7Asy WISUS Artykuł 1                                                 Zaktualizowano 20.07.2018

                                                              Wyniki z 18.07.2018 

Nazwisko, imię Suma Start    
1 2
Buchalik Alfons 2813 2 1230 1583
Szafraniec Adrian 2288 2 956 1332
Paździor Henryk 2125 2 909 1216
Lorenz Ryszard 2044 2 766 1278
Bogusławski Stanisław 2015 2 1253 762
Kosteczka Jarosław 1927 2 366 1561
Szymała Tomasz 1917 2 1162 755
Ryt Edward 1913 2 1182 731
Hałacz Janusz 1888 2 1108 780
Harupa Marek 1840 2 872 968
Lukasczyk Józef 1830 2 1050 780
Łękawski Wiesław 1770 2 1309 461
Waszut Zygmunt 1764 2 910 854
Kwaśniak Jerzy 1735 2 566 1169
Świerkot Eugeniusz 1725 2 938 787
Ciastowicz Wojciech 1711 2 470 1241
Pawlas Mariusz 1685 2 708 977
Dutkiewicz Edward 1674 2 635 1039
Krupa Czesław 1612 2 857 755
Śliż Bogusław 1559 2 1061 498
Kopacz Wiesław 1549 2 1097 452
Tetla Marian 1534 2 848 686
Misiak Andrzej 1524 2 190 1334
Gajda Bolesław 1442 2 385 1057
Fizia Józef 1429 2 398 1031
Bartosik Wojciech 1405 2 692 713
Kąsek Andrzej 1359 2 734 625
Gawron Bogdan 1348 2 630 718
Plebaniak Janusz 1309 2 1285 24
Piersiak Piotr 1278 2 961 317
Konsek Andrzej 1261 2 488 773
Lip Bogusław 1159 2 625 534
Łapa Henryk 1136 2 729 407
Adamiec 1097 2 471 626
Grzegorzczyk Marian 1089 2 621 468
Polok Franciszek 1083 2 475 608
Bortlik Rajmund 1082 2 693 389
Figas Jerzy 1075 2 424 651
Skupień Eugeniusz 1065 2 258 807
Woronecki Stefan 1042 2 364 678
Grodoń Joachim 1009 2 510 499
Podkowik Robert 996 2 646 350
Gidlecki Władysław 915 2 172 743
Gorol Marek 862 2 948 -86
Sobik Marian 792 2 520 272
Górka Zdzisław 777 2 509 268
Kuczera Franciszek 707 2 241 466
Grela Alfred 647 2 240 407
Sobik Jan 557 2 353 204
Mazur Leon 551 2 221 330
Gajda Monika 328 2 388 -60
Niemiec Stanisław 271 2 -51 322

  Klasyfikacja wszystkich turniejów LATO 2018  

L.p. Nazwisko, imię Suma Start                        
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Szymała Tomasz 19908 12 1533 1938 1406 1302 1777 1231 1781 1795 2183 1747 1298 1917
2 Pawlas Mariusz 19898 12 1534 1900 2409 1646 1713 1556 796 947 2217 1381 2114 1685
3 Kąsek Andrzej 19295 12 1490 973 2275 1620 1910 1413 1536 2221 1289 1545 1664 1359
4 Gajda Bolesław 19287 12 1672 1242 2014 1937 2333 1436 1019 1476 1641 1894 1181 1442
5 Paździor Henryk 18705 12 1701 1077 2201 2090 1288 1525 944 1281 1071 1832 1570 2125
6 Ciastowicz Wojciech 18593 12 1929 533 1796 1592 1759 1151 1408 2090 1453 734 2437 1711
7 Grodoń Joachim 18429 12 2098 1884 1119 1225 2606 1652 1555 526 1751 1654 1350 1009
8 Gidlecki Władysław 18129 12 1799 1269 1433 1040 1806 1803 1384 1701 1226 1856 1897 915
9 Gawron Bogdan 18108 11 1873 2023 1604 1501 1792 822   1535 1812 1597 2201 1348
10 Buchalik Alfons 18034 12 946 1691 689 1994 1220 1747 2048 1359 1419 875 1233 2813
11 Dutkiewicz Edward 17938 12 1083 1664 1724 1280 1888 1176 1829 1781 1202 1491 1146 1674
12 Bortlik Rajmund 17924 12 1926 2073 1201 1379 878 1142 1369 1611 2086 1827 1350 1082
13 Świerkot Eugeniusz 17873 12 1494 2253 861 1808 905 1566 2039 930 498 1864 1930 1725
14 Fizia Józef 17590 11 2554   831 1425 970 1780 1728 1516 1627 1695 2035 1429
15 Łękawski Wiesław 17549 12 1789 544 1529 1907 788 427 1189 1665 1732 2784 1425 1770
16 Kwaśniak Jerzy 17499 11 1027 1906 1294 2369 2404 1007   1208 1591 1425 1533 1735
17 Skupień Eugeniusz 16959 12 1550 1887 1486 1006 1688 1429 1366 1539 1047 1447 1449 1065
18 Śliż Bogusław 16934 11 641   1507 1759 1106 1814 1643 2407 1764 697 2037 1559
19 Waszut Zygmunt 16274 12 1047 414 1693 1811 1074 1173 1601 810 1483 1481 1923 1764
20 Misiak Andrzej 16170 12 1841 106 1156 1058 2216 1303 1182 1788 1935 1406 655 1524
21 Ryt Edward 15906 12 1537 1266 1430 1139 1113 2048 1616 858 1646 771 569 1913
22 Gorol Marek 15825 12 1162 1681 1108 1638 1415 1001 1543 1331 840 1508 1736 862
23 Lorenz Ryszard 15639 12 911 817 1015 1311 1089 1566 2055 1330 1253 1198 1050 2044
24 Łogasz Roman 15050 10 1763 1396 1665 1251 1757 1668 1576 1371 790 1813    
25 Grela Alfred 14825 12 1044 1244 1401 1148 1823 1421 1718 976 502 1388 1513 647
26 Kosteczka Jarosław 14821 10 1142 1333 1577 1897 1713 1757 1165 1220     1090 1927
27 Szafraniec Adrian 14552 10   1444 1239 1295 1161   1341 1159 1002 1572 2051 2288
28 Gajda Monika 14500 12 1567 1093 1750 1541 766 1246 1579 1852 561 1215 1002 328
29 Hałacz Janusz 14481 11 1402 1723 415 1394 2036 734 334 1626 1389   1540 1888
30 Tetla Marian 14374 12 610 1037 1199 1635 963 876 1327 1139 1115 1414 1525 1534
31 Sobik Jan 14011 12 1225 1215 1411 960 1237 935 1469 1102 1117 1134 1649 557
32 Górka Zdzisław 13319 12 669 1181 1889 1775 693 1621 722 753 978 870 1391 777
33 Krupa Czesław 13061 10 1576 2110 2119 1303   892   1187 1071 805 386 1612
34 Mazur Leon 12946 12 927 1282 1332 1145 620 1656 921 1437 1313 913 849 551
35 Standowicz Jan 12782 8   1528     1573 2197 1600 1278 1405 1608 1593  
36 Grzegorzczyk Marian 12776 11 1651   545 772 1265 1099 1362 1006 831 1634 1522 1089
37 Polok Franciszek 12656 8 1808 1949 1607   2034 1534 1193   1448     1083
38 Niemiec Stanisław 12272 11 1037   696 1501 1505 1520 924 1164 899 1062 1693 271
39 Plebaniak Janusz 11790 11   1571 733 696 -474 1141 634 1622 1827 1524 1207 1309
40 Bogusławski Stanisław 11435 9     543 1477 638 1606   1276 1125 1495 1260 2015
41 Piersiak Piotr 11162 9 1089 933 1930 1126 643 1741 1039     1383   1278
42 Lip Bogusław 11079 9 1485   1531 1099 1058 970 1602 1082   1093   1159
43 Woronecki Stefan 10983 8 674 1430   719 1718       2125 1453 1822 1042
44 Tabath Damian 9748 8 1571 808 810   1518 1022 1849 1598 572      
45 Helis Adam 9148 9 1152 977 1250 2152   819 431 1218 394   755  
46 Harazin Henryk 9134 8 907 1061   528 1467 1203 1224   1618 1126    
47 Podkowik Robert 8904 7 975 298   1061     1339     2480 1755 996
48 Kufel Józef 8823 8 691 1297 616 1248 977 1143 1830 1021        
49 Kuczera Franciszek 8643 10 878 1280 1094 269 1080 1156 687 794 698     707
50 Sobik Marian 8579 6 1724 1278 1590       1908       1287 792
51 Pawlas Józef 7543 7 833     921 985 950     1031 1466 1357  
52 Lukasczyk Józef 7027 6 881   1551   564         925 1276 1830
53 Kopacz Wiesław 5396 4 1219   1575     1053           1549
54 Bojdoł Iwona 4863 3     1671 1805 1387              
55 Gałązka Eugeniusz 3442 2   1840 1602                  
56 Machoczek Tadeusz 2992 3       1652 818     522        
57 Bartosik Wojciech 2987 2                     1582 1405
58 Figas Jerzy 2062 2                     987 1075
59 Harupa Marek 1840 1                       1840
60 Kiełkowski Marek 1519 1 1519                      
61 Walasek Mirosław 1284 1 1284                      
62 Konsek Andrzej 1261 1                       1261
63 Łapa Henryk 1136 1                       1136
64 Adamiec 1097 1                       1097
65 Szyszka Jerzy 892 1                     892  
66 Warzecha Henryk 610 1       610                

Klasyfikacja generalna (10 najlepszych)    

L.p. Nazwisko, imię Suma Start                        
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Pawlas Mariusz 18155 10 1534 1900 2409 1646 1713 1556     2217 1381 2114 1685
2 Szymała Tomasz 17379 10 1533 1938 1406 1302 1777   1781 1795 2183 1747   1917
3 Ciastowicz Wojciech 17326 10 1929   1796 1592 1759 1151 1408 2090 1453   2437 1711
4 Gawron Bogdan 17286 10 1873 2023 1604 1501 1792     1535 1812 1597 2201 1348
5 Gajda Bolesław 17087 10 1672 1242 2014 1937 2333 1436   1476 1641 1894   1442
6 Kąsek Andrzej 17033 10 1490   2275 1620 1910 1413 1536 2221   1545 1664 1359
7 Grodoń Joachim 16894 10 2098 1884 1119 1225 2606 1652 1555   1751 1654 1350  
8 Fizia Józef 16759 10 2554     1425 970 1780 1728 1516 1627 1695 2035 1429
9 Paździor Henryk 16690 10 1701 1077 2201 2090 1288 1525   1281   1832 1570 2125
10 Łękawski Wiesław 16578 10 1789   1529 1907 788   1189 1665 1732 2784 1425 1770
11 Świerkot Eugeniusz 16514 10 1494 2253   1808 905 1566 2039 930   1864 1930 1725
12 Kwaśniak Jerzy 16492 10 1027 1906 1294 2369 2404     1208 1591 1425 1533 1735
13 Buchalik Alfons 16470 10 946 1691   1994 1220 1747 2048 1359 1419   1233 2813
14 Śliż Bogusław 16293 10     1507 1759 1106 1814 1643 2407 1764 697 2037 1559
15 Gidlecki Władysław 16174 10 1799 1269 1433   1806 1803 1384 1701 1226 1856 1897  
16 Bortlik Rajmund 15964 10 1926 2073 1201 1379   1142 1369 1611 2086 1827 1350  
17 Dutkiewicz Edward 15709 10   1664 1724 1280 1888 1176 1829 1781 1202 1491   1674
18 Misiak Andrzej 15409 10 1841   1156 1058 2216 1303 1182 1788 1935 1406   1524
19 Waszut Zygmunt 15050 10 1047   1693 1811 1074 1173 1601   1483 1481 1923 1764
20 Łogasz Roman 15050 10 1763 1396 1665 1251 1757 1668 1576 1371 790 1813    
21 Skupień Eugeniusz 14906 10 1550 1887 1486   1688 1429 1366 1539   1447 1449 1065
22 Kosteczka Jarosław 14821 10 1142 1333 1577 1897 1713 1757 1165 1220     1090 1927
23 Ryt Edward 14566 10 1537 1266 1430 1139 1113 2048 1616 858 1646     1913
24 Szafraniec Adrian 14552 10   1444 1239 1295 1161   1341 1159 1002 1572 2051 2288
25 Hałacz Janusz 14147 10 1402 1723 415 1394 2036 734   1626 1389   1540 1888
26 Gorol Marek 14123 10 1162 1681 1108 1638 1415 1001 1543 1331   1508 1736  
27 Lorenz Ryszard 13911 10     1015 1311 1089 1566 2055 1330 1253 1198 1050 2044
28 Grela Alfred 13676 10 1044 1244 1401 1148 1823 1421 1718 976   1388 1513  
29 Gajda Monika 13611 10 1567 1093 1750 1541 766 1246 1579 1852   1215 1002  
30 Krupa Czesław 13061 10 1576 2110 2119 1303   892   1187 1071 805 386 1612
31 Tetla Marian 12888 10   1037 1199 1635 963   1327 1139 1115 1414 1525 1534
32 Standowicz Jan 12782 8   1528     1573 2197 1600 1278 1405 1608 1593  
33 Polok Franciszek 12656 8 1808 1949 1607   2034 1534 1193   1448     1083
34 Sobik Jan 12519 10 1225 1215 1411 960 1237   1469 1102 1117 1134 1649  
35 Plebaniak Janusz 12264 10   1571 733 696   1141 634 1622 1827 1524 1207 1309
36 Grzegorzczyk Marian 12231 10 1651     772 1265 1099 1362 1006 831 1634 1522 1089
37 Niemiec Stanisław 12001 10 1037   696 1501 1505 1520 924 1164 899 1062 1693  
38 Górka Zdzisław 11957 10   1181 1889 1775   1621 722 753 978 870 1391 777
39 Mazur Leon 11775 10 927 1282 1332 1145   1656 921 1437 1313 913 849  
40 Bogusławski Stanisław 11435 9     543 1477 638 1606   1276 1125 1495 1260 2015
41 Piersiak Piotr 11162 9 1089 933 1930 1126 643 1741 1039     1383   1278
42 Lip Bogusław 11079 9 1485   1531 1099 1058 970 1602 1082   1093   1159
43 Woronecki Stefan 10983 8 674 1430   719 1718       2125 1453 1822 1042
44 Tabath Damian 9748 8 1571 808 810   1518 1022 1849 1598 572      
45 Helis Adam 9148 9 1152 977 1250 2152   819 431 1218 394   755  
46 Harazin Henryk 9134 8 907 1061   528 1467 1203 1224   1618 1126    
47 Podkowik Robert 8904 7 975 298   1061     1339     2480 1755 996
48 Kufel Józef 8823 8 691 1297 616 1248 977 1143 1830 1021        
49 Kuczera Franciszek 8643 10 878 1280 1094 269 1080 1156 687 794 698     707
50 Sobik Marian 8579 6 1724 1278 1590       1908       1287 792
51 Pawlas Józef 7543 7 833     921 985 950     1031 1466 1357  
52 Lukasczyk Józef 7027 6 881   1551   564         925 1276 1830
53 Kopacz Wiesław 5396 4 1219   1575     1053           1549
54 Bojdoł Iwona 4863 3     1671 1805 1387              
55 Gałązka Eugeniusz 3442 2   1840 1602                  
56 Machoczek Tadeusz 2992 3       1652 818     522        
57 Bartosik Wojciech 2987 2                     1582 1405
58 Figas Jerzy 2062 2                     987 1075
59 Harupa Marek 1840 1                       1840
60 Kiełkowski Marek 1519 1 1519                      
61 Walasek Mirosław 1284 1 1284                      
62 Konsek Andrzej 1261 1                       1261
63 Łapa Henryk 1136 1                       1136
64 Adamiec 1097 1                       1097
65 Szyszka Jerzy 892 1                     892  
66 Warzecha Henryk 610 1       610                

Wyniki z turniejów z GOLDMANA 

Wyniki wszystkich turniejów od 24.04.2018 (aktualizacja 10.07.2018) 

L.p. Nazwisko, imię Suma Start 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
23,4 30,4 7,5 14,5 21,5 28,5 4,6 11,6 18,6 25,6 2,7 9,7
1 Grodoń Joachim 19943 12 2142 1160 2261 1603 1787 1759 1826 701 1625 1408 2144 1527
2 Gajda Bolesław 19009 12 2126 1536 1712 964 1402 1811 1729 1253 1034 1921 1902 1619
3 Gajda Monika 18663 12 1451 932 1674 1196 1924 1314 1861 1554 1528 1355 1620 2254
4 Kwaśniak Jerzy 17115 11 1608 1679 1132 1759 1605 1479 1617   1332 1280 2000 1624
5 Kąsek Andrzej 17107 12 1080 1140 2407 971 511 2091 1344 2833 1230 1087 962 1451
6 Gorol Marek 16957 12 1763 1198 831 1947 1990 595 1206 1419 1763 1568 1118 1559
7 Rossman Hubert 14807 12 1415 1043 1139 1430 790 1096 904 1440 1271 1912 1530 837
8 Niemiec Stanisław 14769 11 668 1285   1618 880 1924 1325 1801 1779 1554 657 1278
9 Bortlik Rajmund 14672 11 1507 1674 1485 1412 1842   1618 750 1187 814 1373 1010
10 Grzegorzczyk Marian 13478 10 1188 2309 1208   912   1664 1211 827 1076 1891 1192
11 Skupień Eugeniusz 13405 12 1516 694 1503 1085 549 1611 1284 1058 1262 1508 384 951
12 Mazur Leon 11893 11 1605 1460 633   1357 1224 861 914 955 777 1455 652
13 Kosteczka Jarosław 11253 8 448   458 1821   769 2628 1478   1793   1858
14 Gawron Bogdan 8364 6     751 2346 1682 886 1597     1102    
15 Bogusławski Stanisław 7284 5   1975             1784 845 1223 1457
16 Gałązka Eugeniusz 6564 4 2182 1664 1610 1108                
17 Świerkot Eugeniusz 5929 4     1006 1549 1856         1518    
18 Zięba Andrzej 3952 3   416 1895 1641                
19 Hałacz Janusz 3519 3     611 1261   1647            
20 Szymała Tomasz 3402 3         2206 356 840          
21 Tetla Marian 3321 3                   1319 454 1548
22 Piotrowski Ryszard 2666 3     966       787         913
23 Pawlas Mariusz 2336 2           1290       1046    
24 Mazur Tadeusz 1515 1     1515                  
25 Gąsior Jerzy 983 1             983          

  Klasyfikacja generalna (końcowa, 10 najlepszych)

L.p. Nazwisko, imię Suma Start 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
23,4 30,4 7,5 14,5 21,5 28,5 4,6 11,6 18,6 25,6 2,7 9,7
1 Grodoń Joachim 18082 10 2142   2261 1603 1787 1759 1826   1625 1408 2144 1527
2 Gajda Bolesław 17011 10 2126 1536 1712   1402 1811 1729 1253   1921 1902 1619
3 Gajda Monika 16535 10 1451   1674   1924 1314 1861 1554 1528 1355 1620 2254
4 Kwaśniak Jerzy 15983 10 1608 1679   1759 1605 1479 1617   1332 1280 2000 1624
5 Kąsek Andrzej 15634 10 1080 1140 2407 971   2091 1344 2833 1230 1087   1451
6 Gorol Marek 15531 10 1763 1198   1947 1990   1206 1419 1763 1568 1118 1559
7 Niemiec Stanisław 14112 10 668 1285   1618 880 1924 1325 1801 1779 1554   1278
8 Bortlik Rajmund 13922 10 1507 1674 1485 1412 1842   1618   1187 814 1373 1010
9 Grzegorzczyk Marian 13478 10 1188 2309 1208   912   1664 1211 827 1076 1891 1192
10 Rossman Hubert 13080 10 1415 1043 1139 1430   1096 904 1440 1271 1912 1430  
11 Skupień Eugeniusz 12472 10 1516 694 1503 1085   1611 1284 1058 1262 1508   951
12 Mazur Leon 11260 10 1605 1460     1357 1224 861 914 955 777 1455 652
13 Kosteczka Jarosław 11253 8 448   458 1821   769 2628 1478   1793   1858
14 Gawron Bogdan 8364 6     751 2346 1682 886 1597     1102    
15 Bogusławski Stanisław 7284 5   1975             1784 845 1223 1457
16 Gałązka Eugeniusz 6564 4 2182 1664 1610 1108                
17 Świerkot Eugeniusz 5929 4     1006 1549 1856         1518    
18 Zięba Andrzej 3952 3   416 1895 1641                
19 Hałacz Janusz 3519 3     611 1261   1647            
20 Szymała Tomasz 3402 3         2206 356 840          
21 Tetla Marian 3321 3                   1319 454 1548
22 Piotrowski Ryszard 2666 3     966       787         913
23 Pawlas Mariusz 2336 2           1290       1046    
24 Mazur Tadeusz 1515 1     1515                  
25 Gąsior Jerzy 983 1             983          

 

 

 

Sunday the 22nd. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.