7Asy WISUS Artykuł 1                                            

 

Wyniki turniejów z res. „CYMES”

aktualizacja 9.09.2021   

..............................................................

  Wszystkie od 26.07.2021   Cymes 2021        
                   
L.p. Nazwisko, imię Suma Start 1 2 3 4 5 6
26lip 9sier 16sie 23sie 30sier 6wrz
1 Kwaśniak Jerzy 9894 6 2050 1070 1441 1526 2596 1211
2 Bortlik Rajmund 9731 6 1574 886 1539 2291 1855 1586
3 Gorol Marek 9684 6 1195 2055 1479 2297 1319 1339
4 Gajda Bolesław 9290 6 1755 1918 1441 1187 1437 1552
5 Kosteczka Jarosław 9269 6 1168 2383 892 493 1636 2697
6 Pawlas Mariusz 9257 6 1372 1368 1758 1706 1362 1691
7 Grzegorzczyk Marian 9216 6 1761 1351 1643 1901 1350 1210
8 Kąsek Andrzej 9005 5   2001 1651 1143 1901 2309
9 Gajda Monika 8963 6 1577 1696 570 1886 1709 1525
10 Grodoń Joachim 8128 6 1064 1287 1659 1139 1322 1657
11 Skupień Eugeniusz 8091 6 1576 1784 1474 1912 518 827
12 Szymała Tomasz 7743 5 1566 1613 1931 1060   1573
13 Tetla Marian 7488 6 1785 1079 2285 305 1499 535
14 Kufel Józef 7185 6 1041 1663 360 1562 1467 1092
15 Buchalik Alfons 7112 5 1940   970 881 1656 1665
16 Gidlecki Władysław 6836 5 1874 992 1114 1602 1254  
17 Świerkot Eugeniusz 6774 4 1657   1986 1532   1599
18 Niemiec Stanisław 6629 6 440 1243 1144 1440 939 1423
19 Waszut Zygmunt 6535 5 1128 1452 1302 1227 1426  
20 Piersiak Piotr 6420 5 1236   1084 1338 781 1981
21 Rossman Hubert 5938 6 1147 1001 1223 712 754 1101
22 Kiełkowski Marek 5558 5 1301   1183 1292 1263 519
23 Gawron Bogdan 5557 4     1706 1467 1175 1209
24 Standowicz 2677 2         1725 952
25 Lip Bogdan 2611 2 1428     1183    
26 Kaminski Tadeusz 2577 2 1404 1173        
27 Markitoń Krzysztof 2382 3   733   893 756  
28 Bogusławski Stanisław 2091 2 1061 1030        
29 Kopacz Wiesław 1989 1     1989      
30 Woronecki Stefan 1508 2         996 512
31 Paździor Henryk 918 1     918      
32 Hałacz Janusz 317 1     317      

..............................................................................................................

Wyniki z WISUSA

    Zaktualizowano 12.03.2020

Wyniki z 11.03.2020

L.p. Nazwisko, imię Suma Start    
1 2
1 Gajda Bolesław 2272 2 842 1430
2 Fizia Józef 2152 2 1293 859
3 Lorenz Ryszard 2149 2 998 1151
4 Gajda Monika 2070 2 1258 812
5 Misiak Andrzej 1849 2 1091 758
6 Woronecki Stefan 1814 2 570 1244
7 Niemiec Stanisław 1783 2 1033 750
8 Szafraniec Adrian 1773 2 1163 610
9 Szymała Tomasz 1719 2 1145 574
10 Grodoń Joachim 1678 2 987 691
11 Grela Alfred 1604 2 861 743
12 Waszut Zygmunt 1602 2 790 812
13 Helis Adam 1565 2 991 574
14 Gawron Bogdan 1529 2 1071 458
15 Gidlecki Władysław 1471 2 664 807
16 Mazur Leon 1445 2 451 994
17 Malcher Andrzej 1420 2 639 781
18 Podkowik Robert 1411 2 689 722
19 Buchalik Alfons 1369 2 498 871
20 Śliż Bogusław 1367 2 719 648
21 Piersiak Piotr 1351 2 777 574
22 Świerkot Eugeniusz 1346 2 348 998
23 Kwaśniak Jerzy 1310 2 820 490
24 Kąsek Andrzej 1308 2 626 682
25 Tabath Damian 1297 2 714 583
26 Górecki Krzysztof 1274 2 468 806
27 Gorol Marek 1158 2 581 577
28 Tetla Marian 1152 2 483 669
29 Standowicz Jan 1142 2 543 599
30 Paździor Henryk 1136 2 411 725
31 Ciastowicz Wojciech 1090 2 478 612
32 Kosteczka Jarosław 1016 2 298 718
33 Pawlas Mariusz 981 2 68 913
34 Kuczera Franciszek 979 2 95 884
35 Adamiec Sebastian 954 2 580 374
36 Łogasz Roman 906 2 351 555
37 Skupień Eugeniusz 663 2 295 368
38 Lip Bogusław 450 2 -2 452
39 Grzegorzczyk Marian 440 2 473 -33
40 Kopacz Wiesław 300 2 372 -72

 Klasyfikacja wszystkich turniejów ZIMA 2020

L.p. Nazwisko, imię Suma Start                  
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Grzegorzczyk Marian 15462 9 2500 1552 1680 1399 2134 1823 1803 2131 440
2 Gawron Bogdan 15100 9 1581 1321 1743 1195 2504 1987 1707 1538 1524
3 Śliż Bogusław 14840 9 1930 957 1806 1819 2167 1817 1833 1144 1367
4 Buchalik Alfons 14174 9 1479 1973 1809 1423 1560 1376 2299 886 1369
5 Ciastowicz Wojciech 14050 9 1491 1808 1662 1366 1552 1736 1591 1754 1090
6 Szafraniec Adrian 14032 9 1653 1622 1505 1611 1569 1207 1560 1532 1773
7 Adamiec Sebastian 13850 9 1203 2578 889 1991 1658 1722 684 2171 954
8 Kwaśniak Jerzy 13404 9 726 1552 2343 2105 1844 1256 1647 621 1310
9 Waszut Zygmunt 13345 9 634 957 1687 1837 1820 1842 1409 1557 1602
10 Lorenz Ryszard 13299 9 1128 1592 631 645 1987 1607 2330 1230 2149
11 Standowicz Jan 13285 9 1608 1419 1721 1395 926 1642 1626 1806 1142
12 Tetla Marian 13232 9 660 1700 1971 1463 1135 1965 2115 1071 1152
13 Szymała Tomasz 13153 9 1138 1733 1740 2040 1513 958 1035 1277 1719
14 Gajda Bolesław 12797 9 1883 1581 1287 1559 1150 958 646 1461 2272
15 Tabath Damian 12712 9 1195 1724 1520 2224 641 1965 636 1510 1297
16 Grodoń Joachim 12514 9 1608 1251 1456 1578 1116 1480 1442 905 1678
17 Piersiak Piotr 12222 8   1331 1422 1225 1369 1869 2513 1142 1351
18 Skupień Eugeniusz 12218 9 2099 1679 664 1449 1037 1760 1388 1479 663
19 Kąsek Andrzej 12160 9 1676 1317 1008 949 1549 1289 1466 1598 1308
20 Paździor Henryk 12132 9 989 1707 1216 1966 1566 1010 1894 648 1136
21 Misiak Andrzej 12092 9 1778 683 524 1404 1211 1278 1775 1590 1849
22 Fizia Józef 11753 9 1452 1106 830 1430 831 1673 1143 1136 2152
23 Górecki Krzysztof 11516 9 813 1967 638 2213 695 1016 1637 1263 1274
24 Lip Bogusław 11481 9 1487 904 1349 1863 1402 1251 1619 1156 450
25 Łogasz Roman 11461 8 1711   1423 1762 1896 1487 1076 1200 906
26 Świerkot Eugeniusz 11385 9 1316 1527 2366 1571 240 821 281 1917 1346
27 Pawlas Mariusz 11244 9 1290 1058 895 1126 1878 1687 955 1374 981
28 Gajda Monika 11003 9 1686 941 1315 1783 968 497 781 962 2070
29 Woronecki Stefan 10540 9 1121 360 1754 488 1348 929 1321 1405 1814
30 Niemiec Stanisław 10235 9 1234 1203 891 1542 736 903 649 1294 1783
31 Gorol Marek 10103 6   1071     1899 2131 1848 1996 1158
32 Gidlecki Władysław 10079 9 617 719 1087 1434 1580 1571 1506 94 1471
33 Podkowik Robert 10028 8 1325 1350 786 1029 1254 1193   1680 1411
34 Kuczera Franciszek 9939 9 1151 1446 997 507 1372 929 1321 1237 979
35 Malcher Andrzej 9669 7     1204 1683 975 1785 1557 1045 1420
36 Kopacz Wiesław 9609 8   1050 1084 969 1140 1563 1799 1704 300
37 Bogusławski Stanisław 9196 6 1462 1338     1504 1135 1766 1991  
38 Mazur Leon 8743 9 1644 973 916 150 886 861 776 1092 1445
39 Tchórz Henryk 8719 8 1190 368 579 1025 1198 2068 799 1492  
40 Helis Adam 7915 7 1532 1515     1191 833 289 990 1565
41 Kufel Józef 7667 7 950 1031 1182 935 1377 661 1531    
42 Grela Alfred 7647 6 997 643 1650 494 2259       1604
43 Kosteczka Jarosław 6980 5 1715 1598 1710 941         1016
44 Hałacz Janusz 6226 4 1548 2296 975 1407          
45 Orawski Alfred 2631 2 1219     1412          
46 Markiton Krzysztof 2599 2         1606   993    
47 Kiełkowski Marek 2491 2 1359           1132    
48 Pawlas Józef 2491 2         1089     1402  
49 Sobik Klaudiusz 2485 2             995 1490  
50 Profaska Krzysztof 2473 2         1344     1129  
51 Młoczek Jan 1335 1         1335        
52 Walasek Mirosław 1278 1 1278                
53 Bortlik Rajmund 1248 2 216         1032      
54 Kamiński Tadeusz 1146 1             1146    

  Klasyfikacja generalna turniejów Zima 2020 (10 najlepszych) 

..................................................................... 

 

               

 

 

 

 

Thursday the 16th. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.