2 420 975
21 Bogusławski Stanisław 1383 2 688 695
22 Adamiec Sebastian 1369 2 625 744
23 Misiak Andrzej 1362 2 990 372
24 Mazur Leon 1346 2 538 808
25 Grzegorzczyk Marian 1343 2 668 675
26 Grodoń Joachim 1340 2 730 610
27 Ciastowicz Wojciech 1326 2 948 378
28 Śliż Bogusław 1273 2 376 897
29 Kosteczka Jarosław 1269 2 280 989
30 Pawlas Mariusz 1252 2 726 526
31 Dutkiewicz Edward 1218 2 600 618
32 Kufel Józef 1194 2 557 637
33 Kwaśniak Jerzy 1180 2 763 417
34 Gorol Marek 1179 2 609 570
35 Gidlecki Władysław 1138 2 332 806
36 Tetla Marian 1137 2 715 422
37 Staniek Eugeniusz 1133 2 497 636
38 Woronecki Stefan 1029 2 508 521
39 Niemiec Stanisław 998 2 788 210
40 Sobik Marian 970 2 896 74
41 Gajda Monika 968 2 450 518
42 Grela Alfred 914 2 604 310
43 Hałacz Janusz 689 2 -53 742
44 Skupień Eugeniusz 677 2 538 139
45 Sobik Jan 675 2 461 214
46 Świerkot Eugeniusz 656 2 358 298
47 Piersiak Piotr 370 2 -46 416
48 Kuczera Franciszek 312 2 158 154

 

  Klasyfikacja wszystkich turniejów JESIEŃ 2018                  

 

L.p. Nazwisko, imię Suma Start    
1 2
1 Łogasz Roman 4273 2 2026 2247
2 Paździor Henryk 4080 2 2112 1968
3 Szafraniec Adrian 3533 2 1957 1576
4 Orawski Alfred 3329 2 1621 1708
5 Dutkiewicz Edward 3233 2 2015 1218
6 Łękawski Wiesław 3224 2 1430 1794
7 Misiak Andrzej 3156 2 1794 1362
8 Kąsek Andrzej 3138 2 1359 1779
9 Szymała Tomasz 3137 2 1684 1453
10 Ciastowicz Wojciech 3133 2 1807 1326
11 Buchalik Alfons 3058 2 1374 1684
12 Śliż Bogusław 3016 2 1743 1273
13 Hałacz Janusz 2968 2 2279 689
14 Gorol Marek 2913 2 1734 1179
15 Skupień Eugeniusz 2891 2 2214 677
16 Standowicz Jan 2887 2 804 2083
17 Gawron Bogdan 2826 2 1271 1555
18 Grzegorzczyk Marian 2810 2 1467 1343
19 Grodoń Joachim 2801 2 1461 1340
20 Mazur Leon 2800 2 1454 1346
21 Kwaśniak Jerzy 2779 2 1599 1180
22 Lorenz Ryszard 2655 2 1214 1441
23 Krupa Czesław 2636 2 1149 1487
24 Sobik Marian 2604 2 1634 970
25 Fizia Józef 2551 2 1110 1441
26 Bortlik Rajmund 2540 2 904 1636
27 Gajda Bolesław 2495 2 650 1845
28 Górka Zdzisław 2480 2 616 1864
29 Tetla Marian 2461 2 1324 1137
30 Tabath Damian 2451 2 979 1472
31 Plebaniak Janusz 2400 2 1005 1395
32 Bogusławski Stanisław 2396 2 1013 1383
33 Woronecki Stefan 2381 2 1355 1026
34 Kosteczka Jarosław 2339 2 1070 1269
35 Pawlas Mariusz 2324 2 1072 1252
36 Gajda Monika 2303 2 1335 968
37 Piersiak Piotr 2278 2 1908 370
38 Polok Franciszek 2173 2 572 1601
39 Grela Alfred 1928 2 1014 914
40 Gidlecki Władysław 1899 2 761 1138
41 Świerkot Eugeniusz 1860 2 1204 656
42 Podkowik Robert 1852 1 1852  
43 Lip Bogusław 1464 1   1464
44 Machoczek Tadeusz 1444 1 1444  
45 Waszut Zygmunt 1380 1 1380  
46 Adamiec Sebastian 1369 1   1369
47 Kufel Józef 1277 2 1158 119
48 Ryt Edward 1148 1 1148  
49 Staniek Eugeniusz 1133 1   1133
50 Niemiec Stanisław 998 1   998
51 Kuczera Franciszek 845 2 533 312
52 Sobik Jan 675 1   675
53 Pawlas Józef 505 1 505  

         Klasyfikacja generalna LATO 2018 (10 najlepszych)           

L.p. Nazwisko, imię Suma Start                                  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
1 Pawlas Mariusz 19095 10   1900 2409 1646 1713 1556     2217   2114 1685       1668 2187
2 Buchalik Alfons 19032 10   1691   1994   1747 2048   1419     2813 1666 1994 1772 1888  
3 Ciastowicz Wojciech 18623 10 1929   1796 1592 1759     2090     2437 1711 1803   1895   1611
4 Kwaśniak Jerzy 18554 10   1906   2369 2404       1591   1533 1735 1844   1459 2216 1497
5 Szymała Tomasz 18488 10 1533 1938     1777   1781 1795 2183 1747   1917     1945   1872
6 Gawron Bogdan 18378 10 1873 2023 1604   1792       1812 1597 2201   2305 1594 1577    
7 Gidlecki Władysław 18063 10 1799   1433   1806 1803 1384 1701   1856 1897       2389 1995  
8 Gajda Bolesław 17907 10 1672   2014 1937 2333     1476 1641 1894     1489   1688 1763  
9 Świerkot Eugeniusz 17839 10 1494 2253   1808   1566 2039     1864 1930 1725 1422       1738
10 Grodoń Joachim 17765 10 2098 1884     2606 1652 1555   1751 1654     1640 1505 1420    
11 Śliż Bogusław 17725 10     1507 1759   1814 1643 2407 1764   2037 1559   1707 1528    
12 Fizia Józef 17700 10 2554     1425   1780 1728 1516 1627 1695 2035 1429   1911      
13 Bortlik Rajmund 17544 10 1926 2073   1379       1611 2086 1827 1350     1501 1843   1948
14 Kąsek Andrzej 17494 10 1490   2275 1620 1910 1413 1536 2221   1545 1664     1820      
15 Paździor Henryk 17341 10 1701   2201 2090 1288 1525       1832 1570 2125   1502 1507    
16 Waszut Zygmunt 17209 10     1693 1811     1601   1483 1481 1923 1764 1582 1678   2193  
17 Łękawski Wiesław 17198 10 1789   1529 1907       1665 1732 2784 1425 1770 1298     1299  
18 Lorenz Ryszard 17080 10           1566 2055 1330   1198   2044 1521 1695 1395 2171 2105
19 Dutkiewicz Edward 16762 10   1664 1724 1280 1888   1829 1781   1491   1674 1984 1447      
20 Gajda Monika 16446 10 1567   1750 1541   1246 1579 1852         1469   1845 2183 1414
21 Kosteczka Jarosław 16386 10   1333 1577 1897 1713 1757   1220       1927   1635 1628 1699  
22 Standowicz Jan 16358 10   1528     1573 2197 1600 1278 1405 1608 1593     1823     1753
23 Gorol Marek 16287 10   1681   1638 1415   1543     1508 1736   1869 1969   1501 1427
24 Hałacz Janusz 16225 10 1402 1723   1394 2036     1626 1389   1540 1888 1390     1837  
25 Ryt Edward 16052 10 1537 1266 1430     2048 1616   1646     1913 1648 1770 1178    
26 Polok Franciszek 15951 10 1808 1949 1607   2034 1534     1448         1262 1423 1624 1262
27 Skupień Eugeniusz 15936 10 1550 1887 1486   1688 1429   1539   1447 1449       1763   1698
28 Szafraniec Adrian 15792 10   1444   1295     1341     1572 2051 2288 1453 1519 1385 1444  
29 Misiak Andrzej 15772 10 1841     1058 2216 1303 1182 1788 1935 1406   1524       1519  
30 Łogasz Roman 15730 10 1763 1396 1665   1757 1668 1576 1371   1813     1367       1354
31 Piersiak Piotr 15574 10 1089   1930 1126   1741 1039     1383   1278 2015     2012 1961
32 Grela Alfred 15376 10   1244 1401   1823 1421 1718     1388 1513   2141   1389   1338
33 Tetla Marian 14709 10     1199 1635     1327 1139   1414 1525 1534 1637     1469 1830
34 Woronecki Stefan 14360 10   1430     1718       2125 1453 1822 1042 792   1309 1024 1645
35 Niemiec Stanisław 14182 10 1037     1501 1505 1520   1164 899 1062 1693     1376 2425    
36 Tabath Damian 14177 10 1571 808 810   1518 1022 1849 1598         1664     1735 1602
37 Krupa Czesław 13996 10 1576 2110 2119 1303   892   1187 1071 805   1612       1321  
38 Górka Zdzisław 13943 10   1181 1889 1775   1621   753 978 870 1391     1376   2109  
39 Mazur Leon 13557 10 927 1282 1332 1145   1656   1437 1313       1647 1572     1246
40 Sobik Jan 13234 10 1225 1215 1411   1237   1469   1117 1134 1649   1241     1536  
41 Podkowik Robert 12817 10 975 298   1061     1339     2480 1755 996 1351 989     1573
42 Plebaniak Janusz 12722 10   1571 733     1141   1622 1827 1524 1207 1309 1040 748      
43 Bogusławski Stanisław 12714 10     543 1477 638 1606   1276 1125 1495 1260 2015   1279      
44 Helis Adam 12517 10 1152 977 1250 2152   819   1218     755       1151 1671 1372
45 Grzegorzczyk Marian 12505 10 1651     772 1265 1099 1362 1006   1634 1522 1089       1105  
46 Lip Bogusław 12401 10 1485   1531 1099 1058 970 1602 1082   1093   1159         1322
47 Lukasczyk Józef 12266 10 881   1551   564         925 1276 1830 1815   1715 981 728
48 Kufel Józef 11341 10 691 1297 616 1248 977 1143 1830 1021         1174 1344      
49 Kuczera Franciszek 11147 10 878 1280 1094   1080 1156     698       918 1527 943 1573  
50 Pawlas Józef 10198 10 833     921 985 950     1031 1466 1357   913 -71     1813
51 Harazin Henryk 10180 9 907 1061   528 1467 1203 1224   1618 1126         1046    
52 Sobik Marian 9751 7 1724 1278 1590       1908       1287 792   1172      
53 Sobik Klaudiusz 7175 4                           1635 2233 1946 1361
54 Bartosik Wojciech 5413 4                     1582 1405 1033     1393  
55 Kopacz Wiesław 5396 4 1219   1575     1053           1549          
56 Bojdoł Iwona 4863 3     1671 1805 1387                        
57 Machoczek Tadeusz 4249 4       1652 818     522               1257  
58 Figas Jerzy 4064 4                     987 1075 966 1036      
59 Młoczek Jan 3646 3                             876 1772 998
60 Gałązka Eugeniusz 3442 2   1840 1602                            
61 Olszowski Józef 3330 3                         531   754   2045
62 Adamiec 3026 2                       1097   1929      
63 Walasek Mirosław 2533 2 1284                               1249
64 Trzósło Wiesław 2485 1                         2485        
65 Harupa Marek 1840 1                       1840          
66 Kiełkowski Marek 1519 1 1519                                
67 Konsek Andrzej 1261 1                       1261          
68 Łapa Henryk 1136 1                       1136          
69 Szyszka Jerzy 892 1                     892            
70 Warzecha Henryk 610 1       610                          
71 Szyszka Jerzy 472 1                               472  

 Wyniki z turniejów z GOLDMANA 

Wyniki wszystkich turniejów od 16.07.2018 (aktualizacja 10.09.2018) 

L.p. Nazwisko, imię Suma Start 1 2 3 4 5 6 7 8
16,7 23,7 30,7 13,8 20,8 27,8 3,9 10,9
1 Skupień Eugeniusz 13356 8 1819 861 2344 2071 1525 1836 1343 1557
2 Gawron Bogdan 12384 7 2021 1196 1948 1619 1799 1826 1975  
3 Gorol Marek 12043 8 1308 1934 1176 1308 1679 1446 1924 1268
4 Kwaśniak Jerzy 11797 8 1393 1302 1763 1047 1592 1803 1445 1452
5 Gajda Monika 11691 8 1302 2258 1613 1485 1681 1841 948 563
6 Kosteczka Jarosław 11535 8 1650 564 1503 1363 1482 1911 1524 1538
7 Grodoń Joachim 10964 8 1607 1348 1656 1115 1353 1311 1640 934
8 Gajda Bolesław 10837 8 1314 1268 941 1195 1890 1376 946 1907
9 Grzegorzczyk Marian 10133 8 771 1134 1226 2050 1152 1324 1164 1312
10 Tetla Marian 9252 7   1868 1288 1323 891 1610 1278 994
11 Bortlik Rajmund 8517 7 1882 1196 1239 1053 1145 1048   954
12 Kąsek Andrzej 8448 7 515   1132 1557 1784 923 1310 1227
13 Rossman Hubert 8407 8 1200 461 614 1278 1647 1181 826 1200
14 Mazur Leon 7844 8 901 764 1004 407 1251 899 1612 1006
15 Pawlas Mariusz 7678 4   1696   2164 1203   2615  
16 Niemiec Stanisław 5726 4 1300 1289 1382         1755
17 Woronecki Stefan 5501 4         1760 2007 25 1709
18 Świerkot Eugeniusz 2402 2   1084           1318
19 Zięba Andrzej 2244 2   943       1301    
20 Szymała Tomasz 2142 2   774         1368  
21 Gąsior Jerzy 1814 2 752   1062          
22 Piotrowski Ryszard 1230 1       1230        
23 Bogusławski Stanisław 1042 1   1042            
24 Hałacz Janusz 411 1     411          

  Klasyfikacja generalna (końcowa, 10 najlepszych)

 

 

 

Wednesday the 19th. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.