Klasyfikacja Grand Prix o/Rybnik 2018
Mce Nazwisko, imię Sekcja / klub .Kat Pkt S U M A
GP Z gry
1 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 427 8566
2 Niemiec Stanisław ASY Żory s 389 5916
3 Szymała Tomasz WISUS Żory m 378 8210
4 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 370 8500
5 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 366 7926
6 Fizia Józef WALET Pawłowice s 361 7770
7 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 309 7291
8 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 308 6198
9 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 298 7393
10 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 295 7754
11 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 293 7234
12 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 285 7315
13 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 280 6988
14 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 277 6787
15 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 274 6998
16 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 267 6951
17 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 261 6802
18 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 257 6764
19 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 255 6408
20 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 254 6896
21 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 253 6883
22 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 248 6826
23 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 245 5441
24 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 241 6806
25 Grela Alfred WISUS Żory m 234 6847
26 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 234 6740
27 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 226 6668
28 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 226 5051
29 Buchalik Alfons WISUS Żory s 221 5106
30 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 219 6556
31 Śliż Bogusław ASY Żory s 219 6163
32 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 215 6378
33 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 211 5185
34 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 207 5085
35 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 206 6322
36 Duda Edward BUK Rudy m 206 6309
37 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 204 5837
38 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 203 6437
39 Gawron Bogdan ASY Żory s 201 6450
40 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 195 6464
41 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 192 6191
42 Stisz Marian MARCEL Radlin s 192 4982
43 Piersiak Piotr WISUS Żory m 190 6020
44 Adamaszek Józef WISUS Żory m 189 6442
45 Kopacz Wiesław ASY Żory m 188 6190
46 Helis Adam WALET Pawłowice s 187 5827
47 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 181 4682
48 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 179 6182
49 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 179 5711
50 Krupa Czesław ASY Żory s 176 4645
51 Paździor Henryk WISUS Żory m 176 3025
52 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 168 6043
53 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 165 5822
54 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 165 2941
55 Sobik Marian WISUS Żory m 162 5228
56 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 157 5988
57 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 156 5495
58 Ryt Edward WISUS Żory s 154 5274
59 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 152 6035
60 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 150 4944
61 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 148 4468
62 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 146 5113
63 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 140 4296
64 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 139 5586
65 Tetla Marian WISUS Żory m 137 4301
66 Gorol Marek WISUS Żory m 133 5374
67 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 133 4238
68 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 131 5353
69 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 129 5744
70 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 126 5735
71 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 126 5479
72 Faruga Jan TS Pszczyna m 124 2588
73 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 123 4805
74 Helis Paweł U WALKA Rybnik-Gotartowice s 123 2741
75 Danel Szymon DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 121 2546
76 Podkowik Robert WISUS Żory s 120 5674
77 Lukasczyk Józef WISUS Żory s 120 2873
78 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany s 116 4968
79 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 112 4916
80 Panfil Tomasz JARDEX WDK Szczejkowice m 110 2493
81 Baszczok Gerard BUK Rudy s 109 4377
82 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 107 4066
83 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 106 5235
84 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 106 4119
85 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 105 2514
86 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 99 4063
87 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny s 94 2367
88 Waszut Zygmunt ASY Żory s 92 3593
89 Sobik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 91 3820
90 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 85 3878
91 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 77 3217
92 Buchalik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 76 2275
93 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 73 3570
94 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 73 3101
95 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m 72 2155
96 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 70 3450
97 Kafka Piotr FORTECA Świerklany m 67 2126
98 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 66 2211
99 Grodoń Joachim ASY Żory m 59 2928
100 Chlebisz Tomasz SILESIA Rybnik m 53 2591
101 Poczynek Józef TS Pszczyna s 50 2015
102 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 49 2414
103 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 47 2335
104 Strupowski Grzegorz PIAST Leszczyny m 47 2040
105 Gojny Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 47 1923
106 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 43 1950
107 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 40 1986
108 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 40 1975
109 Machoczek Tadeusz WISUS Żory s 40 1888
110 Szweda Ryszard niezrzeszony   38 1874
111 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 36 1762
112 Kufel Józef WISUS Żory s 34 1683
113 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 34 1682
114 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 34 1678
115 Recław Leszek WALET Pawłowice m 33 1635
116 Woronecki Stefan WISUS Żory s 32 1583
117 Lurka Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 31 1515
118 Tchórz Henryk niezrzeszony   30 1500
119 Standowicz Jan WISUS Żory s 30 1481
120 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 28 1378
121 Benisz Adam U WALKA Rybnik-Gotartowice m 24 1179
122 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 23 1133
123 Gidlecki Władysław niezrzeszony   22 1086
124 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 21 1011
125 Trzósło Wiesław WISUS Żory m 20 968
126 Górka Zdzisław WISUS Żory s 11 529

 ...........................................................................

 

3 GPO Rybnik 2018 - Puchar z okazji 35-lecia skata w Żorach   15.04.2018
                                     
Sędzia : Kąsek Andrzej Kierownictwo: Niemiec Stanisław
                                     
        Sekretariat: Paździor Tomasz
                                     
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 100 69 169 3418 29 1 1023 11 1 1236 10 0 1159 8 0
2 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 95 63 158 3104 23 1 864 7 0 776 4 0 1464 12 1
3 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 90 60 150 2967 30 5 643 8 3 1087 11 1 1237 11 1
4 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 88 59 147 2909 27 2 806 9 1 1086 10 1 1017 8 0
5 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 86 58 144 2877 24 0 947 7 0 1025 9 0 905 8 0
6 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 84 57 141 2831 21 0 1209 8 0 733 6 0 889 7 0
7 Szymała Tomasz WISUS Żory m 82 57 139 2819 21 1 1033 8 0 872 7 1 914 6 0
8 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 80 56 136 2796 31 5 732 9 2 1158 11 1 906 11 2
9 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 78 56 134 2753 25 3 1103 8 1 734 10 1 916 7 1
10 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 76 55 131 2741 23 2 616 7 2 1040 9 0 1085 7 0
11 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 74 52 126 2600 25 3 692 8 2 899 7 0 1009 10 1
12 Faruga Jan TS Pszczyna m 72 52 124 2588 29 5 970 9 1 342 6 4 1276 14 0
13 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 70 52 122 2569 22 2 971 7 0 1076 8 0 522 7 2
14 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 68 50 118 2465 22 3 570 5 2 967 8 0 928 9 1
15 Fizia Józef WALET Pawłowice s 66 49 115 2406 25 5 984 10 0 778 9 3 644 6 2
16 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 64 48 112 2391 21 0 1071 9 0 618 6 0 702 6 0
17 Lukasczyk Józef WISUS Żory s 62 48 110 2390 19 2 776 7 1 763 5 1 851 7 0
18 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 60 48 108 2372 16 0 604 5 0 982 5 0 786 6 0
19 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 58 47 105 2316 19 2 260 3 2 1067 8 0 989 8 0
20 Sobik Marian WISUS Żory m 56 47 103 2309 18 0 819 6 0 586 4 0 904 8 0
21 Kopacz Wiesław ASY Żory m 54 46 100 2291 28 7 892 9 1 968 11 3 431 8 3
22 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 52 46 98 2272 27 5 614 8 3 606 8 2 1052 11 0
23 Helis Adam WALET Pawłowice s 50 46 96 2258 22 5 894 7 0 552 6 2 812 9 3
24 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 48 46 94 2257 21 1 1064 10 0 784 8 1 409 3 0
25 Ryt Edward WISUS Żory s 46 46 92 2252 21 4 948 8 0 1018 9 0 286 4 4
26 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 44 45 89 2222 23 4 843 8 1 195 5 3 1184 10 0
27 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 42 45 87 2218 24 5 212 6 4 1260 12 0 746 6 1
28 Gawron Bogdan ASY Żory s 40 44 84 2200 30 9 825 10 2 1129 12 1 246 8 6
29 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 38 44 82 2192 25 5 88 5 4 1005 10 0 1099 10 1
30 Tetla Marian WISUS Żory m 36 44 80 2188 24 6 1028 9 1 788 8 1 372 7 4
31 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 34 44 78 2187 26 4 961 10 1 692 8 1 534 8 2
32 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 32 44 76 2182 23 5 773 8 1 1053 10 2 356 5 2
33 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 30 44 74 2156 23 4 1024 8 1 546 8 1 586 7 2
34 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m 28 44 72 2155 23 4 471 5 1 508 6 2 1176 12 1
35 Adamaszek Józef WISUS Żory m 26 44 70 2154 20 4 598 4 1 1072 9 1 484 7 2
36 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 25 43 68 2149 27 7 226 6 3 1226 11 0 697 10 4
37 Kafka Piotr FORTECA Świerklany m 24 43 67 2126 21 3 768 7 2 890 9 0 468 5 1
38 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 23 43 66 2123 27 5 512 9 1 582 10 4 1029 8 0
39 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 22 43 65 2123 19 4 760 7 1 691 6 0 672 6 3
40 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 21 43 64 2109 25 7 674 8 2 600 7 3 835 10 2
41 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 20 43 63 2104 23 5 962 9 1 -143 2 3 1285 12 1
42 Waszut Zygmunt ASY Żory s 19 43 62 2103 22 5 644 8 2 632 5 2 827 9 1
43 Gorol Marek WISUS Żory m 18 42 60 2085 20 2 554 6 1 744 8 1 787 6 0
44 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 17 42 59 2080 25 8 444 7 2 1042 9 1 594 9 5
45 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 16 42 58 2070 25 6 865 8 1 685 10 3 520 7 2
46 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 15 42 57 2069 26 6 596 7 2 1074 13 2 399 6 2
47 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 14 41 55 2050 21 5 357 5 2 780 7 1 913 9 2
48 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 13 41 54 2034 25 7 614 9 3 282 5 2 1138 11 2
49 Grela Alfred WISUS Żory m 12 41 53 2031 25 7 698 7 2 606 9 3 727 9 2
50 Stisz Marian MARCEL Radlin s 11 41 52 2030 21 6 610 7 3 701 8 2 719 6 1
51 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 10 41 51 2027 18 1 732 7 0 642 6 1 653 5 0
52 Poczynek Józef TS Pszczyna s 9 41 50 2015 19 2 488 6 2 768 6 0 759 7 0
53 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 8 41 49 2013 19 3 640 6 2 786 8 0 587 5 1
54 Krupa Czesław ASY Żory s 7 40 47 1998 20 5 313 4 2 731 7 1 954 9 2
55 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 6 40 46 1991 25 9 372 8 5 1086 10 1 533 7 3
56 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 5 40 45 1982 22 4 808 9 1 480 6 2 694 7 1
57 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 4 39 43 1950 22 6 582 7 1 971 8 1 397 7 4
58 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 3 39 42 1924 15 3 483 6 2 664 5 1 777 4 0
59 Machoczek Tadeusz WISUS Żory s 2 38 40 1888 20 3 773 8 1 414 5 1 701 7 1
60 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 1 38 39 1869 22 4 677 10 2 931 8 0 261 4 2
61 Podkowik Robert WISUS Żory s 0 38 38 1852 12 2 647 6 1 822 4 0 383 2 1
62 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 0 37 37 1816 23 5 976 9 0 1088 10 1 -248 4 4
63 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 0 37 37 1807 21 4 628 7 2 691 8 1 488 6 1
64 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 0 36 36 1778 21 8 806 9 2 605 6 3 367 6 3
65 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 0 35 35 1732 16 4 1000 9 1 533 4 1 199 3 2
66 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 0 34 34 1678 26 11 412 9 4 838 12 5 428 5 2
67 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 0 34 34 1656 16 3 978 8 1 288 4 1 390 4 1
68 Duda Edward BUK Rudy m 0 33 33 1635 17 7 778 6 1 147 5 5 710 6 1
69 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 0 33 33 1617 24 7 182 8 5 598 7 2 837 9 0
70 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 0 33 33 1609 26 8 1130 10 0 539 9 3 -60 7 5
71 Woronecki Stefan WISUS Żory s 0 32 32 1583 23 7 294 6 4 75 5 3 1214 12 0
72 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 0 31 31 1533 13 4 596 4 0 232 3 2 705 6 2
73 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 30 30 1490 25 9 743 10 2 549 7 3 198 8 4
74 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 30 30 1451 15 3 223 3 2 578 5 0 650 7 1
75 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 0 29 29 1442 22 8 481 7 2 345 7 4 616 8 2
76 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany s 0 29 29 1437 21 6 625 8 3 40 3 2 772 10 1
77 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 29 29 1435 21 7 -154 3 5 555 7 1 1034 11 1
78 Piersiak Piotr WISUS Żory m 0 28 28 1388 16 4 335 4 2 268 3 1 785 9 1
79 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 0 28 28 1355 19 8 342 5 2 627 9 4 386 5 2
80 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 27 27 1349 25 11 664 9 3 79 8 7 606 8 1
81 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 0 25 25 1246 13 5 852 8 0 246 3 2 148 2 3
82 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 0 25 25 1207 13 4 775 7 0 246 4 2 186 2 2
83 Harazin Henryk WALET Pawłowice s 0 23 23 1133 10 2 378 3 1 436 2 0 319 5 1
84 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 0 23 23 1126 11 3 541 4 0 467 4 1 118 3 2
85 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 0 22 22 1094 14 5 678 5 1 367 5 2 49 4 2
86 Baszczok Gerard BUK Rudy s 0 21 21 1016 12 4 373 6 2 437 4 1 206 2 1
87 Paździor Henryk WISUS Żory m 0 20 20 974 22 11 595 4 0 534 11 3 -155 7 8
88 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 14 14 687 12 5 -144 3 4 668 7 0 163 2 1
89 Górka Zdzisław WISUS Żory s 0 11 11 529 12 5 603 8 1 -195 2 3 121 2 1
  Niemiec Stanisław ASY Żory s 100 0 100   0                    

..........................................................................

2 GPO Rybnik 2018 - Puchar Przewodniczącego Solidarności   18.03.2018
                                 
Sędzia : Kąsek Andrzej Kierownictwo: Gawełczyk Bronisław
                                 
          Paździor Tomasz
                                 
Mce Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat   S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 170 3470 29 4 935 9 3 1370 12 0 1165 8 1
2 Śliż Bogusław ASY Żory s 161 3276 31 2 1422 14 1 739 7 0 1115 10 1
3 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 152 3087 28 4 898 9 2 985 9 1 1204 10 1
4 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 150 3073 29 2 1262 9 1 761 11 1 1050 9 0
5 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 145 2948 26 0 748 8 0 1169 9 0 1031 9 0
6 Niemiec Stanisław ASY Żory s 142 2881 27 2 1091 10 0 758 8 1 1032 9 1
7 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 137 2723 27 2 1172 12 2 763 8 0 788 7 0
8 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 134 2664 30 5 890 11 1 1545 14 0 229 5 4
9 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 132 2651 30 4 1114 12 1 1022 10 0 515 8 3
10 Krupa Czesław ASY Żory s 129 2647 28 6 227 8 5 1267 9 0 1153 11 1
11 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 126 2558 30 6 895 12 2 803 9 2 860 9 2
12 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 123 2549 22 2 370 5 2 1149 9 0 1030 8 0
13 Danel Szymon DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 121 2546 25 6 630 6 1 1023 10 3 893 9 2
14 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 119 2536 23 1 1029 11 1 837 8 0 670 4 0
15 Fizia Józef WALET Pawłowice s 117 2533 31 9 636 12 6 582 6 1 1315 13 2
16 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 115 2512 25 2 1109 10 1 790 8 0 613 7 1
17 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 112 2500 22 4 920 8 1 818 7 2 762 7 1
18 Panfil Tomasz JARDEX WDK Szczejkowice m 110 2493 24 4 900 9 2 494 6 2 1099 9 0
19 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 108 2488 22 3 673 6 1 1041 9 0 774 7 2
20 Buchalik Alfons WISUS Żory s 106 2475 26 4 664 8 2 731 9 2 1080 9 0
21 Szymała Tomasz WISUS Żory m 104 2465 22 2 946 7 0 1100 10 0 419 5 2
22 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 101 2427 21 2 1101 10 1 630 7 1 696 4 0
23 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 98 2397 24 4 913 10 2 702 7 1 782 7 1
24 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 96 2370 30 6 788 11 3 868 10 1 714 9 2
25 Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny s 94 2367 25 7 570 6 2 1025 9 1 772 10 4
26 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 92 2359 24 3 1019 9 0 490 5 1 850 10 2
27 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 89 2322 22 6 568 5 2 1149 10 1 605 7 3
28 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 87 2312 20 2 574 4 0 1088 9 0 650 7 2
29 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 85 2310 23 4 824 6 1 584 8 2 902 9 1
30 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 83 2302 23 5 881 9 1 530 7 3 891 7 1
31 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 81 2301 21 3 394 4 2 1147 10 0 760 7 1
32 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 78 2275 25 6 498 6 1 558 9 4 1219 10 1
33 Buchalik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 76 2275 13 0 608 4 0 679 5 0 988 4 0
34 Grela Alfred WISUS Żory m 73 2248 26 5 1237 12 1 824 9 0 187 5 4
35 Adamaszek Józef WISUS Żory m 71 2244 20 1 633 5 0 640 6 1 971 9 0
36 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 70 2231 19 1 946 9 0 672 5 0 613 5 1
37 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 69 2201 18 1 500 5 1 881 7 0 820 6 0
38 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 67 2184 24 4 1092 11 0 456 7 2 636 6 2
39 Gawron Bogdan ASY Żory s 66 2181 27 7 1006 12 3 1156 12 1 19 3 3
40 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 65 2174 22 5 666 7 2 753 7 2 755 8 1
41 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 64 2158 24 5 1099 9 0 721 7 1 338 8 4
42 Piersiak Piotr WISUS Żory m 62 2143 21 2 892 9 0 614 5 1 637 7 1
43 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 61 2112 18 2 395 4 2 881 8 0 836 6 0
44 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 59 2100 19 2 874 7 0 558 6 1 668 6 1
45 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany s 58 2092 20 4 1062 8 1 578 8 2 452 4 1
46 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany s 57 2056 25 6 1172 10 1 550 8 1 334 7 4
47 Paździor Henryk WISUS Żory m 56 2051 23 4 746 7 1 698 8 1 607 8 2
48 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 54 2049 21 5 1010 8 0 333 6 2 706 7 3
49 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 53 2004 20 2 750 7 0 839 9 0 415 4 2
50 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 51 1991 20 4 981 11 1 718 6 1 292 3 2
51 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 50 1956 17 2 480 6 2 704 4 0 772 7 0
52 Duda Edward BUK Rudy m 48 1925 25 7 472 5 0 633 9 3 820 11 4
53 Gojny Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 47 1923 20 2 760 7 1 389 6 0 774 7 1
54 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 46 1922 22 5 467 7 2 475 7 3 980 8 0
55 Gorol Marek WISUS Żory m 45 1919 21 6 159 4 3 686 8 2 1074 9 1
56 Kopacz Wiesław ASY Żory m 43 1875 25 7 971 10 1 104 8 5 800 7 1
57 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 42 1867 26 7 872 8 0 760 9 2 235 9 5
58 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 41 1855 25 6 628 10 3 224 6 3 1003 9 0
59 Kosiec Zbigniew DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 40 1851 15 3 641 5 0 738 7 2 472 3 1
60 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 38 1844 19 4 944 9 0 123 4 3 777 6 1
61 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 37 1812 23 7 662 10 3 308 5 3 842 8 1
62 Podkowik Robert WISUS Żory s 36 1785 14 1 732 5 0 285 3 1 768 6 0
63 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 36 1778 18 4 531 5 2 737 9 1 510 4 1
64 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 36 1775 24 7 720 5 1 659 10 3 396 9 3
65 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 36 1768 17 1 536 5 0 667 6 0 565 6 1
66 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 36 1766 22 5 614 6 1 770 10 2 382 6 2
67 Oślizlok Roman FORTECA Świerklany s 36 1762 22 5 177 5 2 1040 9 1 545 8 2
68 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 35 1731 24 6 663 9 2 162 5 3 906 10 1
69 Sobik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 35 1716 16 3 442 3 1 548 4 1 726 9 1
70 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 35 1708 21 5 583 5 1 355 5 1 770 11 3
71 Ryt Edward WISUS Żory s 35 1704 20 7 502 5 2 526 7 2 676 8 3
72 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 34 1679 17 5 766 7 1 394 3 1 519 7 3
73 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 34 1674 15 2 415 5 1 706 5 0 553 5 1
74 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 34 1653 17 3 403 4 1 514 7 2 736 6 0
75 Szojer Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 33 1648 18 3 881 10 0 551 4 0 216 4 3
76 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 32 1575 21 8 564 7 2 748 7 0 263 7 6
77 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 31 1521 21 10 -2 3 4 1238 10 1 285 8 5
78 Lurka Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 31 1515 18 6 406 4 1 511 10 4 598 4 1
79 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 31 1511 23 13 156 4 5 420 7 3 935 12 5
80 Tchórz Henryk niezrzeszony   30 1500 18 5 706 9 2 498 6 2 296 3 1
81 Grodoń Joachim ASY Żory m 29 1440 16 6 615 6 1 565 6 2 260 4 3
82 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 28 1397 15 4 152 4 3 752 6 1 493 5 0
83 Helis Adam WALET Pawłowice s 28 1382 14 3 238 2 0 687 8 2 457 4 1
84 Baszczok Gerard BUK Rudy s 24 1171 15 5 284 4 1 390 5 2 497 6 2
85 Sobik Marian WISUS Żory m 23 1135 9 3 451 2 0 609 5 1 75 2 2
86 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 21 1035 20 9 334 4 1 -90 4 4 791 12 4
87 Trzósło Wiesław WISUS Żory m 20 968 17 7 488 6 2 489 7 2 -9 4 3
88 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 18 870 7 4 144 2 2 458 4 1 268 1 1
89 Chlebisz Tomasz SILESIA Rybnik m 17 825 13 7 270 6 2 281 4 3 274 3 2
90 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 16 791 14 9 126 4 4 -15 6 5 680 4 0
  Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 100                        

.................................................................. 

1 GPO Rybnik 2018 - Puchar Prezydenta Miasta Żory   04.02.2018
                                       
Sędzia : Kąsek Andrzej Kierownictwo: Paździor Henryk
                                       
        Sekretariat: Paździor Tomasz
Mce Nr St. Nazwisko, imię Klub / sekcja .Kat Punkty GP S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria
mce z gry razem Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 27 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 100 65 165 3212 32 2 1085 10 1 1219 13 1 908 9 0
2 36 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 95 63 158 3125 28 4 1258 12 1 795 8 2 1072 8 1
3 89 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 90 62 152 3083 32 3 924 9 2 1229 12 0 930 11 1
4 30 Zbrożek Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 88 61 149 3039 28 1 1332 11 0 826 9 1 881 8 0
5 18 Niemiec Stanisław ASY Żory s 86 61 147 3035 26 3 1019 8 0 964 11 2 1052 7 1
6 23 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 84 60 144 2992 26 1 703 7 0 1062 9 1 1227 10 0
7 7 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany s 82 60 142 2982 28 4 920 8 1 1030 10 2 1032 10 1
8 64 Stisz Marian MARCEL Radlin s 80 60 140 2952 28 3 1310 14 1 580 5 1 1062 9 1
9 14 Grzegorzczyk Marian ASY Żory m 78 59 137 2927 27 1 947 11 1 1004 8 0 976 8 0
10 93 Szymała Tomasz WISUS Żory m 76 59 135 2926 28 2 797 7 0 737 7 1 1392 14 1
11 82 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 74 59 133 2910 26 1 1065 11 1 739 6 0 1106 9 0
12 79 Fizia Józef WALET Pawłowice s 72 57 129 2831 31 5 804 13 3 1250 10 0 777 8 2
13 48 Duda Edward BUK Rudy m 70 55 125 2749 26 2 964 9 0 709 7 1 1076 10 1
14 16 Helis Paweł U WALKA Rybnik-Gotartowice s 68 55 123 2741 25 0 767 7 0 1070 10 0 904 8 0
15 101 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 66 54 120 2698 24 2 1367 12 0 859 7 0 472 5 2
16 42 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny m 64 54 118 2679 20 0 744 5 0 1134 10 0 801 5 0
17 85 Buchalik Alfons WISUS Żory s 62 53 115 2631 28 5 577 6 2 866 10 2 1188 12 1
18 50 Kral Adam DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 60 52 112 2578 28 6 970 10 2 944 12 3 664 6 1
19 66 Płoszaj Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 58 52 110 2574 28 6 625 8 4 558 9 2 1391 11 0
20 29 Grela Alfred WISUS Żory m 56 52 108 2568 23 3 966 9 2 808 5 0 794 9 1
21 20 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 54 51 105 2514 30 5 672 8 2 856 12 3 986 10 0
22 13 Lip Bogusław JARDEX WDK Szczejkowice m 52 51 103 2507 22 2 676 6 1 809 8 0 1022 8 1
23 73 Piersiak Piotr WISUS Żory m 50 50 100 2489 23 4 817 8 1 495 6 3 1177 9 0
24 19 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 48 49 97 2406 25 4 823 9 1 873 9 2 710 7 1
25 55 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany s 46 48 94 2400 25 3 1369 12 1 498 4 0 533 9 2
26 68 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 44 48 92 2375 28 5 954 10 2 963 10 0 458 8 3
27 59 Załęcki Jerzy GÓRNIK Boguszowice m 42 48 90 2356 29 7 1226 10 0 690 9 4 440 10 3
28 28 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 40 47 87 2337 19 4 1206 9 0 266 3 3 865 7 1
29 22 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 38 47 85 2320 23 5 850 9 1 368 6 4 1102 8 0
30 72 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 36 47 83 2315 26 9 1386 11 1 657 11 4 272 4 4
31 6 Wawoczny Mirosław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 34 47 81 2312 25 8 472 6 3 800 9 3 1040 10 2
32 90 Pawlus Stanisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 32 47 79 2302 27 6 845 8 0 744 10 4 713 9 2
33 84 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 30 46 76 2297 18 1 902 7 0 648 6 1 747 5 0
34 40 Sylwender Bogumił POLONIA Niewiadom m 28 46 74 2296 20 1 827 7 0 705 5 0 764 8 1
35 75 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 26 46 72 2281 24 2 383 5 1 692 8 1 1206 11 0
36 46 Breitkopf Norbert PIAST Leszczyny m 25 46 71 2277 19 2 469 5 1 680 5 0 1128 9 1
37 76 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 24 46 70 2263 23 3 687 8 1 1052 8 0 524 7 2
38 58 Pykosz Mariusz DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 23 46 69 2251 27 6 1182 12 1 672 9 3 397 6 2
39 47 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 22 45 67 2214 26 7 437 7 3 565 8 3 1212 11 1
40 41 Jureczko Marian JARDEX WDK Szczejkowice m 21 45 66 2211 22 2 986 11 1 724 6 0 501 5 1
41 100 Baszczok Gerard BUK Rudy s 20 44 64 2190 26 7 699 8 3 786 7 1 705 11 3
42 87 Helis Adam WALET Pawłowice s 19 44 63 2187 16 1 785 4 0 824 7 0 578 5 1
43 38 Dziewior Andrzej DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 18 44 62 2180 21 4 824 11 3 443 4 1 913 6 0
44 67 Lech Stanisław GÓRNIK Boguszowice s 17 44 61 2179 18 3 322 4 2 1033 7 0 824 7 1
45 49 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 16 44 60 2176 22 3 721 8 1 1231 10 0 224 4 2
46 53 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 15 43 58 2139 25 8 262 7 5 1159 11 1 718 7 2
47 57 Tetla Marian WISUS Żory m 14 43 57 2113 23 5 536 7 2 350 6 3 1227 10 0
48 54 Sobik Roman DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 13 43 56 2104 17 2 508 2 0 834 7 0 762 8 2
49 83 Kuś Bolesław GÓRNIK Boguszowice s 12 42 54 2091 25 7 730 10 3 730 9 2 631 6 2
50 31 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie s 11 42 53 2085 20 2 406 4 1 928 8 0 751 8 1
51 43 Sobik Klaudiusz GÓRNIK Boguszowice m 10 42 52 2083 27 7 573 7 2 354 7 4 1156 13 1
52 70 Gawron Bogdan ASY Żory s 9 42 51 2069 27 8 811 10 2 717 8 3 541 9 3
53 91 Górecki Krzysztof FORTECA Świerklany m 8 42 50 2063 21 3 588 7 1 485 6 2 990 8 0
54 77 Adamaszek Józef WISUS Żory m 7 41 48 2044 21 3 993 9 0 437 5 2 614 7 1
55 98 Strupowski Grzegorz PIAST Leszczyny m 6 41 47 2040 16 3 501 3 0 760 6 1 779 7 2
56 45 Podkowik Robert WISUS Żory s 5 41 46 2037 20 3 579 6 2 651 5 0 807 9 1
57 94 Kopacz Wiesław ASY Żory m 4 41 45 2024 27 7 764 8 0 488 8 4 772 11 3
58 44 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 3 41 44 2013 24 5 734 8 2 528 8 2 751 8 1
59 9 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 2 41 43 2011 22 7 541 8 3 1094 7 0 376 7 4
60 11 Gajda Monika FORTECA Świerklany s-k 1 41 42 2010 23 4 897 7 0 183 5 3 930 11 1
61 24 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 0 41 41 2008 18 4 832 7 1 806 7 1 370 4 2
62 2 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny m 0 40 40 1986 13 0 1046 8 0 452 3 0 488 2 0
63 4 Cisek Edward HERKULES Rydułtowy s 0 40 40 1983 24 7 973 10 1 660 7 1 350 7 5
64 35 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 0 40 40 1980 20 3 671 8 1 426 3 0 883 9 2
65 32 Stroiński Włodzimierz STRAŻAK Głożyny s 0 40 40 1975 22 6 428 5 2 769 9 2 778 8 2
66 99 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany m 0 39 39 1945 18 4 735 9 3 470 4 0 740 5 1
67 61 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 0 39 39 1936 22 6 688 7 2 761 8 2 487 7 2
68 8 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik s 0 38 38 1889 18 4 846 7 1 340 4 2 703 7 1
69 63 Szweda Ryszard niezrzeszony   0 38 38 1874 16 4 784 5 0 616 6 1 474 5 3
70 25 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 0 38 38 1865 15 3 370 4 2 1051 7 0 444 4 1
71 69 Sobik Marian WISUS Żory m 0 36 36 1784 18 3 592 5 0 626 7 1 566 6 2
72 51 Herok Henryk JUBILAT Jastrzębie s 0 36 36 1775 16 1 682 6 0 858 8 1 235 2 0
73 96 Chlebisz Tomasz SILESIA Rybnik m 0 36 36 1766 21 6 400 7 3 692 8 2 674 6 1
74 56 Zacha Stefan POLONIA Niewiadom m 0 35 35 1743 19 4 434 6 2 734 8 1 575 5 1
75 26 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 0 35 35 1742 19 6 576 7 2 597 6 2 569 6 2
76 15 Polok Franciszek FORTECA Świerklany s 0 35 35 1727 24 7 616 8 1 907 11 3 204 5 3
77 39 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 0 34 34 1691 22 6 998 10 0 333 6 3 360 6 3
78 37 Kufel Józef WISUS Żory s 0 34 34 1683 18 5 790 5 0 176 4 3 717 9 2
79 97 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice s 0 34 34 1682 16 2 648 7 0 591 5 2 443 4 0
80 95 Recław Leszek WALET Pawłowice m 0 33 33 1635 16 2 366 5 1 675 7 1 594 4 0
81 80 Domagała Zbigniew U WALKA Rybnik-Gotartowice s 0 31 31 1544 13 2 418 2 0 658 6 1 468 5 1
82 52 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 0 31 31 1542 24 7 689 8 1 -78 6 4 931 10 2
83 86 Śliż Bogusław ASY Żory s 0 31 31 1538 27 11 76 8 7 966 9 0 496 10 4
84 12 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 0 31 31 1507 18 7 728 5 0 319 7 4 460 6 3
85 10 Waszut Zygmunt ASY Żory s 0 30 30 1490 18 7 596 8 3 598 4 0 296 6 4
86 62 Grodoń Joachim ASY Żory m 0 30 30 1488 17 4 215 3 2 507 8 2 766 6 0
87 3 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 0 30 30 1485 19 8 427 8 4 692 7 2 366 4 2
88 17 Standowicz Jan WISUS Żory s 0 30 30 1481 20 6 328 6 1 787 9 2 366 5 3
89 71 Wojciechowski Zbigniew FORTECA Świerklany s 0 29 29 1439 21 10 -144 3 3 776 9 4 807 9 3
90 5 Plebaniak Janusz WISUS Żory m 0 29 29 1424 23 7 74 5 3 1256 12 1 94 6 3
91 21 Gawlik Marian JARDEX WDK Szczejkowice s 0 28 28 1378 14 4 727 8 1 325 3 1 326 3 2
92 33 Gorol Marek WISUS Żory m 0 28 28 1370 18 8 814 9 2 501 7 3 55 2 3
93 1 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 0 28 28 1367 13 3 8 1 2 566 4 1 793 8 0
94 65 Ryt Edward WISUS Żory s 0 27 27 1318 15 5 403 3 1 283 6 3 632 6 1
95 92 Benisz Adam U WALKA Rybnik-Gotartowice m 0 24 24 1179 16 5 169 4 2 606 5 0 404 7 3
96 60 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 0 23 23 1145 13 5 -48 2 2 1000 8 1 193 3 2
97 78 Skóra Józef DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność s 0 22 22 1096 15 8 556 7 2 345 5 4 195 3 2
98 88 Gidlecki Władysław niezrzeszony   0 22 22 1086 17 7 256 4 3 596 9 2 234 4 2
99 74 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 0 21 21 1011 16 6 935 9 2 -476 2 3 552 5 1
100 34 Gawełczyk Bronisław DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność m 0 20 20 959 12 5 34 1 2 456 4 1 469 7 2
101 81 Lukasczyk Józef WISUS Żory s 0 10 10 483 6 2 291 3 1 192 3 1 0 0 0
    Paździor Henryk WISUS Żory m 0 100 100   0                    

..................................... 

REGULAMIN GRAND PRIX Okręgu Rybnik PZSkat 2018

Zarząd Okręgu Rybnik PZ Skat na swym posiedzeniu w dniu 13.12.2018 podjął uchwałę dotyczącą klasyfikacji, podziału nagród i rozgrywek GPO Rybnik według następujących zasad:

1. Turnieje GPO celem popularyzacji gry SKAT są otwarte dla wszystkich.

2. W sezonie 2018 przeprowadzonych zostanie 7 turniejów zaliczanych do klasyfikacji GPO.

3. Gospodarza turnieju GPO przyznaje Zarząd Okręgu po rozpatrzeniu ofert.

4. Gospodarz funduje puchar za 1 miejsce w klasyfikacji ogólnej turnieju, oraz Puchary (nagrody) dodatkowe według uznania.

5. Sponsoring dla nagród rzeczowych musi wynosić minimum 600 złotych łącznie z pucharem.

6. Składka Startowa w każdym turnieju to: mężczyźni – 20, kobiety i juniorzy bez opłat.

7. Zwycięzcy klasyfikacji GPO 2017 (Pykosz Mariusz, Ciastowicz Wojciech i Szymała Tomasz) w roku 2018 biorą udział w turniejach GPO na koszt Okręgu Rybnik.

8. W każdym turnieju 90% składki startowej (18 zł) przeznaczone jest na Fundusz Nagród, 10% (2 zł) na rzecz okręgu. Z Funduszu Nagród 14 zł na nagrody w danym turnieju, 4 zł na nagrody końcowe GPO. Pula nagród w danym turnieju, to ilość uczestników x 14 zł (bez kobiet i juniorów). Nagrody w każdym turnieju dzielimy wg klucza: powinna obowiązywać zasada, jedna nagroda na 7 startujących w każdym turnieju, dla zwycięzcy minimum 160 max 210 zł., oraz ostatnia nagroda minimum 40zł. Nagrody końcowe: zawodnik który zajął miejsce 1 - 20% z puli nagród, 2 - 20% sumy pozostałej, 3 - 20% sumy pozostałej, 4 - i reszta (również 20%) do wyczerpania puli nagród (najmniejsza 40 zł) 

9. Fundusz Dopłat stolikowych (WPADKI) przeznacza się dla gospodarza na koszty organizacyjne (materiały do przeprowadzenia turnieju, sekretariat, sędzia).

10. W każdym turnieju GPO rozgrywane będą 3 serie po 36 rozdań według następującego planu dla turnieju dla około 120 uczestników: Czas rozgrywania jednej serii 90 minut. do godz. 8:40 - zapisy, 8:45 – losowanie, 8:50 – wydawanie kart startowych, 9:00 -otwarcie i rozpoczęcie I Serii, 10:45 -rozpoczęcie II Serii, 12:45 – rozpoczęcie III Serii, 14:30 – ogłoszenie wyników i wydawanie nagród. 

11. Zapisy gier w turniejach GPO prowadzone będą w dwóch listach stolikowych.

12. Punkty za nagrany wynik plus punkty za uzyskane miejsce dają sumę punktów, która po każdym turnieju będzie zawodnikowi dopisywana do klasyfikacji sezonu.

Punkty za nagrany wynik

od

do

punkty GPO

od

do

punkty GPO

od

do

punkty GPO

od

do

punkty GPO

o

do

punkty GPO

od

do

punkty GPO

od

do

punkty GPO

1

50

1

501

550

11

1001

1050

21

1501

1550

31

2001

2050

41

2501

2550

51

3001

3050

61

51

100

2

551

600

12

1051

1100

22

1551

1600

32

2501

2100

42

2551

2600

52

3051

3100

62

101

150

3

601

650

13

1101

1150

23

1601

1650

33

2101

2150

43

2601

2650

53

3101

3150

63

151

200

4

651

700

14

1151

1200

24

1651

1700

34

2151

2200

44

2651

2700

54

3151

3200

64

201

250

5

701

750

15

1201

1250

25

1701

1750

35

2201

2250

45

2701

2750

55

3201

3250

65

251

300

6

751

800

16

1251

1300

26

1751

1800

36

2251

2300

46

2751

2800

56

3251

3300

66

301

350

7

801

850

17

1301

1350

27

1801

1850

37

2301

2350

47

2801

2850

57

3301

3350

67

351

400

8

851

900

18

1351

1400

28

1851

1900

38

2351

2400

48

2851

2900

58

3351

3400

68

401

450

9

901

950

19

1401

1450

29

1901

1950

39

2401

2450

49

2901

2950

59

3401

3450

69

451

500

10

951

1000

20

1451

1500

30

1951

2000

40

2451

2500

50

2951

3000

60

3451

3500

70

Punkty za miejsce

miejsce

punkty GPO

miejsce

punkty GPO

miejsce

punkty GPO

miejsce

punkty GPO

miejsce

punkty GPO

miejsce

punkty GPO

1

100

11

74

21

54

31

34

41

20

51

10

2

95

12

72

22

52

32

32

42

19

52

9

3

90

13

70

23

50

33

30

43

18

53

8

4

88

14

68

24

48

34

28

44

17

54

7

5

86

15

66

25

46

35

26

45

16

55

6

6

84

16

64

26

44

36

25

46

15

56

5

7

82

17

62

27

42

37

24

47

14

57

4

8

80

18

60

28

40

38

23

48

13

58

3

9

78

19

58

29

38

39

22

49

12

59

2

10

76

20

56

30

36

40

21

50

11

60

1

13. Sędzią wszystkich turniejów będzie Andrzej Kąsek i ma zagwarantowany udział w IMO 2019.

14. Organizator oraz Sędzia obsługujący turniej utrzymuje 100 punktów GP, ale tylko 1 raz w sezonie.

15. Okresem obliczeniowym jest rok (sezon) 2018. Do końcowej klasyfikacji GPO zaliczane będą wszystkie turnieje sezonu. Wyniki końcowe zostaną ogłoszone po ostatnim turnieju sezonu.

16. Pierwszych 3 zawodników klasyfikacji GPO 2018 otrzyma bezpłatne uczestnictwo w turniejach cyklu GPO 2019.

17. Pierwszych 3 zawodników sezonu GPO 2018 zostanie uhonorowane pucharami.

18. Czołówka uczestników klasyfikacji GPO 2018 otrzymuje prawo startu w zawodach finałowych IMO w roku 2019 (46), zgodnie z regulaminem IMO zatwierdzonym przez Zarząd Okręgu.

19. W IMO w 2019 roku będzie brać 48 zawodników ( najlepszych 46 z klasyfikacji generalnej GPO za 2018, oraz Indywidualny Mistrz Okręgu z 2018 roku i sędzia turniejów GPO w 2018 r.). Mistrzostwa będą rozgrywane 2 dni. W 1 dniu 3 serie po 36 rozdań, a w 2 dniu najlepsza 16-tka 5 serii po 36 rozdań systemem mistrzowskim (każdy z każdym, na duże punkty).

20. O tytuł Indywidualnego Mistrza Okręgu ubiegać się mogą wyłącznie aktualni członkowie O/Rybnik.

21. Kobiety i juniorzy uczestniczący w cyklu turniejów GPO 2018 zajmujący najwyższe miejsca w klasyfikacji GPO sezonu 2018 otrzymują automatycznie tytuł Mistrza Okręgu w swych kategoriach.

22. Terminarz i gospodarze turniejów GPO 2018 (Data, Turniej, Gospodarz, Adres)

1

4.02

Puchar Prezydenta Miasta Żory

Wisus-Asy Żory

Żory, Klub Wisus

2

19.03

Puchar Przewodniczącego Solidarności

Rybnik Chwałowice

NSZZ Solidarność

Chwałowice, restauracja

Birreria

3

15.04

Z okazji 35-lecie skata w Żorach

Wisus-Asy Żory

Żory, Klub Wisus

4

29.04

Puchar Sołtysa Szczejkowic

Jardex Szczejkowice

Szczejkowice, WDK

5

17.06

Im. Łucjana Cebuli

Wisus-Asy Żory

Żory, Klub Wisus

6

11.11

Puchar Wójta gminy Świerklany

Forteca Świerklany

Świerklany, sala straży poż.

7

2.12

Barbórkowy

Jardex Szczejkowice

Szczejkowice, WDK

Zatwierdzono: Uchwałą Zarządu Okręgu Rybnik PZ Skat nr 22/VIII/2017.

.................... 

 

 

Thursday the 26th. Strona przygotowana przez firmę SMARTIS.