Wykaz zawodników PZSkat Okręg Rybnik
na 2017 rok

 

      ZAWODNICY 2017   9.07.2017
             
L.p. L.p. kluby Nazwisko i imię Nr ewidencyjny Klub, Sekcja Kat Data urodzenia
1 1 03/001/001 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 1939-04-17
2 2 03/001/006 Kisiel Hubert SILESIA Rybnik s 1943-06-19
3 3 03/001/011 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 1941-08-05
4 4 03/001/012 Rezner Adam SILESIA Rybnik m 1953-09-25
5 5 03/001/013 Śmieja Roman SILESIA Rybnik m 1955-04-21
6 6 03/001/036 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 1970-07-27
7 7 03/001/039 Michalski Teodor SILESIA Rybnik s 1937-12-22
8 8 03/001/040 Dziwoki Stanisław SILESIA Rybnik m 1955-03-27
9 9 03/001/044 Domagała Zbigniew SILESIA Rybnik s 1949-12-20
10 10 03/001/048 Grygoruk Włodzimierz SILESIA Rybnik s 1952-01-25
11 11 03/001/050 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 1957-03-27
12 12 03/001/051 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 1949-04-23
13 1 03/005/006 Urbańczyk Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 1950-04-14
14 2 03/005/020 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 1940-03-23
15 3 03/005/021 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 1949-11-23
16 4 03/005/022 Boczek Mieczysław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1958-03-29
17 5 03/005/023 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1958-08-21
18 6 03/005/024 Wieszala Grzegorz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1956-01-06
19 7 03/005/027 Gwełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1963-01-08
20 8 03/005/029 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1972-08-22
21 9 03/005/030 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1965-08-15
22 10 03/005/032 Sobik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 1951-09-03
23 11 03/005/034 Danel Szymon DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1979-03-23
24 12 03/005/035 Szymura Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1959-06-21
25 13 03/005/037 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1979-03-23
26 14 03/005/038 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 1964-11-04
27 15 03/005/039 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1964-07-17
28 16 03/005/040 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1963-11-23
29 17 03/005/041 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1956-10-31
30 18 03/005/042 Palmer Robert DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ j 1998-10-11
31 19 03/005/043 Lurka Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 1960-10-17
32 1 03/006/002 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 1954-09-17
33 2 03/006/009 Stroczyński Jerzy PIAST Leszczyny s 1950-11-04
34 3 03/006/012 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 1958-03-14
35 4 03/006/017 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 1961-07-21
36 5 03/006/018 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny m 1958-08-12
37 6 03/006/022 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 1956-10-03
38 7 03/006/025 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 1978-06-09
39 8 03/006/032 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 1984-06-01
40 9 03/006/042 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 1951-03-19
41 10 03/006/046 Kurpanik Leszek PIAST Leszczyny m 1978-08-26
42 1 03/007/009 Rugor Jerzy KS GÓRNIK Boguszowice s 1951-03-09
43 2 03/007/016 Kuś Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice s 1951-03-12
44 3 03/007/022 Gebauer Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice m 1955-08-01
45 4 03/007/025 Załęcki Jerzy KS GÓRNIK Boguszowice m 1955-08-01
46 5 03/007/033 Skrobol Marian KS GÓRNIK Boguszowice s 1949-05-08
47 6 03/007/035 Lech Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice s 1952-05-21
48 7 03/007/036 Sobik Klaudiusz KS GÓRNIK Boguszowice m 1964-03-04
49 1 03/008/004 Lukaszczyk Józef WISUS Żory s 1948-01-10
50 2 03/008/005 Buchalik Alfons WISUS Żory s 1949-09-27
51 3 03/008/014 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 1946-06-12
52 4 03/008/015 Ryt Edward WISUS Żory s 1938-08-25
53 5 03/008/017 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 1961-04-02
54 6 03/008/019 Grela Alfred WISUS Żory m 1973-07-18
55 7 03/008/022 Hałacz Janusz WISUS Żory m 1967-06-23
56 8 03/008/023 Bortlik Ralmund WISUS Żory m 1971-12-01
57 9 03/008/024 Standowicz Jan WISUS Żory s 1952-02-09
58 10 03/008/025 Pażdzior Henryk WISUS Żory m 1957-07-08
59 11 03/008/026 Sobik Jan WISUS Żory m 1954-01-20
60 12 03/008/031 Szymała Tomasz WISUS Żory m 1972-10-27
61 13 03/008/034 Tetla Marian WISUS Żory m 1954-12-29
62 14 03/008/035 Schulz Stefan   +++ 9.06.2017 WISUS Żory m 1955-12-10
63 15 03/008/036 Frydecki Edward WISUS Żory s 1952-01-22
64 16 03/008/038 Adamaszek Józef WISUS Żory m 1954-06-02
65 17 03/008/039 Kowalski Roman WISUS Żory m 1955-02-27
66 18 03/008/045 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 1960-09-15
67 19 03/008/046 Gorol Marek WISUS Żory m 1968-06-19
68 20 03/008/047 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 1953-08-03
69 21 03/008/048 Podkowik Robert WISUS Żory s 1945-07-12
70 22 03/008/049 Trzósło Wiesław WISUS Żory m 1972-08-19
71 23 03/008/050 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 1956-10-23
72 24 03/008/052 Kufel Józef WISUS Żory s 1950-03-15
73 25 03/008/053 Gedłek Jerzy WISUS Żory m 1956-01-28
74 26 03/008/055 Boryś Dariusz WISUS Żory m 1986-02-24
75 27 03/008/057 Kuczera Franciszek WISUS Żory m 1953-09-17
76 28 03/008/058 Machoczek Tadeusz WISUS Żory s 1948-12-11
77 29 03/008/059 Górka Zdzisław WISUS Żory s 1948-08-11
78 30 03/008/060 Piersiak Piotr WISUS Żory m 1954-05-29
79 31 03/008/063 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 1956-03-17
80 32 03/008/064 Woronecki Edward WISUS Żory s 1948-02-14
81 33 03/008/065 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 1949-06-10
82 34 03/008/066 Wilczek Grzegorz WISUS Żory m 1965-07-14
83 35 03/008/067 Tabath Damian WISUS Żory s 1952-06-29
84 36 03/008/068 Sobik Marian WISUS Żory m 1956-12-27
85 1 03/012/001 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 1942-03-12
86 2 03/012/007 Kiełbasa Wiesław JUBILAT Jastrzębie m 1958-10-03
87 3 03/012/014 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 1950-03-05
88 4 03/012/020 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 1962-01-14
89 5 03/012/026 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 1966-03-08
90 6 03/012/036 Kozaczek Ryszard JUBILAT Jastrzębie m 1966-06-12
91 7 03/012/038 Staszczyk Ryszard JUBILAT Jastrzębie s 1949-02-01
92 8 03/012/043 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 1968-03-19
93 9 03/012/046 Koniarczyk Tadeusz JUBILAT Jastrzębie m 1954-04-21
94 1 03/016/001 Kafka Piotr LKS FORTECA Świerklany m 1954-12-22
95 2 03/016/003 Frysztacka Cecylia LKS FORTECA Świerklany k 1958-06-13
96 3 03/016/007 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 1948-02-23
97 4 03/016/008 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 1942-11-15
98 5 03/016/009 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 1965-11-27
99 6 03/016/015 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 1958-01-24
100 7 03/016/018 Hojka Jerzy LKS FORTECA Świerklany m 1954-06-05
101 8 03/016/022 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 1951-09-15
102 9 03/016/026 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 1940-12-31
103 10 03/016/029 Pielesz Emanuel LKS FORTECA Świerklany s 1935-12-19
104 11 03/016/030 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 1950-02-21
105 12 03/016/032 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany m 1953-07-23
106 13 03/016/038 Krzempek Stanisław LKS FORTECA Świerklany s 1951-05-05
107 14 03/016/044 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 1941-04-20
108 15 03/016/047 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany m 1964-05-31
109 16 03/016/052 Kopertowski Franciszek LKS FORTECA Świerklany m 1953-11-06
110 17 03/016/055 Trybuś Mateusz LKS FORTECA Świerklany j 1998-11-25
111 18 03/016/056 Trybuś Łukasz LKS FORTECA Świerklany j 2003-03-12
112 1 03/024/004 Gawron Bogdan ASY Żory s 1952-08-05
113 2 03/024/007 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 1958-04-10
114 3 03/024/009 Śliż Bogdan ASY Żory s 1950-07-09
115 4 03/024/010 Grodoń Joachim ASY Żory m 1954-08-22
116 5 03/024/019 Olszowski Józef ASY Żory s 1941-04-15
117 6 03/024/026 Łogasz Roman ASY Żory m 1960-10-29
118 7 03/024/027 Szafraniec Jan ASY Żory m 1956-07-11
119 8 03/024/028 Waszut Zygmunt ASY Żory s 1948-12-01
120 9 03/024/030 Boczek Marian ASY Żory m 1956-08-17
121 10 03/024/032 Niemiec Stanisław ASY Żory s 1950-04-01
122 11 03/024/035 Krupa Czesław ASY Żory s 1948-12-21
123 12 03/024/036 Kopacz Wiesław ASY Żory m 1959-05-12
124 13 03/024/037 Fleiszor Dariusz ASY Żory m 1964-02-15
125 14 03/024/038 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 1960-12-21
126 1 03/025/001 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 1949-06-08
127 2 03/025/005 Zawisło Kazimierz JARDEX WDK Szczejkowice m 1959-04-17
128 3 03/025/008 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 1958-12-03
129 4 03/025/012 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 1961-01-09
130 5 03/025/019 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 1963-03-24
131 6 03/025/021 Lukasek Darek JARDEX WDK Szczejkowice m 1970-04-08
132 7 03/025/022 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 1951-01-20
133 8 03/025/023 Szymała Aleksander JARDEX WDK Szczejkowice m 1978-05-14
134 9 03/025/028 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 1952-09-09
135 10 03/025/030 Panfil Tomasz JARDEX WDK Szczejkowice m 1978-06-13
136 11 03/025/031 Owsiak Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 1948-06-06
137 12 03/025/033 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 1962-08-10
138 1 03/027/003 Buchalik Roman BUK Rudy s 1945-08-04
139 2 03/027/008 Słomka Erwin BUK Rudy s 1952-02-18
140 3 03/027/014 Baszczok Gerard BUK Rudy s 1942-05-02
141 4 03/027/015 Lebek Henryk BUK Rudy s 1950-02-02
142 5 03/027/018 Marusiak Marian BUK Rudy m 1964-11-20
143 6 03/027/019 Duda Edward BUK Rudy m 1969-05-02
144 7 03/027/021 Hanusek Arnold BUK Rudy m 1968-04-03
145 8 03/027/025 Depta Ginter BUK Rudy m 1942-08-17
146 9 03/027/026 Mleczko Tadeusz BUK Rudy s 1949-12-21
147 10 03/027/027 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 1964-04-15
148 1 03/033/001 Stajer Walenty KS U WALKA Rybnik s 1948-06-19
149 2 03/033/005 Brożek Rafał KS U WALKA Rybnik m 1982-06-22
150 3 03/033/009 Sieroń Alfred KS U WALKA Rybnik m 1953-10-30
151 4 03/033/029 Jałowiec Kazimierz KS U WALKA Rybnik s 1940-06-07
152 5 03/033/035 Pisulski Bogusław KS U WALKA Rybnik s 1948-12-21
153 6 03/033/036 Helis Paweł KS U WALKA Rybnik s 1944-02-01
154 7 03/033/040 Benisz Adam KS U WALKA Rybnik m 1966-02-21
155 1 03/037/002 Fizia Józef WALET Pawłowice s 1951-07-04
156 2 03/037/003 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 1962-10-30
157 3 03/037/004 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 1960-07-17
158 4 03/037/005 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 1966-11-03
159 5 03/037/007 Jasiński Stanisław WALET Pawłowice m 1963-01-11
160 6 03/037/011 Helis Adam WALET Pawłowice s 1947-07-28
161 7 03/037/012 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 1957-09-13
162 8 03/037/013 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 1950-01-10
163 9 03/037/017 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 1951-04-11
164 1 03/041/001 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 1956-09-02
165 2 03/041/002 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 1954-10-24
166 3 03/041/004 Stawinoga Otto ISKRA Rybnik s 1938-03-06
167 4 03/041/005 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 1946-04-16
168 5 03/041/006 Milanowski Jerzy ISKRA Rybnik s 1946-05-22
169 6 03/041/008 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 1956-07-30
170 7 03/041/011 Rudziński Piotr ISKRA Rybnik m 1958-07-03
171 8 03/041/012 Raj Wacław ISKRA Rybnik s 1945-09-28
172 9 03/041/013 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 1952-10-24
173 10 03/041/015 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 1958-03-28
174 11 03/041/017 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 1952-02-29
175 12 03/041/019 Pszczeliński Andrzej ISKRA Rybnik m 1960-11-09

 

Friday the 15th. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.