7Asy WISUS Artykuł 1                                                                                        Zaktualizowano 23.02.2018

                                                              Wyniki z 21.02.2018 

L.p. Nazwisko, imię Suma Start    
1 2
1 Kosteczka Jarosław 2085 2 1279 806
2 Szymała Tomasz 2051 2 1298 753
3 Tetla Marian 1957 2 1143 814
4 Łogasz Roman 1917 2 864 1053
5 Plebaniak Janusz 1875 2 698 1177
6 Buchalik Alfons 1777 2 856 921
7 Helis Adam 1775 2 809 966
8 Pawlas Mariusz 1721 2 699 1022
9 Polok Franciszek 1720 2 986 734
10 Ciastowicz Wojciech 1720 2 640 1080
11 Tabath Damian 1688 2 787 901
12 Paździor Henryk 1675 2 990 685
13 Grela Alfred 1650 2 639 1011
14 Bogusławski Stanisław 1626 2 1249 377
15 Gajda Bolesław 1587 2 1043 544
16 Grzegoszczyk Marian 1575 2 663 912
17 Krupa Czesław 1560 2 489 1071
18 Fizia Józef 1545 2 900 645
19 Kuczera Franciszek 1426 2 767 659
20 Standowicz Jan 1417 2 467 950
21 Świerkot Eugeniusz 1413 2 538 875
22 Kopacz Wiesław 1389 2 366 1023
23 Kwaśniak Jerzy 1337 2 685 652
24 Śliż Bogusław 1336 2 786 550
25 Sobik Jan 1308 2 618 690
26 Skupień Eugeniusz 1304 2 782 522
27 Bortlik Rajmund 1298 2 469 829
28 Ryt Edward 1287 2 872 415
29 Machoczek Tadeusz 1284 2 782 502
30 Niemiec Stanisław 1271 2 542 729
31 Dutkiewicz Edward 1234 2 681 553
32 Czaja Jan 1182 2 535 647
33 Kufel Józef 933 2 489 711
34 Waszut Zygmunt 1130 2 686 444
35 Staniek Eugeniusz 1094 2 556 538
36 Piersiak Piotr 1090 2 624 466
37 Woronecki Stefan 1075 2 397 678
38 Górka Zdzisław 1066 2 795 271
39 Mazur Leon 1016 2 784 232
40 Gorol Marek 1013 2 685 328
41 Lip Bogusław 1006 2 428 578
42 Lorenz Ryszard 967 2 558 409
43 Kąsek Andrzej 965 2 490 475
44 Tchórz Henryk 906 2 216 690
45 Gawron Bogdan 892 2 422 470
46 Podkowik Robert 876 2 277 599
47 Gidlecki Władysław 875 2 691 184
48 Sobik Marian 864 2 390 474
49 Gałązka Eugeniusz 844 2 633 211
50 Nikiel Stanisław 790 2 206 584

   Klasyfikacja wszystkich turniejów Zima 2018

L.p. Nazwisko, imię Suma Start                
1 2 3 4 5 6 7 8
1 Polok Franciszek 14383 8 2286 1652 1672 1796 1729 1553 1975 1720
2 Gawron Bogdan 13614 8 1884 1862 885 2381 1526 1803 2381 892
3 Ciastowicz Wojciech 13422 8 1822 1824 1182 1434 1908 1682 1850 1720
4 Szymała Tomasz 12846 8 1270 1624 2254 1909 1750 1251 737 2051
5 Tetla Marian 12753 8 1204 1832 1320 1981 1865 1080 1514 1957
6 Kopacz Wiesław 12473 8 1345 1588 1689 1750 1280 2039 1393 1389
7 Ryt Edward 12419 8 2072 1700 1486 561 1936 1728 1649 1287
8 Krupa Czesław 11843 8 1667 1297 1890 830 1226 2022 1351 1560
9 Kwaśniak Jerzy 11811 8 1956 724 1139 1743 1158 1892 1862 1337
10 Podkowik Robert 11715 8 1551 1397 1748 2062 1240 1020 1821 876
11 Kąsek Andrzej 11583 8 1422 1896 1773 796 1822 1594 1315 965
12 Grela Alfred 11397 8 1105 2050 2082 1023 756 1135 1596 1650
13 Dutkiewicz Edward 11204 8 1549 2180 1050 1494 2304 595 798 1234
14 Pawlas Mariusz 11119 8 1286 1631 1632 1394 953 1659 843 1721
15 Piersiak Piotr 11025 8 2289 1060 1219 828 1479 1616 1444 1090
16 Gajda Bolesław 11010 8 1811 1313 1618 855 717 1230 1879 1587
17 Buchalik Alfons 10788 8 1278 1114 2199 828 1007 1121 1464 1777
18 Gidlecki Władysław 10763 8 1519 1053 2160 1598 1183 1328 1047 875
19 Świerkot Eugeniusz 10747 8 1475 1157 1426 1023 1385 1277 1591 1413
20 Fizia Józef 10608 8 1106 1445 845 2142 1759 769 997 1545
21 Gałązka Eugeniusz 10603 8 1969 1316 1124 1167 1516 1263 1404 844
22 Śliż Bogusław 10474 7 1590 2104 1178   1222 1602 1442 1336
23 Tabath Damian 10469 7 1432 655 1114 2356 1668 1556   1688
24 Tchórz Henryk 10346 8 1509 1314 1492 892 1324 1748 1161 906
25 Kuczera Franciszek 10265 8 840 892 1822 629 1402 1691 1563 1426
26 Sobik Marian 10163 8 1316 1811 811 960 2143 683 1575 864
27 Sobik Jan 10086 8 1383 1634 670 1382 1432 1354 923 1308
28 Woronecki Stefan 9980 8 1731 1262 637 1046 1273 1681 1275 1075
29 Lip Bogusław 9942 8 1555 1399 1163 2628 957 602 632 1006
30 Mazur Leon 9895 8 1343 1644 793 817 1414 1759 1109 1016
31 Grodoń Joachim 9863 7 1391 1284 966 1695 1629 1356 1542  
32 Lorenz Ryszard 9726 8 1087 1251 986 1092 1720 1269 1354 967
33 Paździor Henryk 9602 7 1419 1354 1379 1471 1124 1180   1675
34 Gorol Marek 9582 8 1761 534 796 1218 1958 1475 827 1013
35 Helis Adam 9540 8 747 1830 1186 149 808 1938 1107 1775
36 Górka Zdzisław 9449 8 2243 1148 551 1244 904 456 1837 1066
37 Skupień Eugeniusz 9128 8 1153 367 1497 734 1729 1350 994 1304
38 Staniek Eugeniusz 9127 7 2277 1527 732 1170 1111 1216   1094
39 Kosteczka Jarosław 9065 6 960 1514 1164     2250 1092 2085
40 Machoczek Tadeusz 8940 7 880   1153 1393 1538 1769 923 1284
41 Waszut Zygmunt 8920 8 1356 1085 1452 1337 280 796 1484 1130
42 Plebaniak Janusz 8886 7   679 1308 1187 1477 1318 1042 1875
43 Bortlik Rajmund 8885 6 1087   1626 1393 2078 1403   1298
44 Grzegoszczyk Marian 8728 6   1283 1848 897 886   2239 1575
45 Niemiec Stanisław 8709 6 1459 1388   2226 884 1481   1271
46 Łogasz Roman 8535 6 880   1969 1114   957 1698 1917
47 Misiak Andrzej 8429 7 840 1900 219 1606 644 1807 1413  
48 Hałacz Janusz 7978 5 2156 1305 2107 1483 927      
49 Standowicz Jan 6982 5   1310   2001   1567 687 1417
50 Gajda Monika 6617 6 1050 1149 1207 1202 945 1064    
51 Kufel Józef 6551 8 462 1196 986 613 97 1561 457 1179
52 Łękawski Wiesław 4934 4 1137 895 1411 1491        
53 Bogusławski Stanisław 4747 3           1442 1679 1626
54 Glac Józef 4401 3 1699 1277 1425          
55 Pawlas Józef 4354 4 523   1417 1726 688      
56 Kiełkowski Marek 3290 2         1484   1806  
57 Harazin Henryk 2837 2 1500 1337            
58 Walasek Mirosław 2416 2         1496   920  
59 Adamaszek Józef 1942 2   1193       749    
60 Lukasczyk Józef 1695 3       378 411   906  
61 Olszowski Józef 1667 1 1667              
62 Trzósło Wiesław 1620 1         1620      
63 Czaja Jan 1182 1               1182
64 Profaska Krzysztof 1130 1           1130    
65 Kafka Piotr 1120 1   1120            
66 Gawlik Marian 1072 1         1072      
67 Nikiel Stanisław 790 1               790
68 Boczek Marian 789 1             789  
69 Szyszka Jerzy 746 1     746          

 

         Klasyfikacja generalna sezonu JESIEŃ 2017 

L.p. Nazwisko, imię Suma Start                    
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Pawlas Mariusz 19231 10 2045 1815 2178 1826 1681 2101 1628 1625 1881 2451
2 Szymała Tomasz 18678 10 2492 2337 1875 1903 1696 1878 1670 1582 1594 1651
3 Kwaśniak Jerzy 18277 10 2073 1926 1888 1910 2078 2028 1723 1476 1732 1443
4 Skupień Eugeniusz 18026 10 2125 2006 1983 1922 1599 1698 1982 1529 1806 1376
5 Ciastowicz Wojciech 17311 10 1987 1847 1765 1750 1998 1414 1494 1270 2368 1418
6 Łogasz Roman 17246 10 2107 1989 2040 1889 2357 1552 1526 1153 1307 1326
7 Gajda Monika 16990 10 1800 1720 1784 1772 1636 1572 1487 1461 1642 2116
8 Tabath Damian 16943 10 2060 1694 2055 1555 1660 1635 1408 1332 1984 1560
9 Grela Alfred 16747 10 1850 1613 1747 1484 1537 2012 2275 1249 2010 970
10 Sobik Jan 16716 10 1710 1702 1555 1468 2581 1799 1686 1412 1440 1363
11 Śliż Bogusław 16674 10 2170 1871 1685 1729 1510 1552 1496 1439 1490 1732
12 Paździor Henryk 16629 10 1905 2793 1500 1492 1409 1300 1225 1222 1182 2601
13 Gajda Bolesław 16606 10 2150 1779 1684 1746 1684 1470 1744 1331 1342 1676
14 Gorol Marek 16469 10 1923 1862 2165 1823 1629 1441 1396 1244 1312 1674
15 Kopacz Wiesław 16430 10 1541 1430 2154 1600 2043 1788 1722 1361 1427 1364
16 Niemiec Stanisław 16342 10 1845 1763 1681 2194 1593 1573 1379 1359 1725 1230
17 Kąsek Andrzej 16120 10 2347 1770 1598 1454 1608 1423 1831 1380 1411 1298
18 Kosteczko Jarosław 16102 10 2235 1951 1845 1414 1445 1196 1914 1022 1404 1676
19 Buchalik Alfons 16037 10 1722 1426 1690 1357 1318 1636 1296 1256 2383 1953
20 Gawron Bogdan 16036 10 1937 1753 1746 1692 1152 1033 1388 999 2271 2065
21 Lorenz Ryszard 15901 10 1930 1863 1877 1564 1542 1475 1452 1371 1373 1454
22 Gałązka Eugeniusz 15857 10 1831 1719 1761 1722 1642 1712 1555 1103 1373 1439
23 Dutkiewicz Edward 15791 10 2117 2035 1629 1584 1576 1263 1477 1410 1437 1263
24 Tetla Marian 15780 10 2064 1885 1910 1361 1298 1420 1677 1236 1781 1148
25 Plebaniak Janusz 15754 10 2090 1939 1898 1534 1624 1335 1595 1217 1747 775
26 Bortlik Rajmund 15654 10 1955 1591 2017 1446 1868 1440 1382 1217 1377 1361
27 Misiak Andrzej 15178 10 1569 1526 1510 2191 1811 1464 1400 1099 1130 1478
28 Staniek Eugeniusz 15163 10 2313 1537 1436 1409 1526 1408 1333 1304 1673 1224
29 Waszut Zygmunt 15102 10 1934 1822 1732 1870 1248 1483 1439 1225 1266 1083
30 Piersiak Piotr 15093 10 2026 1679 1352 1330 1452 1294 1977 1085 1308 1590
31 Świerkot Eugeniusz 14931 10 1677 1628 1418 1384 1787 1273 1238 1210 1269 2047
32 Kufel Józef 14637 10 1501 1434 1415 1351 1735 1724 1651 1280 1498 1048
33 Grodoń Joachim 14530 10 1913 1803 1229 1006 2057 1595 1563 827 1433 1104
34 Mazur Leon 14435 10 1824 1553 1510 1375 1726 1353 1365 1269 1156 1304
35 Ryt Edward 14313 10 1926 1734 1460 1847 1170 1169 1081 1029 1817 1080
36 Helis Adam 14143 10 2088 1655 1225 1345 1168 1603 1088 1077 925 1969
37 Woronecki Stefan 13806 10 1671 1625 1579 1384 1235 1066 1591 914 834 1907
38 Gidlecki Władysław 13724 10 1717 1706 1526 1500 1307 1300 1194 1058 1447 969
39 Kuczera Franciszek 13669 10 1798 1634 1470 1345 1328 1281 1129 1120 1487 1077
40 Lip Bogusław 13603 10 2254 1907 1358 1239 1568 1172 1124 906 1179 896
41 Standowicz Jan 13543 10 1972 1258 1023 1774 986 1322 1414 702 1357 1735
42 Fizia Józef 13176 9 2072 1839 1608 1484 1421 1675 1164 1011 902  
43 Górka Zdzisław 12790 10 1305 1435 1429 1135 1956 1334 1058 1051 1036 1051
44 Boczek Marian 12590 9 2316 1548 1631 1414 1403 1363 1123 824 968  
45 Podkowik Robert 12033 10 1921 1448 1324 939 1088 878 1474 861 1295 805
46 Machoczek Tadeusz 11905 10 1475 1453 1263 1204 1088 1077 1053 908 1637 747
47 Bogusławski Stanisław 11838 8 2534 1422 1719 1288 1444 888 813     1730
48 Grzegoszczyk Marian 11505 9 1451 1412 1177 1032 936 1382 1189 1845   1081
49 Sobik Marian 10769 8 1645 1609 1539 1518 1480 1050 985 943    
50 Polok Franciszek 10716 7     1439 2058 781 2082 1407 1273   1676
51 Olszowski Józef 6582 6   1106     651 1147 1266 1094   1318
52 Krupa Czesław 6502 5 1120 1099 1017   1437   1829      
53 Gawlik Marian 5209 5 1857 1163 1118 991 80          
54 Łękawski Wiesław 5049 4 358       1624 1115       1952
55 Harazin Henryk 4883 4         1295   1204 1398   986
56 Lukasczyk Józef 3488 4 1394 1110     405     579    
57 Trzósło Wiesław 2508 2 1007             1501    
58 Tchórz Henryk 2463 2                 1748 715
59 Muras Zbigniew 1733 1       1733            
60 Hałacz Janusz 1544 2 401 1143                
61 Glac Józef 1421 1 1421                  
62 Kafka Piotr 1264 1           1264        
63 Szafraniec Jan 1158 1   1158                
64 Pawlas Józef 238 1                 238  

  Wyniki turniejów bar GOLDMAN 

Wyniki wszystkich turniejów od  22.01 2018 (aktualizacja 20.02.2018)

L.p. Nazwisko, imię Suma Start 22,1 29,1 5,02 12,2 19,2
1 2 3 4 5
1 Gajda Bolesław 9354 5 1346 1886 1939 2083 2100
2 Skupień Eugeniusz 8451 5 1485 1501 1587 2457 1421
3 Gałązka Eugeniusz 7511 5 1451 1206 1564 1601 1689
4 Bortlik Rajmund 7415 5 1790 1961 1420 1700 544
5 Kosteczka Jarosław 7307 4   1155 2336 1918 1898
6 Gorol Marek 7075 5 1239 1716 862 1915 1343
7 Grodoń Joachim 6820 5 1646 1418 1805 911 1040
8 Grzegorzczyk Marian 6563 5 1377 1073 1442 845 1826
9 Kąsek Andrzej 5756 4 2042 1655 679 1380  
10 Mazur Leon 5607 5 1205 773 951 1610 1068
11 Kwaśniak Jerzy 5280 5 1328 784 135 1188 1845
12 Kopacz Wiesław 4918 4 658 1411 1444 1405  
13 Rossman Hubert 4734 4 1406 1065   886 1377
14 Niemiec Stanisław 4375 4 963 1487 1766 159  
15 Gajda Monika 4030 3 629 1990 1411    
16 Gąsior Jerzy 2913 2   1294 1619    
17 Wiśniewski Waldemar 2824 2   1721 1103    
18 Zięba Andrzej 1857 2     1411 446  
19 Bogusławski Stanisław 1311 1   1311      
20 Kufel Józef 964 1         964

Klasyfikacja końcowa od turniejów od 16.10.2017 do 15.01.2018

L.p. Nazwisko, imię Suma Start                    
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Kosteczka Jarosław 17592 10 2018 1820 1610 2529 2188 1166 1710 1396 1712 1443
2 Gajda Bolesław 16967 10 2071 1476 2302 1750 1524 1614 1586 1613 1388 1643
3 Kwaśniak Jerzy 16814 10 1741 2519 2342 1397 1336 1812 1487 1276 1350 1554
4 Gajda Monika 16803 10 1885 1622 1426 2170 1317 2022 1740 2454 1092 1075
5 Skupień Eugeniusz 16058 10 1982 1578 1533 2012 1385 1756 1260 1035 1488 2029
6 Grzegorzczyk Marian 15863 10 1717 1835 1349 2080 1753 1132 757 1860 1898 1482
7 Gorol Marek 15535 10 1485 1696 1480 1423 2068 1685 1717 970 2036 975
8 Niemiec Stanisław 13971 10 1045 1838 1298 1520 1829 1827 1015 1310 1306 983
9 Gałązka Eugeniusz 13789 10 1723 1436 1390 1322 2083 1009 990 1411 1491 934
10 Kąsek Andrzej 12343 10 1698 1688 1147 1076 694 855 1417 947 1754 1067
11 Rossman Hubert 10917 10 1349 1290 1534 922 1086 791 888 717 1361 979
12 Mazur Leon 10839 10 1328 1125 935 1050 807 1307 1415 655 1311 906
13 Grodoń Joachim 10722 8 1425     1371 1044 1722 1698 1385 720 1357
14 Bogusławski Stanisław 9334 6 1046   1837   1312 2258   1307   1574
15 Gawron Bogdan 7999 5     1826       1138 1540 2096 1399
16 Gidlecki Władysław 4732 3     1909     1349     1474  
17 Bortlik Rajmund 4029 3 1386           1144   1499  
18 Szafraniec Jan 1250 1 1250                  
19 Pawlas Mariusz 1074 1                   1074
20 Piotrowski Ryszard 690 1 690                  
21 Pająk Jan 508 1 508                  
22 Zięba Andrzej 318 1 318                  

 

Sunday the 25th. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.