Drukuj

7Asy WISUS Artykuł 1                                                 Zaktualizowano 14.09.2019

Wyniki z 11.09.2019 

L.p. Nazwisko, imię Suma Start    
1 2
1 Łogasz Roman 2327 2 918 1409
2 Niemiec Stanisław 2283 2 1452 831
3 Grodoń Joachim 2128 2 1190 938
4 Gajda Bolesław 2014 2 814 1200
5 Gawron Bogdan 1967 2 1204 763
6 Ciastowicz Wojciech 1926 2 1216 710
7 Lorenz Ryszard 1808 2 767 1041
8 Szymała Tomasz 1780 2 772 1008
9 Szafraniec Adrian 1765 2 751 1014
10 Woronecki Stefan 1737 2 1421 316
11 Malcher Andrzej 1718 2 951 767
12 Kosteczka Jarosław 1628 2 862 766
13 Waszut Zygmunt 1614 2 1097 517
14 Orawski Alfred 1570 2 774 796
15 Paździor Henryk 1558 2 382 1176
16 Lip Bogusław 1546 2 886 660
17 Bortlik Rajmund 1470 2 574 896
18 Gidlecki Władysław 1455 2 948 507
19 Tabath Damian 1446 2 892 554
20 Gorol Marek 1430 2 980 450
21 Tetla Marian 1425 2 368 1057
22 Pawlas Mariusz 1412 2 293 1119
23 Bogusławski Stanisław 1365 2 577 788
24 Podkowik Robert 1322 2 535 787
25 Misiak Andrzej 1211 2 795 416
26 Kuczera Franciszek 1209 2 444 765
27 Standowicz Jan 1164 2 566 598
28 Lukaszczyk Józef 1152 2 614 538
29 Grela Alfred 1108 2 447 661
30 Gajda Monika 1075 2 999 76
31 Mazur Leon 1072 2 570 502
32 Skupień Eugeniusz 1048 2 709 339
33 Staniek Eugeniusz 937 2 311 626
34 Fizia Józef 925 2 699 226
35 Górecki Krzysztof 898 2 17 881
36 Piersiak Piotr 823 2 445 378
37 Helis Adam 814 2 406 408
38 Kwaśniak Jerzy 789 2 943 -154
39 Kąsek Andrzej 778 2 294 484
40 Buchalik Alfons 702 2 -80 782
41 Śliż Bogusław 522 2 423 99
42 Świerkot Eugeniusz 57 2 244 -187

Klasyfikacja wszystkich turniejów JESIEŃ 2019

L.p. Nazwisko, imię Suma Start    
1 2
1 Łogasz Roman 4095 2 1768 2327
2 Grodoń Joachim 3912 2 1784 2128
3 Ciastowicz Wojciech 3659 2 1733 1926
4 Szymała Tomasz 3453 2 1673 1780
5 Pawlas Mariusz 3345 2 1933 1412
6 Niemiec Stanisław 3274 2 991 2283
7 Gajda Bolesław 3192 2 1178 2014
8 Malcher Andrzej 3159 2 1441 1718
9 Gorol Marek 3112 2 1682 1430
10 Woronecki Stefan 3065 2 1328 1737
11 Lorenz Ryszard 2972 2 1164 1808
12 Misiak Andrzej 2884 2 1673 1211
13 Gidlecki Władysław 2660 2 1205 1455
14 Paździor Henryk 2659 2 1101 1558
15 Fizia Józef 2617 2 1692 925
16 Buchalik Alfons 2587 2 1885 702
17 Grela Alfred 2578 2 1470 1108
18 Bogusławski Stanisław 2573 2 1208 1365
19 Kąsek Andrzej 2520 2 1742 778
20 Gajda Monika 2494 2 1419 1075
21 Bortlik Rajmund 2487 2 1017 1470
22 Kwaśniak Jerzy 2460 2 1671 789
23 Piersiak Piotr 2456 2 1633 823
24 Tabath Damian 2435 2 989 1446
25 Skupień Eugeniusz 2368 2 1320 1048
26 Kosteczka Jarosław 2327 2 699 1628
27 Kuczera Franciszek 2168 2 959 1209
28 Górecki Krzysztof 2122 2 1224 898
29 Mazur Leon 2089 2 1017 1072
30 Podkowik Robert 2026 2 704 1322
31 Tetla Marian 1967 2 542 1425
32 Gawron Bogdan 1967 1   1967
33 Śliż Bogusław 1932 2 1410 522
34 Sobik Klaudiusz 1842 1 1842  
35 Bartosik Wojciech 1821 1 1821  
36 Szafraniec Adrian 1765 1   1765
37 Waszut Zygmunt 1614 1   1614
38 Orawski Alfred 1570 1   1570
39 Lip Bogusław 1546 1   1546
40 Łękawski Wiesław 1446 1 1446  
41 Świerkot Eugeniusz 1279 2 1222 57
42 Standowicz Jan 1164 1   1164
43 Lukasczyk Józef 1152 1   1152
44 Staniek Eugeniusz 937 1   937
45 Helis Adam 814 1   814

          

  Klasyfikacja generalna turniejów Lato 2019 (10 najlepszych) 

L.p. Nazwisko, imię Suma Start                                  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
1 Kosteczka Jarosław 21558 10   2326   2207 2085 2357 1886   2004 2126 2416         2131 2020
2 Szymała Tomasz 18235 10 2003   2128   1642   1625     1933 1686 1899   1915   1785 1619
3 Świerkot Eugeniusz 18222 10 1315 1957 1781 1541 1534   1686 2374         2383   1629 2022  
4 Tetla Marian 18191 10   2359 1753 1567   1481   2066 1489   1913   1920 2185     1458
5 Kwaśniak Jerzy 17904 10 1625   2976         1528 1472 1650 1320 2724 1511 1654     1444
6 Piersiak Piotr 17563 10 1529 2054 1440 1488     1441   1647     2119 1763 1745     2337
7 Pawlas Mariusz 17480 10 2184 2098 1838     1503   1619 1547   2006     1523 1548   1614
8 Niemiec Stanisław 17332 10 1660 1745     1807 1311 2443 1822           1621 2105 1385 1433
9 Grodoń Joachim 17314 10 1464 1976   1754 2057 1439     1648 1694 1650 1705   1927      
10 Gajda Bolesław 17266 10     1514   1609 1791 1373 2093 2071 1592       1698   1892 1633
11 Gawron Bogdan 17228 10 1649 2097   1277           2138 1606 1541 1353 1920 2094 1553  
12 Śliż Bogusław 17065 10 1364 1541           1771 2133 1775   2189 1938 1547 1454   1353
13 Ciastowicz Wojciech 16946 10 2034   1274 1897 1987   1399 1561 1700     1579 1567       1948
14 Lorenz Ryszard 16905 10 1777 1734 1397     1453 1478 1701 2375 1764 1515 1711          
15 Paździor Henryk 16682 10 1562 1740 1523 1870 2214 1309 1658           2106   1493   1207
16 Kopacz Wiesław 16598 10 1693 1555 1898   2023   1532     1436 1888 1711   1444 1418    
17 Łogasz Roman 16594 10   1438   1907 988 1557 1707       2088 1705 1555 1102     2547
18 Malcher Andrzej 16513 10         1763 1996 1375 1836 1387 2122 1098 2226 1493       1217
19 Grela Alfred 16448 10   1625     1940     1718 1578 1629 1281   1867 1632 1349   1829
20 Polok Franciszek 16270 10 2165 2023 1551 1624   1433 1458   1286 1400   1778 1552        
21 Skupień Eugeniusz 16158 10 1661   1605 1807 1740       1695   1375   1750 1328 1412 1785  
22 Bogusławski Stanisław 16081 11   1475 1519 1344   1836     1255 1858   1746   1428 1380 1479 761
23 Buchalik Alfons 16046 10 1285 1455   1260     1710 1921   1887   1680 1441 2164 1243    
24 Waszut Zygmunt 16012 10 1930     2049   1265       1776 1358 1832 1412 1344   1769 1277
25 Misiak Andrzej 15914 10 1228   2391   1362 1655 1280 1318       1901     1693 1255 1831
26 Gajda Monika 15660 10 1339   1595     1488 1868 1746   2093   1241 1411   1611   1268
27 Górecki Krzysztof 15394 10   1722 1502 1620   1654   1470 1653 1418   1441   1429     1485
28 Fizia Józef 15209 10 1490 1338     1980 1530 1893   1197 1263     1404   1875 1239  
29 Gorol Marek 15183 10 1130 1420 1368 1604       1974 1733 1779 1251 1180 1744        
30 Orawski Alfred 14852 10 1446 1400 1071               1927 1787 1337 1306 1843 1037 1698
31 Standowicz Jan 14783 10   1250 1575 1677 1363 1944 1350     1175     1655 1514 1280    
32 Kąsek Andrzej 14676 10   1718 1352 1311   1518     1148   1212   2320   1404 1534 1159
33 Helis Adam 14400 10     1219 1385 1376 1304     1100     1493 1275   1849 1613 1786
34 Adamiec Sebastian 14114 10 1851 1665 2059 1312 1407 1016 986 1642 444 1732              
35 Kuczera Franciszek 13932 10   913     1402 1828 1224 1512 1277 1846 1187       1393 1350  
36 Tabath Damian 13570 10 1138   1318   1200 1369 960 1204   1984 1816   1451 1130      
37 Gidlecki Władysław 13290 10 922   1288 1717 1475 1239         1980 1680   853   887 1249
38 Podkowik Robert 12476 9 1514 1665 1398 1323     1693 1122   1269   1600 892        
39 Woronecki Stefan 12281 10 1320       1237 1028         1429 1628 1240 1185 1000 1287 927
40 Lip Bogusław 11955 9         1156   1248 1066 964 1202 1941 1820 1085       1473
41 Szafraniec Adrian 11758 7               1685 1953 1954 769 1460       1751 2186
42 Bortlik Rajmund 11223 8 2142 1240 1224 1231 1463 1375   1185           1363      
43 Bartosik Wojciech 10389 7   567               1770 1030 1920 2056     1036 2010
44 Mazur Leon 10381 10 960 838   1693 1063 879 905 856     951     1222   1014  
45 Grzegorzczyk Marian 7833 7 663 973 1147   1913     1089 1105 943              
46 Kamiński Jarosław 7662 6 1780 936 909 1407 1171 1459                      
47 Łękawski Wiesław 6493 8   914 950 1418   257     638 498     1273 545      
48 Młoczk Jan 5783 4                 1503 1508       1918 854    
49 Olszowski Józef 5737 5                     1510 1067 1263     631 1266
50 Staniek Eugeniusz 5584 4 630 1210                           1933 1811
51 Górka Zdzisław 5361 5 1039 1376 1018         775   1153              
52 Ferdyn Stefan 4482 4     1692 1443 338 1009                      
53 Trzósło Wiesław 3408 4       802     556     1005   1045          
54 Szweda Ryszard 3063 2                         2247 816      
55 Gembalczyk Stanisław 2873 2 1473 1400                              
56 Hałacz Janusz 2323 2   1485       838                      
57 Sobok Klaudiusz 1847 1                             1847    
58 Sopala Roman 1761 2                   1069   692          
59 Strzelecki Włodzimierz 1451 1                 1451                
60 Kamiński Tadeusz 958 1                         958        

 Wyniki z turniejów z GOLDMANA 

aktualizacja 13.09.201    

  Wszystkie od 15.07.2019                  
                     
L.p. Nazwisko, imię Suma Start 1 2 3 4 5 6 7
15 lip 22 lip 29 lip 19 sier 26 sier 2 wrz 9 wrz
1 Kwaśniak Jerzy 13989 7 1392 2258 1946 1774 2496 2111 2012
2 Bogusławski Stanisław 12800 7 1655 1703 2100 2208 1298 1788 2048
3 Gajda Monika 12317 7 1170 2594 1164 2286 2191 1338 1574
4 Kosteczka Jarosław 11007 7 653 2526 2200 1179 1500 897 2052
5 Skupień Eugeniusz 10135 7 2450 1355 1279 940 1929 922 1260
6 Grzegorzczyk Marian 10104 7 1313 1306 1675 1524 1427 1430 1429
7 Gajda Bolesław 9808 7 1040 1680 919 2196 1297 1262 1414
8 Pawlas Mariusz 9504 7 945 569 1978 1673 1732 1066 1541
9 Bortlik Rajmund 9464 7 2280 1494 760 1235 1634 825 1236
10 Grodoń Joachim 8639 7 1598 1274 989 1016 921 1571 1270
11 Gawron Bogdan 8420 6 1633 887 1749 1806 507   1838
12 Mazur Leon 7960 7 1268 1689 830 734 629 1276 1534
13 Rossman Hubert 7587 7 803 1270 1563 678 949 1119 1205
14 Gorol Marek 7236 7 922 674 849 745 804 1898 1344
15 Niemiec Stanisław 7168 5 971     1269 1679 1422 1827
16 Tetla Marian 7159 6   1622 327 1374 1534 1277 1025
17 Kąsek Andrzej 4675 4 1542 306 1581     1246  
18 Gąsior Jerzy 2324 2 895 1429          
19 Górka Zdzisław 455 1             455

 

Generalna od 15.07.2019