Klasyfikacja Grand Prix o/Rybnik 2017
Mce Nazwisko, imię Sekcja / klub .Kat Pkt S U M A
GP Z gry
1 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 517 11240
2 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 490 11207
3 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 464 10586
4 Paździor Henryk WISUS Żory m 448 10596
5 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 441 10152
6 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 405 9767
7 Szymała Tomasz WISUS Żory m 390 9930
8 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 378 9259
9 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 377 9358
10 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 376 9284
11 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 372 9545
12 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 361 9643
13 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 354 9351
14 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 351 9041
15 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 333 8999
16 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 328 8694
17 Gawron Bogdan ASY Żory s 327 7750
18 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 321 7683
19 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 317 7467
20 Krupa Czesław ASY Żory s 316 8524
21 Kopacz Wiesław ASY Żory m 315 7234
22 Walaszek Mirosław KS Cieszyn m 311 7662
23 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 308 8412
24 Śliż Bogusław ASY Żory s 302 8611
25 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 302 8607
26 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 301 8906
27 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 290 8713
28 Gorol Marek WISUS Żory m 287 8528
29 Buchalik Alfons WISUS Żory s 285 8345
30 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 283 8456
31 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 269 8453
32 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 269 7577
33 Gidlecki Władysław niezrzeszony   268 6696
34 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 267 6990
35 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny m 266 7180
36 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 263 8119
37 Niemiec Stanisław ASY Żory s 263 4511
38 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 262 6905
39 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 258 7264
40 Helis Adam WALET Pawłowice s 257 8541
41 Fizia Józef WALET Pawłowice s 249 7830
42 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 249 7389
43 Sobik Marian WISUS Żory m 245 7802
44 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 242 5599
45 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 241 8060
46 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 237 4819
47 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 234 8095
48 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 233 8000
49 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 232 7419
50 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 229 6122
51 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 228 7849
52 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 225 8042
53 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 224 8004
54 Ryt Edward WISUS Żory s 220 7532
55 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany m 217 6989
56 Piersiak Piotr WISUS Żory m 217 6425
57 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 212 2469
58 Podkowik Robert WISUS Żory s 209 7942
59 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 206 6227
60 Tchórz Henryk niezrzeszony   203 7075
61 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 203 6309
62 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny m 200 6215
63 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 198 7807
64 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 197 4709
65 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 193 6985
66 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 185 5951
67 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 183 7133
68 Stec Grzegorz niezrzeszony   181 5165
69 Baszczok Gerard BUK Rudy s 180 7118
70 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 172 6248
71 Waszut Zygmunt ASY Żory s 170 4816
72 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 166 7058
73 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 165 7054
74 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 160 7012
75 Kufel Józef WISUS Żory s 159 6782
76 Milanowski Jerzy ISKRA Rybnik s 159 4379
77 Grodoń Joachim ASY Żory m 158 5995
78 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 152 5611
79 Broża Rudolf LKS Górki Śl. m 151 3114
80 Tetla Marian WISUS Żory m 148 4943
81 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 139 2818
82 Standowicz Jan WISUS Żory s 138 4393
83 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 136 5209
84 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 131 5157
85 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. m 129 2719
86 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 123 3777
87 Fleiszor Dariusz ASY Żory m 120 3773
88 Grela Alfred WISUS Żory m 116 5227
89 Szier Mirosław DĄBKI Mościska m 115 2622
90 Pawera Henryk WOK Gołkowice s 115 2516
91 Trzósło Wiesław WISUS Żory m 110 4084
92 Szymała Aleksander JARDEX WDK Szczejkowice m 108 2483
93 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 103 3865
94 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 103 2425
95 Machoczek Tadeusz WISUS Żory s 98 3929
96 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 96 2390
97 Grygoruk Włodzimierz SILESIA Rybnik s 94 2390
98 Stefan Antoni niezrzeszony   91 2304
99 Adamaszek Józef WISUS Żory m 87 2349
100 Hałacz Janusz WISUS Żory m 83 2338
101 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 79 3878
102 Boczek Marian ASY Żory m 79 2970
103 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 78 2589
104 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 70 3356
105 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 63 3125
106 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 63 2927
107 Gojny Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 62 2103
108 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska m 61 2109
109 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 59 2054
110 Kuczera Franciszek WISUS Żory m 55 2682
111 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 53 2598
112 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 48 1933
113 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m 48 1914
114 Dunst Mirosław TKKF RELAKS Wodzisław m 47 1912
115 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 44 1924
116 Woronecki Stefan WISUS Żory s 42 1861
117 Smusz Stefan Skat Klub Woszczyce m 42 1849
118 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 36 1785
119 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 35 1730
120 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 35 1721
121 Rudziński Piotr ISKRA Rybnik m 33 1644
122 Bortlik Rajmund WISUS Żory m 32 1598
123 Profaska Krzysztof niezrzeszony   32 1585
124 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 32 1560
125 Górka Zdzisław WISUS Żory s 32 1556
126 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 29 1422
127 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice m 27 1342
128 Benisz Adam U WALKA Rybnik-Gotartowice m 26 1285
129 Kurpanik Leszek PIAST Leszczyny m 25 1246
130 Urbańczyk Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 14 663
131 Lukasczyk Józef WISUS Żory s 12 580
132 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 9 429

 

...................................................

4 GPO Rybnik 2017 - Turniej im. Łucjana Cebuli   11.06.2017
                                     
Sędzia : Młoczek Jan Kierownictwo: Niemiec Stanisław
                                     
        Sekretariat: Paździor Tomasz
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Walaszek Mirosław KS Cieszyn m 100 69 169 3411 31 2 912 8 1 1296 12 1 1203 11 0
2 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 95 68 163 3394 28 0 1379 10 0 687 7 0 1328 11 0
3 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 90 64 154 3174 24 1 1153 9 1 942 8 0 1079 7 0
4 Broża Rudolf LKS Górki Śl. m 88 63 151 3114 26 0 1069 9 0 898 8 0 1147 9 0
5 Kopacz Wiesław ASY Żory m 86 61 147 3045 28 3 932 8 1 722 7 1 1391 13 1
6 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 84 57 141 2828 26 3 814 8 2 830 9 1 1184 9 0
7 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 82 57 139 2818 22 0 766 7 0 1403 9 0 649 6 0
8 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 80 57 137 2809 25 2 981 7 0 952 9 1 876 9 1
9 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 78 56 134 2758 29 5 1375 11 0 1028 11 1 355 7 4
10 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 76 55 131 2749 24 2 675 7 1 1184 9 0 890 8 1
11 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. m 74 55 129 2719 26 4 1361 13 1 844 9 1 514 4 2
12 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 72 55 127 2707 25 1 766 7 0 1169 10 1 772 8 0
13 Śliż Bogusław ASY Żory s 70 54 124 2683 28 3 1128 12 1 822 10 2 733 6 0
14 Gidlecki Władysław niezrzeszony   68 54 122 2664 25 4 823 7 0 974 9 1 867 9 3
15 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 66 54 120 2652 29 4 1108 12 0 895 11 3 649 6 1
16 Pawera Henryk WOK Gołkowice s 64 51 115 2516 21 2 313 3 1 1160 8 0 1043 10 1
17 Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 62 50 112 2469 22 1 501 5 0 693 6 1 1275 11 0
18 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 60 50 110 2469 21 4 97 3 3 1283 9 1 1089 9 0
19 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 58 50 108 2466 24 4 1014 10 0 900 9 2 552 5 2
20 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 56 49 105 2428 25 8 864 9 2 567 6 3 997 10 3
21 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 54 49 103 2407 23 3 701 7 1 865 7 0 841 9 2
22 Paździor Henryk WISUS Żory m 52 48 100 2394 21 2 948 7 0 729 6 0 717 8 2
23 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 50 48 98 2391 23 3 1423 12 0 504 6 1 464 5 2
24 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 48 48 96 2390 27 5 695 8 2 627 8 2 1068 11 1
25 Grygoruk Włodzimierz SILESIA Rybnik s 46 48 94 2390 24 3 760 5 0 653 8 2 977 11 1
26 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 44 48 92 2372 20 1 626 4 0 530 6 1 1216 10 0
27 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 42 48 90 2365 30 6 895 12 3 1010 11 1 460 7 2
28 Gorol Marek WISUS Żory m 40 48 88 2357 24 3 424 5 1 748 9 2 1185 10 0
29 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 38 48 86 2352 23 3 765 8 2 891 8 0 696 7 1
30 Hałacz Janusz WISUS Żory m 36 47 83 2338 28 6 1084 10 1 798 9 2 456 9 3
31 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 34 47 81 2324 26 5 833 11 3 1008 9 1 483 6 1
32 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 32 47 79 2323 21 2 720 8 1 1016 7 0 587 6 1
33 Helis Adam WALET Pawłowice s 30 46 76 2295 19 1 599 6 0 704 7 1 992 6 0
34 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 28 46 74 2269 23 5 1042 11 1 477 6 2 750 6 2
35 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 26 44 70 2196 18 1 1010 7 0 700 6 1 486 5 0
36 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 25 44 69 2190 19 2 792 6 0 623 7 1 775 6 1
37 Szymała Tomasz WISUS Żory m 24 44 68 2185 25 5 512 9 4 683 4 0 990 12 1
38 Standowicz Jan WISUS Żory s 23 44 67 2157 15 0 575 4 0 345 3 0 1237 8 0
39 Krupa Czesław ASY Żory s 22 43 65 2147 24 6 900 10 2 145 3 2 1102 11 2
40 Piersiak Piotr WISUS Żory m 21 43 64 2143 21 2 617 5 0 562 6 1 964 10 1
41 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny m 20 43 63 2129 26 9 1044 9 1 695 9 4 390 8 4
42 Boczek Marian ASY Żory m 19 42 61 2073 15 3 544 5 1 288 1 1 1241 9 1
43 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 18 42 60 2060 23 6 273 7 3 941 8 1 846 8 2
44 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 17 42 59 2056 21 5 1064 10 2 518 6 1 474 5 2
45 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 16 42 58 2051 23 5 -2 5 4 1063 9 1 990 9 0
46 Trzósło Wiesław WISUS Żory m 15 41 56 2036 21 8 510 5 2 521 7 4 1005 9 2
47 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 14 41 55 2027 18 1 588 6 1 925 8 0 514 4 0
48 Fizia Józef WALET Pawłowice s 13 40 53 1990 16 2 475 3 0 697 6 2 818 7 0
49 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 12 40 52 1979 21 5 650 5 1 840 10 1 489 6 3
50 Tchórz Henryk niezrzeszony   11 39 50 1936 25 7 767 10 3 744 9 2 425 6 2
51 Grodoń Joachim ASY Żory m 10 39 49 1915 19 5 523 6 2 664 7 2 728 6 1
52 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m 9 39 48 1914 14 2 533 5 1 721 6 0 660 3 1
53 Dunst Mirosław TKKF RELAKS Wodzisław m 8 39 47 1912 18 4 318 4 2 911 8 1 683 6 1
54 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 7 38 45 1894 22 7 480 7 3 782 10 3 632 5 1
55 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 6 38 44 1867 25 10 388 10 6 796 7 2 683 8 2
56 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 5 38 43 1863 22 7 807 8 2 66 4 4 990 10 1
57 Woronecki Stefan WISUS Żory s 4 38 42 1861 18 4 754 6 0 774 8 2 333 4 2
58 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 3 38 41 1852 16 2 486 3 0 781 7 1 585 6 1
59 Machoczek Tadeusz WISUS Żory s 2 37 39 1835 16 2 445 5 1 756 6 0 634 5 1
60 Podkowik Robert WISUS Żory s 1 37 38 1833 16 1 416 3 0 554 5 1 863 8 0
61 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 0 36 36 1776 25 9 1117 11 1 619 9 3 40 5 5
62 Ryt Edward WISUS Żory s 0 36 36 1766 14 4 704 4 1 294 4 2 768 6 1
63 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 35 35 1744 30 15 942 11 4 526 9 4 276 10 7
64 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 0 35 35 1736 20 6 638 8 2 395 5 3 703 7 1
65 Sobik Marian WISUS Żory m 0 35 35 1733 17 2 694 7 1 510 3 0 529 7 1
66 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 0 35 35 1721 19 5 240 7 4 765 8 1 716 4 0
67 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 0 34 34 1679 20 6 1011 8 0 662 7 2 6 5 4
68 Kufel Józef WISUS Żory s 0 34 34 1666 21 7 890 8 1 564 7 2 212 6 4
69 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 0 34 34 1659 20 8 687 7 2 542 6 2 430 7 4
70 Tetla Marian WISUS Żory m 0 33 33 1642 17 6 880 9 1 352 4 2 410 4 3
71 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 0 33 33 1625 21 6 927 11 2 333 5 2 365 5 2
72 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany m 0 33 33 1624 17 6 603 5 1 537 6 3 484 6 2
73 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 0 33 33 1613 15 3 472 4 2 446 5 1 695 6 0
74 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 0 33 33 1611 22 6 539 7 2 627 8 2 445 7 2
75 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny m 0 33 33 1608 24 8 305 6 3 916 11 2 387 7 3
76 Bortlik Rajmund WISUS Żory m 0 32 32 1598 18 4 101 3 2 968 9 0 529 6 2
77 Buchalik Alfons WISUS Żory s 0 32 32 1592 21 7 520 9 4 804 10 2 268 2 1
78 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 32 32 1586 19 5 852 8 0 466 6 1 268 5 4
79 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 0 32 32 1583 21 5 405 7 3 576 7 1 602 7 1
80 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 32 32 1563 21 7 164 5 3 230 3 3 1169 13 1
81 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 0 32 32 1563 15 3 416 7 2 867 6 0 280 2 1
82 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 0 32 32 1560 19 5 911 9 1 506 5 1 143 5 3
83 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 0 30 30 1453 16 5 594 6 1 350 5 2 509 5 2
84 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 0 29 29 1412 20 9 649 8 2 -104 3 6 867 9 1
85 Fleiszor Dariusz ASY Żory m 0 28 28 1388 14 6 690 7 2 516 4 2 182 3 2
86 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 0 28 28 1364 21 10 456 5 1 149 7 5 759 9 4
87 Ratajczak Michał GKS DĄB Gaszowice m 0 27 27 1342 15 5 411 3 0 184 4 2 747 8 3
88 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 0 27 27 1321 12 4 363 4 1 690 5 2 268 3 1
89 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 26 26 1296 18 6 484 7 2 346 6 3 466 5 1
90 Grela Alfred WISUS Żory m 0 25 25 1234 18 8 380 5 2 620 7 2 234 6 4
91 Kuczera Franciszek WISUS Żory m 0 24 24 1152 20 9 1126 11 1 -217 6 6 243 3 2
92 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 12 12 590 15 9 179 4 2 438 6 2 -27 5 5
93 Lukasczyk Józef WISUS Żory s 0 12 12 580 9 4 388 7 2 192 2 2 0 0 0
94 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 0 8 8 377 21 16 529 10 4 -2 5 5 -150 6 7
  Niemiec Stanisław ASY Żory s 100 0 100   0                    

 .............................................

3 GPO Rybnik 2017 - Puchar Sołtysa JARDEX WDK Szczejkowice   19.03.2017
                                     
Sędzia : Młoczek Jan Kierownictwo: Bluszcz Ryszard
                                     
        Sekretariat: Paździor Tomasz
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 100 67 167 3340 29 2 978 9 1 937 8 0 1425 12 1
2 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 95 65 160 3223 27 0 1058 10 0 1191 10 0 974 7 0
3 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 90 65 155 3207 29 3 790 10 1 1417 10 0 1000 9 2
4 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 88 64 152 3162 35 9 997 10 2 1414 15 1 751 10 6
5 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 86 62 148 3092 27 3 1034 11 2 799 6 1 1259 10 0
6 Szymała Tomasz WISUS Żory m 84 62 146 3069 23 0 906 7 0 1253 10 0 910 6 0
7 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 82 61 143 3050 27 3 806 7 1 1037 11 2 1207 9 0
8 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 80 60 140 2972 29 1 457 6 1 1104 10 0 1411 13 0
9 Paździor Henryk WISUS Żory m 78 59 137 2920 23 1 1182 9 0 690 5 0 1048 9 1
10 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany m 76 56 132 2791 25 2 1281 12 0 912 7 1 598 6 1
11 Gorol Marek WISUS Żory m 74 56 130 2776 23 3 685 7 1 1113 9 2 978 7 0
12 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 72 53 125 2606 25 2 782 7 0 476 7 2 1348 11 0
13 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 70 52 122 2584 27 6 1076 7 0 646 9 3 862 11 3
14 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 68 52 120 2581 26 3 801 9 1 648 8 1 1132 9 1
15 Buchalik Alfons WISUS Żory s 66 52 118 2564 24 2 1002 10 0 662 7 2 900 7 0
16 Niemiec Stanisław ASY Żory s 64 52 116 2558 23 4 1119 10 2 819 9 2 620 4 0
17 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 62 51 113 2508 23 3 716 8 2 845 7 1 947 8 0
18 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 60 51 111 2501 28 5 889 8 0 606 7 2 1006 13 3
19 Szymała Aleksander JARDEX WDK Szczejkowice m 58 50 108 2483 24 5 969 8 1 1036 10 2 478 6 2
20 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 56 50 106 2472 20 3 1068 9 0 1106 7 0 298 4 3
21 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 54 49 103 2425 23 5 276 5 3 1167 9 0 982 9 2
22 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 52 48 100 2387 21 3 428 7 2 1207 9 1 752 5 0
23 Krupa Czesław ASY Żory s 50 48 98 2379 21 3 1010 8 0 667 7 2 702 6 1
24 Tetla Marian WISUS Żory m 48 47 95 2335 23 4 802 8 2 897 8 1 636 7 1
25 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 46 47 93 2306 24 7 541 9 5 1017 9 1 748 6 1
26 Stefan Antoni niezrzeszony   44 47 91 2304 23 3 898 7 0 770 9 1 636 7 2
27 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 42 46 88 2298 22 4 1120 9 0 904 8 1 274 5 3
28 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 40 46 86 2294 27 5 161 4 3 1070 11 0 1063 12 2
29 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 38 46 84 2283 24 4 851 7 0 858 9 1 574 8 3
30 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 36 46 82 2283 19 2 562 5 1 673 5 0 1048 9 1
31 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 34 46 80 2281 21 2 700 7 1 536 5 1 1045 9 0
32 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 32 46 78 2279 26 6 1204 12 1 376 5 2 699 9 3
33 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 30 46 76 2261 21 2 805 9 2 566 4 0 890 8 0
34 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 28 46 74 2251 25 4 999 10 1 608 5 0 644 10 3
35 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 26 45 71 2242 29 6 1121 13 1 681 7 2 440 9 3
36 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 25 45 70 2237 21 7 690 8 3 888 8 2 659 5 2
37 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 24 45 69 2236 20 1 800 6 0 490 6 1 946 8 0
38 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 23 45 68 2210 22 3 591 8 2 923 9 0 696 5 1
39 Kufel Józef WISUS Żory s 22 44 66 2189 27 6 260 7 4 986 10 1 943 10 1
40 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 21 43 64 2146 23 6 760 9 2 775 8 3 611 6 1
41 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 20 43 63 2119 22 5 676 8 2 352 5 3 1091 9 0
42 Podkowik Robert WISUS Żory s 19 43 62 2107 21 5 319 5 2 826 7 1 962 9 2
43 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 18 42 60 2091 18 3 1024 7 0 548 4 0 519 7 3
44 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 17 42 59 2054 22 4 1524 15 0 362 4 1 168 3 3
45 Gawron Bogdan ASY Żory s 16 41 57 2039 26 7 180 5 3 648 9 2 1211 12 2
46 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 15 41 56 2019 20 3 489 3 0 970 10 0 560 7 3
47 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 14 41 55 2017 24 5 758 7 1 798 11 2 461 6 2
48 Ryt Edward WISUS Żory s 13 40 53 1977 18 3 682 5 0 616 6 2 679 7 1
49 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 12 40 52 1964 18 1 916 8 0 448 5 0 600 5 1
50 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 11 40 51 1962 20 4 283 3 1 577 7 2 1102 10 1
51 Grela Alfred WISUS Żory m 10 39 49 1908 20 5 281 5 2 616 5 2 1011 10 1
52 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 9 38 47 1890 13 2 524 2 1 642 6 1 724 5 0
53 Helis Adam WALET Pawłowice s 8 38 46 1888 21 1 838 8 1 848 8 0 202 5 0
54 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 7 38 45 1859 20 4 765 8 2 294 5 2 800 7 0
55 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 6 37 43 1850 19 5 552 7 2 518 6 2 780 6 1
56 Smusz Stefan Skat Klub Woszczyce m 5 37 42 1849 21 5 741 8 1 403 5 1 705 8 3
57 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 4 37 41 1839 25 8 627 9 3 1037 11 2 175 5 3
58 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 3 37 40 1839 20 5 425 5 2 722 7 0 692 8 3
59 Milanowski Jerzy ISKRA Rybnik s 2 37 39 1815 23 8 808 8 1 571 7 3 436 8 4
60 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 1 37 38 1814 18 5 590 8 2 1064 7 0 160 3 3
61 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 36 36 1784 14 2 692 7 1 670 4 0 422 3 1
62 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 0 36 36 1761 22 8 1018 7 1 1073 11 1 -330 4 6
63 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 0 35 35 1749 27 10 367 8 3 643 8 2 739 11 5
64 Fizia Józef WALET Pawłowice s 0 35 35 1736 18 4 -61 4 4 912 7 0 885 7 0
65 Rudziński Piotr ISKRA Rybnik m 0 33 33 1644 18 5 262 4 2 1052 12 2 330 2 1
66 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 0 33 33 1615 16 2 302 3 1 841 8 0 472 5 1
67 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 33 33 1602 18 7 622 8 2 716 7 3 264 3 2
68 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 0 32 32 1592 19 4 667 7 1 193 6 3 732 6 0
69 Profaska Krzysztof niezrzeszony   0 32 32 1585 16 4 424 5 2 399 5 1 762 6 1
70 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 32 32 1560 18 6 507 5 1 280 4 2 773 9 3
71 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 0 31 31 1525 20 9 269 7 5 796 7 2 460 6 2
72 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 30 30 1457 16 4 659 6 0 804 8 1 -6 2 3
73 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 29 29 1448 19 7 495 6 1 692 7 2 261 6 4
74 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 0 29 29 1436 20 7 405 4 1 43 6 5 988 10 1
75 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 29 29 1422 22 11 423 8 4 770 8 3 229 6 4
76 Gidlecki Władysław niezrzeszony   0 28 28 1380 23 10 521 7 2 1079 13 3 -220 3 5
77 Sobik Marian WISUS Żory m 0 27 27 1343 14 4 348 4 1 362 6 3 633 4 0
78 Stec Grzegorz niezrzeszony   0 26 26 1263 19 7 765 8 1 268 5 3 230 6 3
79 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 0 25 25 1223 16 8 474 6 2 277 5 3 472 5 3
80 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 0 22 22 1095 13 6 445 5 1 138 3 2 512 5 3
81 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 21 21 1012 12 7 676 8 2 -14 2 4 350 2 1
82 Waszut Zygmunt ASY Żory s 0 20 20 965 11 3 491 4 0 288 3 0 186 4 3
83 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 0 15 15 737 12 7 166 6 5 571 6 2 0 0 0
84 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 0 9 9 429 10 9 -25 2 3 270 5 4 184 3 2
  Bluszcz Ryszard JARDEX WDK Szczejkowice s 100 0 100   0                    

.................................................................. 

2 GPO Rybnik 2017 - Puchar Przewodniczącego Solidarności KWK Chwałowice   05.02.2017
                                       
Sędzia : Młoczek Jan Kierownictwo: Gawełczyk Bronisław
                                       
        Sekretariat: Paździor Tomasz
                                       
Mce Nr St. Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 2 Paździor Henryk WISUS Żory m 100 68 168 3375 30 3 1358 14 2 1124 10 1 893 6 0
2 52 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 95 66 161 3275 28 2 909 6 0 1107 11 1 1259 11 1
3 37 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 90 62 152 3084 28 1 682 7 1 1149 10 0 1253 11 0
4 17 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 88 61 149 3024 28 4 1110 12 2 960 8 1 954 8 1
5 24 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 86 59 145 2906 27 2 1302 11 0 778 7 0 826 9 2
6 20 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 84 57 141 2844 27 4 675 4 0 978 13 4 1191 10 0
7 80 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 82 57 139 2825 25 3 1036 8 0 877 10 2 912 7 1
8 22 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 80 55 135 2717 25 4 1266 11 0 556 5 1 895 9 3
9 77 Fizia Józef WALET Pawłowice s 78 55 133 2704 24 3 598 8 3 1140 9 0 966 7 0
10 32 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 76 55 131 2702 27 3 586 8 2 808 8 1 1308 11 0
11 55 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 74 53 127 2626 24 5 1224 10 1 338 5 2 1064 9 2
12 3 Krupa Czesław ASY Żory s 72 52 124 2584 24 1 804 8 0 1108 10 0 672 6 1
13 14 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 70 52 122 2564 29 5 593 10 3 932 9 1 1039 10 1
14 61 Milanowski Jerzy ISKRA Rybnik s 68 52 120 2564 24 2 1105 11 0 695 6 1 764 7 1
15 43 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 66 52 118 2563 20 2 983 6 0 395 5 2 1185 9 0
16 15 Gawron Bogdan ASY Żory s 64 52 116 2558 30 7 939 10 1 1021 12 2 598 8 4
17 34 Szymała Tomasz WISUS Żory m 62 51 113 2543 25 2 896 9 1 594 6 0 1053 10 1
18 40 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny m 60 51 111 2537 28 4 1088 10 0 998 10 1 451 8 3
19 44 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 58 51 109 2514 33 8 292 9 6 1026 11 1 1196 13 1
20 48 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 56 51 107 2507 22 3 710 7 2 1128 8 0 669 7 1
21 30 Ryt Edward WISUS Żory s 54 50 104 2467 26 5 1004 11 2 670 8 2 793 7 1
22 67 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 52 50 102 2464 22 3 482 5 2 984 8 1 998 9 0
23 26 Buchalik Alfons WISUS Żory s 50 49 99 2422 25 6 740 9 3 768 8 2 914 8 1
24 35 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 48 48 96 2383 25 6 546 7 2 1046 9 1 791 9 3
25 10 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 46 47 93 2344 27 7 1055 9 0 305 6 4 984 12 3
26 31 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 44 47 91 2338 19 1 854 6 0 805 8 1 679 5 0
27 59 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 42 47 89 2316 29 9 -257 4 6 1386 12 1 1187 13 2
28 28 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 40 47 87 2302 20 2 873 7 0 644 8 2 785 5 0
29 66 Sobik Marian WISUS Żory m 38 46 84 2297 17 0 863 6 0 924 7 0 510 4 0
30 75 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 36 46 82 2288 25 5 1030 8 1 814 9 0 444 8 4
31 8 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 34 46 80 2280 22 4 856 8 1 499 7 2 925 7 1
32 49 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 32 45 77 2245 18 4 1035 8 1 534 5 2 676 5 1
33 46 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 30 45 75 2223 23 4 308 5 2 1091 10 1 824 8 1
34 82 Podkowik Robert WISUS Żory s 28 45 73 2208 17 0 732 6 0 963 7 0 513 4 0
35 85 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 26 45 71 2202 31 7 821 13 3 724 8 1 657 10 3
36 57 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 25 44 69 2193 22 5 1062 10 2 762 7 1 369 5 2
37 7 Grodoń Joachim ASY Żory m 24 44 68 2187 22 5 977 8 0 774 8 3 436 6 2
38 83 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 23 44 67 2158 21 2 664 9 2 878 8 0 616 4 0
39 76 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 22 43 65 2132 27 9 1006 10 2 763 9 2 363 8 5
40 64 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 21 43 64 2130 27 6 792 8 1 780 11 3 558 8 2
41 1 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 20 43 63 2130 23 3 460 5 0 917 9 0 753 9 3
42 72 Gojny Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 19 43 62 2103 16 1 290 2 1 805 7 0 1008 7 0
43 19 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 18 42 60 2097 19 3 751 6 1 792 9 2 554 4 0
44 65 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 17 42 59 2075 24 7 847 11 2 624 6 1 604 7 4
45 53 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 16 42 58 2073 18 3 382 5 2 624 5 1 1067 8 0
46 56 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny m 15 42 57 2054 25 6 330 7 4 449 6 2 1275 12 0
47 58 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 14 41 55 2047 18 5 734 6 2 311 6 3 1002 6 0
48 69 Helis Adam WALET Pawłowice s 13 41 54 2042 23 6 494 8 4 618 8 2 930 7 0
49 50 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 12 40 52 1973 26 8 330 7 3 935 10 2 708 9 3
50 63 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 11 40 51 1971 20 4 459 4 1 873 9 1 639 7 2
51 4 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 10 39 49 1942 19 2 765 7 0 198 3 2 979 9 0
52 13 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 9 39 48 1933 18 3 258 3 2 1014 8 0 661 7 1
53 39 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 8 39 47 1913 24 7 764 11 2 641 7 3 508 6 2
54 88 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 7 38 45 1895 20 5 598 5 1 553 7 2 744 8 2
55 60 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 6 38 44 1868 15 3 886 5 0 750 7 1 232 3 2
56 78 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 5 37 42 1846 19 3 515 6 1 743 9 2 588 4 0
57 38 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 4 37 41 1831 16 2 569 4 0 356 6 2 906 6 0
58 9 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 3 37 40 1818 23 7 1205 10 0 178 4 3 435 9 4
59 51 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 2 37 39 1817 18 4 472 5 2 657 8 2 688 5 0
60 6 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 1 37 38 1807 22 7 493 6 1 807 8 2 507 8 4
61 41 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 36 36 1785 19 6 948 6 0 422 5 2 415 8 4
62 11 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 36 36 1781 22 5 -43 5 4 633 6 1 1191 11 0
63 87 Walaszek Mirosław KS Cieszyn m 0 35 35 1734 25 5 828 9 1 441 10 3 465 6 1
64 21 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 35 35 1730 16 3 247 3 1 1120 9 0 363 4 2
65 81 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 35 35 1726 21 4 709 8 1 594 7 1 423 6 2
66 71 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 34 34 1691 24 7 510 9 3 723 9 2 458 6 2
67 33 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 34 34 1660 24 8 247 4 3 1021 11 1 392 9 4
68 86 Kufel Józef WISUS Żory s 0 33 33 1644 17 2 26 1 1 825 6 0 793 10 1
69 36 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 0 33 33 1633 16 7 655 7 3 492 4 2 486 5 2
70 70 Piersiak Piotr WISUS Żory m 0 33 33 1627 18 3 777 6 0 486 7 2 364 5 1
71 18 Gorol Marek WISUS Żory m 0 32 32 1554 20 4 195 7 4 590 5 0 769 8 0
72 45 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 0 31 31 1508 23 10 1303 11 0 51 5 4 154 7 6
73 79 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 29 29 1449 19 6 221 5 3 252 6 3 976 8 0
74 25 Kopacz Wiesław ASY Żory m 0 28 28 1394 22 9 491 9 4 907 9 1 -4 4 4
75 47 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 0 28 28 1365 16 5 317 6 3 474 4 0 574 6 2
76 16 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 0 26 26 1279 17 5 574 5 1 699 8 1 6 4 3
77 12 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany m 0 25 25 1248 18 7 483 6 2 295 5 2 470 7 3
78 42 Stec Grzegorz niezrzeszony   0 24 24 1179 20 12 660 7 3 468 7 4 51 6 5
79 73 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 0 24 24 1171 13 5 697 7 2 337 3 1 137 3 2
80 23 Waszut Zygmunt ASY Żory s 0 24 24 1155 14 5 38 5 4 398 1 0 719 8 1
81 5 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 0 24 24 1153 19 8 446 7 3 484 6 2 223 6 3
82 84 Tchórz Henryk niezrzeszony   0 24 24 1153 13 3 626 8 1 425 3 0 102 2 2
83 68 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 22 22 1091 13 4 54 3 3 335 5 1 702 5 0
84 54 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 0 22 22 1075 14 6 252 2 1 60 4 4 763 8 1
85 62 Tetla Marian WISUS Żory m 0 20 20 966 18 9 731 9 2 504 6 2 -269 3 5
86 74 Grela Alfred WISUS Żory m 0 19 19 943 18 9 -450 1 4 887 9 1 506 8 4
87 27 Boczek Marian ASY Żory m 0 18 18 897 8 4 388 2 1 591 6 1 -82 0 2
88 29 Urbańczyk Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 14 14 663 11 7 784 7 0 -331 2 5 210 2 2
    Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 100 0 100 0                      

............................................................................................

1 GPO Rybnik 2017 - Puchar Prezydenta Miasta Żory   15.01.2017
                                       
Sędzia : Młoczek Jan Kierownictwo: Skupień Eugeniusz
                                       
        Sekretariat: Paździor Tomasz
                                       
Mce Nr St. Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 88 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 100 71 171 3546 29 0 1386 11 0 906 7 0 1254 11 0
2 80 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 95 66 161 3286 29 0 1260 12 0 1110 10 0 916 7 0
3 14 Gawron Bogdan ASY Żory s 90 64 154 3153 30 4 836 10 3 1190 10 0 1127 10 1
4 35 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 88 61 149 3008 29 4 1010 11 2 1126 9 0 872 9 2
5 4 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny m 86 60 146 2997 32 5 1173 11 0 566 8 3 1258 13 2
6 2 Kopacz Wiesław ASY Żory m 84 56 140 2795 30 5 949 9 1 782 9 1 1064 12 3
7 83 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 82 56 138 2759 24 2 875 8 1 1035 9 0 849 7 1
8 59 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 80 55 135 2746 23 3 854 8 0 920 8 2 972 7 1
9 46 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 78 55 133 2734 27 3 390 6 2 766 8 1 1578 13 0
10 60 Stec Grzegorz niezrzeszony   76 55 131 2723 25 4 758 8 2 1100 11 1 865 6 1
11 67 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 74 54 128 2698 26 3 1031 9 1 516 8 2 1151 9 0
12 30 Waszut Zygmunt ASY Żory s 72 54 126 2696 18 1 528 4 1 1018 7 0 1150 7 0
13 82 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 70 54 124 2681 24 2 650 7 1 879 7 0 1152 10 1
14 42 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 68 54 122 2663 25 3 1059 11 2 706 7 1 898 7 0
15 69 Piersiak Piotr WISUS Żory m 66 54 120 2655 23 2 701 7 1 970 8 0 984 8 1
16 24 Gidlecki Władysław niezrzeszony   64 54 118 2652 27 4 593 7 2 1115 11 1 944 9 1
17 45 Szier Mirosław DĄBKI Mościska m 62 53 115 2622 24 4 943 9 2 987 9 1 692 6 1
18 71 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 60 52 112 2558 25 3 827 7 0 564 4 1 1167 14 2
19 34 Śliż Bogusław ASY Żory s 58 51 109 2545 25 3 468 6 2 1076 10 1 1001 9 0
20 43 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 56 51 107 2517 20 1 519 6 1 750 6 0 1248 8 0
21 12 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 54 50 104 2462 30 8 934 9 2 912 12 3 616 9 3
22 51 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 52 49 101 2433 20 3 1056 7 0 677 7 1 700 6 2
23 85 Sobik Marian WISUS Żory m 50 49 99 2429 21 2 850 7 0 975 9 1 604 5 1
24 56 Tchórz Henryk niezrzeszony   48 49 97 2426 24 6 558 8 5 559 4 1 1309 12 0
25 58 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 46 49 95 2414 25 4 1005 9 0 834 8 1 575 8 3
26 18 Fleiszor Dariusz ASY Żory m 44 48 92 2385 19 0 970 8 0 687 5 0 728 6 0
27 39 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 42 48 90 2361 24 3 1476 15 1 719 6 1 166 3 1
28 61 Adamaszek Józef WISUS Żory m 40 47 87 2349 21 3 1093 10 0 526 4 1 730 7 2
29 72 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 38 47 85 2341 24 3 865 9 1 1012 9 0 464 6 2
30 47 Baszczok Gerard BUK Rudy s 36 47 83 2322 22 3 519 5 1 1012 10 2 791 7 0
31 31 Helis Adam WALET Pawłowice s 34 47 81 2316 19 3 661 4 0 727 7 2 928 8 1
32 48 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 32 47 79 2314 28 8 1090 10 1 982 10 1 242 8 6
33 11 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 30 46 76 2273 27 4 688 9 2 666 9 2 919 9 0
34 68 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 28 45 73 2240 23 5 677 7 2 740 8 2 823 8 1
35 13 Standowicz Jan WISUS Żory s 26 45 71 2236 20 2 836 7 1 552 4 1 848 9 0
36 84 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 25 45 70 2212 26 6 637 8 2 678 10 3 897 8 1
37 63 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 24 45 69 2205 21 2 949 10 1 606 5 0 650 6 1
38 73 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 23 44 67 2194 26 7 825 10 3 1011 9 0 358 7 4
39 87 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 22 44 66 2175 22 3 1037 10 0 898 7 1 240 5 2
40 55 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 21 44 65 2153 20 4 854 8 1 549 8 3 750 4 0
41 77 Szymała Tomasz WISUS Żory m 20 43 63 2133 23 5 541 5 0 942 11 2 650 7 3
42 78 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 19 43 62 2122 21 3 876 9 1 708 8 1 538 4 1
43 49 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska m 18 43 61 2109 22 5 332 5 3 858 9 2 919 8 0
44 9 Machoczek Tadeusz WISUS Żory s 17 42 59 2094 18 2 556 5 1 1123 9 0 415 4 1
45 19 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 16 42 58 2074 24 5 324 6 3 1013 10 0 737 8 2
46 26 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 15 42 57 2074 19 3 552 7 1 400 4 2 1122 8 0
47 8 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny m 14 42 56 2070 29 9 763 9 3 320 7 4 987 13 2
48 21 Trzósło Wiesław WISUS Żory m 13 41 54 2048 23 5 970 11 2 761 6 0 317 6 3
49 7 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 12 41 53 2046 17 4 831 7 1 670 5 1 545 5 2
50 16 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 11 40 51 1992 23 5 587 6 1 1005 10 1 400 7 3
51 20 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 10 40 50 1988 19 2 494 5 1 758 8 1 736 6 0
52 62 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 9 40 49 1969 21 6 1218 11 1 302 4 2 449 6 3
53 37 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 8 40 48 1965 20 5 504 7 2 719 6 1 742 7 2
54 38 Niemiec Stanisław ASY Żory s 7 40 47 1953 19 3 278 3 1 1103 10 0 572 6 2
55 79 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 6 39 45 1948 23 3 682 7 1 628 9 1 638 7 1
56 50 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 5 39 44 1924 20 6 628 8 3 655 7 2 641 5 1
57 41 Paździor Henryk WISUS Żory m 4 39 43 1907 22 4 873 8 0 695 8 1 339 6 3
58 22 Grodoń Joachim ASY Żory m 3 38 41 1893 17 3 1089 8 0 324 6 3 480 3 0
59 25 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 2 38 40 1883 17 3 1024 8 1 619 5 0 240 4 2
60 1 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 1 38 39 1882 15 1 74 1 1 716 6 0 1092 8 0
61 90 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 0 38 38 1877 19 4 664 7 1 260 4 3 953 8 0
62 29 Gorol Marek WISUS Żory m 0 37 37 1841 21 5 588 7 2 779 8 1 474 6 2
63 15 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 0 37 37 1803 20 4 178 4 3 612 6 1 1013 10 0
64 44 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 0 36 36 1800 15 4 418 4 2 564 7 2 818 4 0
65 53 Podkowik Robert WISUS Żory s 0 36 36 1794 16 3 579 5 1 501 5 1 714 6 1
66 28 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 0 36 36 1780 20 6 1116 9 0 640 6 2 24 5 4
67 89 Buchalik Alfons WISUS Żory s 0 36 36 1767 20 4 885 9 1 660 6 0 222 5 3
68 70 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 0 35 35 1719 23 6 430