Skrócony Protokół Wyników Liga okręgowa Rybnik        
Gosp. JARDEX WDK Szczejkowice     3   kolejka
               
      dnia :   08.04.2017    
               
Mce Nr start Nazwa Drużyny Punkty   UWAGI:    
1 1 ISKRA Rybnik II 9504        
2 2 JARDEX WDK Szczejkowice II 8480        
3 3 WISUS Żory IV 8300        
4 4 GÓRNIK Boguszowice 8095        
5 5 U WALKA Rybnik Gotartowice 7554        
6 6 BUK Rudy II 7196        
               
    Tabela po 3   kolejce    
               
  Mce Nazwa Drużyny Punkty S U M A   Z gry przed turniejem   Z gry dzisiaj
  1 ISKRA Rybnik II 27317   17813   9504
  2 GÓRNIK Boguszowice 25887   17792   8095
  3 WISUS Żory IV 25249   16949   8300
  4 JARDEX WDK Szczejkowice II 25108   16628   8480
  5 BUK Rudy II 21852   14656   7196
  6 U WALKA Rybnik Gotartowice 21189   13635   7554
               
Data: 08.04.2017 Sporządził: Paździor Henryk    

..............................................................

 

    Zawody ligowe PZSkat       Liga okręgowa Rybnik             2017  
                                 
Gosp. zawodów     JARDEX WDK Szczejkowice             kolejka 3      
                                 
Kier.   Paździor Henryk   Sekretarz Paździor Henryk         Sędzia: Paździor Henryk      
                                 
                    Data 08.04.2017          
                                 
Drużyna   1 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria    
    GÓRNIK   W P W P W P  
1   Kuś Bolesław 1974 21 3 796 7 1 710 8 0 468 6 2  
2   Gebauer Stanisław 2088 22 3 702 6 0 462 7 2 924 9 1  
3   Sobik Klaudiusz 1899 26 6 645 9 3 498 9 2 756 8 1  
4   Skrobol Marian 2134 25 5 768 8 1 489 6 2 877 11 2  
R1     0 0 0                    
Podpis Kapitana Suma z gry 8095 94 17 2911 30 5 2159 30 6 3025 34 6  
                                 
Drużyna   2 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria    
    ISKRA II   W P W P W P  
5   Grzyb Józef 2570 24 1 558 8 1 1076 8 0 936 8 0  
6   Kotyński Tadeusz 1842 17 1 372 5 1 894 8 0 576 4 0  
7   Rudziński Piotr 2449 28 5 1029 9 0 368 8 4 1052 11 1  
8   Stawinoga Otto 2643 26 4 606 6 1 1254 10 0 783 10 3  
R2     0 0 0                    
Podpis Kapitana Suma z gry 9504 95 11 2565 28 3 3592 34 4 3347 33 4  
                                 
Drużyna   3 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria    
    U WALKA   W P W P W P  
9   Helis Paweł 642 8 2 0 0 0 504 4 0 138 4 2  
10   Stajer Walenty 1963 21 4 326 6 2 758 6 1 879 9 1  
11   Benisz Adam 2249 24 4 401 6 1 1216 9 0 632 9 3  
12   Sieroń Alfred 2700 24 0 1084 10 0 864 8 0 752 6 0  
R3     0 0 0                    
Podpis Kapitana Suma z gry 7554 77 10 1811 22 3 3342 27 1 2401 28 6  
                                 
Drużyna   4 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria    
    JARDEX II   W P W P W P  
13   Młynek Andrzej 1432 16 4 401 6 2 639 6 1 392 4 1  
14   Zawisło Kazimierz 3098 26 1 1389 13 0 657 7 1 1052 6 0  
15   Gawlik Marian 1543 24 10 794 8 1 560 7 3 189 9 6  
16   Bluszcz Ryszard 2407 25 2 834 9 1 671 8 1 902 8 0  
R4     0 0 0                    
Podpis Kapitana Suma z gry 8480 91 17 3418 36 4 2527 28 6 2535 27 7  
                                 
Za zgodność naniesionych wyników:                                
    Sekretarz Paździor Henryk             Sędzia: Paździor Henryk      
                                 
                    Data 08.04.2017          
                                 
Drużyna   5 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria    
    BUK II   W P W P W P  
17   Roter Eugeniusz 1096 18 5 687 7 1 97 5 2 312 6 2  
18   Marusiak Marian 1721 16 2 669 7 1 426 5 1 626 4 0  
19   Baszczok Gerard 2223 22 2 908 8 1 644 8 1 671 6 0  
20   Hanusek Arnold 2156 19 0 694 6 0 733 6 0 729 7 0  
R5     0 0 0                    
Podpis Kapitana Suma z gry 7196 75 9 2958 28 3 1900 24 4 2338 23 2  
                                 
Drużyna   6 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria    
    WISUS IV   W P W P W P  
21   Sobik Marian 2136 18 2 491 5 1 1053 6 0 592 7 1  
22   Machoczek Tadeusz 1931 15 2 863 6 0 474 5 1 594 4 1  
23   Piersiak Piotr 1787 25 4 927 10 0 572 9 2 288 6 2  
24   Woronecki Edward 2446 20 0 780 6 0 814 8 0 852 6 0  
R6     0 0 0                    
Podpis Kapitana Suma z gry 8300 78 8 3061 27 1 2913 28 3 2326 23 4  

.............................................................. 

    Zawody ligowe PZSkat       Liga okręgowa Rybnik             2017
                               
Gosp. zawodów     JARDEX WDK Szczejkowice             kolejka 2    
                               
Kier.   Kąsek Andrzej   Sekretarz Paździor Henryk         Sędzia: Kąsek Andrzej    
                               
                    Data 25.03.2017        
                               
Drużyna   1 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    GÓRNIK   W P W P W P
1   Skrobol Marian 2246 23 4 740 9 2 639 6 1 867 8 1
2   Sobik Klaudiusz 1634 23 6 544 7 2 534 9 2 556 7 2
3   Kuś Bolesław 1933 21 4 546 5 1 476 6 1 911 10 2
4   Gebauer Stanisław 2185 23 1 577 7 1 803 7 0 805 9 0
R1     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 7998 90 15 2407 28 6 2452 28 4 3139 34 5
                               
Drużyna   2 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    ISKRA II   W P W P W P
5   Rudziński Piotr 2369 26 6 1156 10 0 996 9 1 217 7 5
6   Stawinoga Otto 2903 28 1 1109 10 0 920 9 1 874 9 0
7   Grzyb Józef 2105 19 2 499 6 2 917 8 0 689 5 0
8   Kotyński Tadeusz 1789 14 0 583 5 0 791 6 0 415 3 0
R2     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 9166 87 9 3347 31 2 3624 32 2 2195 24 5
                               
Drużyna   3 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    U WALKA   W P W P W P
9   Stajer Walenty 1533 18 5 714 9 1 204 4 3 615 5 1
10   Brożek Rafał 2314 21 2 711 6 1 744 8 1 859 7 0
11   Helis Paweł 1290 14 3 656 6 1 604 6 0 30 2 2
12   Benisz Adam 884 18 10 414 6 2 384 5 3 86 7 5
R3     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 6021 71 20 2495 27 5 1936 23 7 1590 21 8
                               
Drużyna   4 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    JARDEX II   W P W P W P
13   Gawlik Marian 2079 22 2 746 5 0 381 6 2 952 11 0
14   Zawisło Kazimierz 1711 19 4 715 6 0 593 8 2 403 5 2
15   Młynek Andrzej 2171 23 5 888 8 0 606 7 3 677 8 2
16   Bluszcz Ryszard 3091 30 3 617 7 2 1356 11 0 1118 12 1
R4     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 9052 94 14 2966 26 2 2936 32 7 3150 36 5
                               
Za zgodność naniesionych wyników:                              
    Sekretarz Paździor Henryk             Sędzia: Kąsek Andrzej    
                      ......................
       
                    Data 25.03.2017        
                               
Drużyna   5 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    BUK II   W P W P W P
17   Hanusek Arnold 2257 18 1 847 7 0 313 3 1 1097 8 0
18   Roter Eugeniusz 1536 19 7 471 5 2 665 7 1 400 7 4
19   Baszczok Gerard 948 15 6 472 8 2 149 3 2 327 4 2
20   Marusiak Marian 1948 21 3 497 7 1 579 7 1 872 7 1
R5     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 6689 73 17 2287 27 5 1706 20 5 2696 26 7
                               
Drużyna   6 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    WISUS IV   W P W P W P
21   Sobik Marian 1747 14 1 578 6 1 492 3 0 677 5 0
22   Machoczek Tadeusz 2450 25 3 538 7 2 869 9 1 1043 9 0
23   Piersiak Piotr 2033 23 4 679 7 0 1011 11 1 343 5 3
24   Woronecki Edward 2473 28 4 1220 12 1 796 10 2 457 6 1
R6     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 8703 90 12 3015 32 4 3168 33 4 2520 25 4

.........................................

    Zawody ligowe PZSkat       Liga okręgowa Rybnik             2017
                               
Gosp. zawodów - Klub:     JARDEX WDK Szczejkowice             kolejka 1    
                               
Kier.   Gawlik Marian   Sekretarz Niemiec Stanisław         Sędzia: Niemiec Stanisław    
                               
                    Data 25.02.2017        
                               
Drużyna   1 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    GÓRNIK   W P W P W P
1   Kuś Bolesław 2575 25 3 707 7 1 886 9 2 982 9 0
2   Skrobol Marian 2671 28 4 848 9 2 748 8 1 1075 11 1
3   Sobik Klaudiusz 2717 28 3 1203 12 1 566 6 1 948 10 1
4   Gebauer Stanisław 1831 18 2 506 6 1 669 6 1 656 6 0
R1     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 9794 99 12 3264 34 5 2869 29 5 3661 36 2
                               
Drużyna   2 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    ISKRA II   W P W P W P
5   Rudziński Piotr 1303 19 8 459 6 3 342 5 2 502 8 3
6   Kotyński Tadeusz 2334 19 0 434 4 0 1186 10 0 714 5 0
7   Grzyb Józef 2255 23 2 772 8 0 627 9 2 856 6 0
8   Pudło Krzysztof 2755 30 4 783 9 2 1422 14 1 550 7 1
R2     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 8647 91 14 2448 27 5 3577 38 5 2622 26 4
                               
Drużyna   3 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    U WALKA   W P W P W P
9   Stajer Walenty 1877 21 3 796 9 1 751 7 0 330 5 2
10   Helis Paweł 1331 15 2 131 2 1 491 6 1 709 7 0
11   Benisz Adam 2573 27 3 797 9 1 1031 10 1 745 8 1
12   Sieroń Alfred 1833 15 4 1240 8 0 166 1 1 427 6 3
R3     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 7614 78 12 2964 28 3 2439 24 3 2211 26 6
                               
Drużyna   4 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    JARDEX II   W P W P W P
13   Bluszcz Ryszard 2322 22 4 506 6 0 935 7 1 881 9 3
14   Gawlik Marian 2145 21 4 752 6 0 865 10 2 528 5 2
15   Młynek Andrzej 1088 14 6 196 3 3 356 3 1 536 8 2
16   Zawisło Kazimierz 2021 19 2 764 6 0 738 7 0 519 6 2
R4     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 7576 76 16 2218 21 3 2894 27 4 2464 28 9

 

Drużyna   5 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    BUK II   W P W P W P
17   Roter Eugeniusz 1929 21 5 687 7 1 362 5 2 880 9 2
18   Hanusek Arnold 1730 18 3 186 2 0 1057 10 2 487 6 1
19   Marusiak Marian 2396 22 2 876 10 2 925 7 0 595 5 0
20   Baszczok Gerard 1912 22 4 581 7 1 635 8 2 696 7 1
R5     0 0 0                  
Podpis Kapitana Suma z gry 7967 83 14 2330 26 4 2979 30 6 2658 27 4
                               
Drużyna   6 SUMA W P 1 Seria   2 Seria   3 Seria  
    WISUS IV   W P W P W P
21   Sobik Marian 2498 20 0 922 7 0 861 7 0 715 6 0
22   Trzósło Wiesław 1015 15 6 159 3 2 484 7 2 372 5 2
23   Piersiak Piotr 2305 24 3 824 9 1 501 7 2 980 8 0
24   Machoczek Tadeusz 2260 27 4 1392 14 1 619 6 1 249 7 2
R6   Lukasczyk Józef 168 2 0 168 2 0            
Podpis Kapitana Suma z gry 8246 88 13 3465 35 4 2465 27 5 2316 26 4

 

 

Saturday the 22nd. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.