Drukuj

Zdjęcia z tego turnieju w zakładce galeria (67)

 

Gospod.

SITG KWK Pniówek         15.10.2021     Data
Sędzia Huwer Alojzy                  
                     
Msce Drużyna / Nr St. - Nazwisko, imię Suma W P 1 Seria 1 w. 1 p. 2 Seria 2 w. 2 p.
1 KWK Marcel 6544 70 8 2723 34 7 3821 36 1
2 KWK Pniówek 6334 70 11 2954 38 8 3380 32 3
3 KWK Jas - Mos I 6180 63 9 3627 32 2 2553 31 7
4 KWK Pniówek II 6097 58 6 3403 31 1 2694 27 5
5 KWK Rymer Junior 5395 56 12 2355 26 6 3040 30 6
6 KWK Anna 5263 56 10 2230 24 4 3033 32 6
7 KWK Jastrzębie II 5220 54 8 2378 27 5 2842 27 3
8 KWK Jankowice 4792 46 9 2570 23 3 2222 23 6
9 KWK Chwałowice 4597 45 10 2706 24 2 1891 21 8
10 KWK 1 Maja 4249 52 15 2501 26 5 1748 26 10
11 KWK Borynia 3701 42 13 1588 22 8 2113 20 5

..............................................................................................

 

Gospodarz SITG KWK Pniówek                
Sędzia Huwer Alojzy     84     101    
                         
Msce Zest Nr St. Drużyna / Nr St. - Nazwisko, imię Suma W P 1 ser. w p 2 Seria w p
                         
1   8 Kostorz Stanisław 2408 19 0 1299 9 0 1109 10 0
2   1 Hyła Czesław 2241 21 1 1410 12 0 831 9 1
3   35 Gorol Marek 2203 19 0 1220 10 0 983 9 0
4   20 Bombik Bernard 2053 16 1 1129 8 0 924 8 1
5   13 Mandera Werner 2052 22 2 811 10 2 1241 12 0
6   41 Buchalik Alfons 2042 21 2 786 11 2 1256 10 0
7   18 Lasota Wiesław 2014 16 0 1025 8 0 989 8 0
8   14 Rduch Krystian 1822 11 0 1011 5 0 811 6 0
9   11 Pykorz Mariusz 1750 18 4 879 9 1 871 9 3
10   47 Szmuk Czesław 1685 18 1 633 8 1 1052 10 0
11   31 Frysztacka Cecylia 1667 14 1 1231 10 0 436 4 1
12   40 Gajda Piotr 1615 17 2 643 8 1 972 9 1
13   46 Latocha Eugeniusz 1602 15 2 953 10 1 649 5 1
14   16 Niemiec Stanisław 1551 19 2 935 11 1 616 8 1
15   4 Wawrzyńczak Ryszard 1501 13 0 866 7 0 635 6 0
16   21 Standowicz Jan 1462 13 1 654 7 0 808 6 1
17   29 Piejak Henryk 1459 15 2 571 7 1 888 8 1
18   3 Dubiel Stanisław 1365 15 4 834 8 1 531 7 3
19   44 Waleczek Franciszek 1338 15 3 739 7 1 599 8 2
20   43 Kabut Józef 1327 14 3 838 7 0 489 7 3
21   27 Stisz Marian 1269 15 3 503 8 2 766 7 1
22   9 Wowra Ryszard 1231 12 2 603 6 0 628 6 2
23   36 Zacha Stefan 1209 17 3 384 8 3 825 9 0
24   23 Sokołowski Krystian 1144 14 3 748 8 0 396 6 3
25   7 Misiak Andrzej 1139 15 5 280 6 4 859 9 1
26   19 Stempin Marek 1137 12 2 433 6 2 704 6 0
27   12 Bura Jan 1127 17 6 813 9 2 314 8 4
28   33 Kelner Kazimierz 1114 11 3 832 5 0 282 6 3
29   22 Oczadły Stefan 1113 12 1 167 3 1 946 9 0
30   26 Pawlas Józef 1094 11 2 790 7 0 304 4 2
31   37 Juraszek Jerzy 992 11 2 612 5 0 380 6 2
32   10 Zydek Gierard 987 10 2 513 6 1 474 4 1
33   34 Kura Jan 976 14 5 -45 3 3 1021 11 2
34   38 Staszczyk Ryszard 973 15 5 863 10 1 110 5 4
35   15 Groborz Franciszek 962 9 2 310 3 1 652 6 1
36   45 Jezusek Joachim 948 13 4 166 4 2 782 9 2
37   28 Hojka Jerzy 840 9 3 445 5 1 395 4 2
38   17 Stępień Janusz 825 11 4 337 6 3 488 5 1
39   6 Hyła Andrzej 811 6 3 282 2 2 529 4 1
40   24 Seman Mieczysław 778 10 3 568 6 0 210 4 3
41   42 Szypuła Mieczysław 765 9 3 242 4 2 523 5 1
42   5 Stajer Walenty 737 11 6 197 5 4 540 6 2
43   2 Marszolik Kazimierz 644 9 3 181 5 3 463 4 0
44   32 Karwot Marian 400 8 5 344 5 2 56 3 3

......................................................................

Gospodarz SITG KWK Pniówek                
Sędzia Huwer Alojzy                
                         
  Zest Nr St Drużyna / Nr St. - Nazwisko, imię Suma W P 1 ser. 1 w. 1 p. 2 Seria 2 w. 2 p.
  1   KWK Jankowice 4792 46 9 2570 23 3 2222 23 6
  1 1 Hyła Czesław 2241 21 1 1410 12 0 831 9 1
  1 6 Hyła Andrzej 811 6 3 282 2 2 529 4 1
  1 15 Groborz Franciszek 962 9 2 310 3 1 652 6 1
  1 24 Seman Mieczysław 778 10 3 568 6 0 210 4 3
    501   0 0 0            
  2   KWK Borynia 3701 42 13 1588 22 8 2113 20 5
  2 5 Stajer Walenty 737 11 6 197 5 4 540 6 2
  2 10 Zydek Gierard 987 10 2 513 6 1 474 4 1
  2 19 Stempin Marek 1137 12 2 433 6 2 704 6 0
  2 28 Hojka Jerzy 840 9 3 445 5 1 395 4 2
    502   0 0 0            
  3   KWK Chwałowice 4597 45 10 2706 24 2 1891 21 8
  3 9 Wowra Ryszard 1231 12 2 603 6 0 628 6 2
  3 14 Rduch Krystian 1822 11 0 1011 5 0 811 6 0
  3 23 Sokołowski Krystian 1144 14 3 748 8 0 396 6 3
  3 32 Karwot Marian 400 8 5 344 5 2 56 3 3
    503   0 0 0            
  4   KWK Marcel 6544 70 8 2723 34 7 3821 36 1
  4 13 Mandera Werner 2052 22 2 811 10 2 1241 12 0
  4 18 Lasota Wiesław 2014 16 0 1025 8 0 989 8 0
  4 27 Stisz Marian 1269 15 3 503 8 2 766 7 1
  4 36 Zacha Stefan 1209 17 3 384 8 3 825 9 0
    504   0 0 0            
  5   KWK Jastrzębie II 5220 54 8 2378 27 5 2842 27 3
  5 17 Stępień Janusz 825 11 4 337 6 3 488 5 1
  5 22 Oczadły Stefan 1113 12 1 167 3 1 946 9 0
  5 31 Frysztacka Cecylia 1667 14 1 1231 10 0 436 4 1
  5 40 Gajda Piotr 1615 17 2 643 8 1 972 9 1
    505   0 0 0            
  6   KWK Pniówek II 6097 58 6 3403 31 1 2694 27 5
  6 21 Standowicz Jan 1462 13 1 654 7 0 808 6 1
  6 26 Pawlas Józef 1094 11 2 790 7 0 304 4 2
  6 35 Gorol Marek 2203 19 0 1220 10 0 983 9 0
  6 44 Waleczek Franciszek 1338 15 3 739 7 1 599 8 2
  8   KWK Anna 5263 56 10 2230 24 4 3033 32 6
  8 29 Piejak Henryk 1459 15 2 571 7 1 888 8 1
  8 34 Kura Jan 976 14 5 -45 3 3 1021 11 2
  8 43 Kabut Józef 1327 14 3 838 7 0 489 7 3
  8 4 Wawrzyńczak Ryszard 1501 13 0 866 7 0 635 6 0
    508   0 0 0            
  9   KWK Jas - Mos I 6180 63 9 3627 32 2 2553 31 7
  9 33 Kelner Kazimierz 1114 11 3 832 5 0 282 6 3
  9 38 Staszczyk Ryszard 973 15 5 863 10 1 110 5 4
  9 47 Szmuk Czesław 1685 18 1 633 8 1 1052 10 0
  9 8 Kostorz Stanisław 2408 19 0 1299 9 0 1109 10 0
    509   0 0 0            
  10   KWK 1 Maja 4249 52 15 2501 26 5 1748 26 10
  10 37 Juraszek Jerzy 992 11 2 612 5 0 380 6 2
  10 42 Szypuła Mieczysław 765 9 3 242 4 2 523 5 1
  10 3 Dubiel Stanisław 1365 15 4 834 8 1 531 7 3
  10 12 Bura Jan 1127 17 6 813 9 2 314 8 4
    510   0 0 0            
  11   KWK Pniówek 6334 70 11 2954 38 8 3380 32 3
  11 41 Buchalik Alfons 2042 21 2 786 11 2 1256 10 0
  11 46 Latocha Eugeniusz 1602 15 2 953 10 1 649 5 1
  11 7 Misiak Andrzej 1139 15 5 280 6 4 859 9 1
  11 16 Niemiec Stanisław 1551 19 2 935 11 1 616 8 1
    511   0 0 0            
  12   KWK Rymer Junior 5395 56 12 2355 26 6 3040 30 6
  12 45 Jezusek Joachim 948 13 4 166 4 2 782 9 2
  12 2 Marszolik Kazimierz 644 9 3 181 5 3 463 4 0
  12 11 Pykorz Mariusz 1750 18 4 879 9 1 871 9 3
  12 20 Bombik Bernard 2053 16 1 1129 8 0 924 8 1
    512   0 0 0            

............................................................................

    Indywidualne Mistrzostwa O.RYBNIK 2021                   09-10.10.2021                
                  Stanowice                      
  Kierownik zawodów: Niemiec Stanisław Sędzia:     Łogasz Roman Sekretarz:     Paździor Tomasz, Wachel Natalia
                                                     
Mce Nr St. Nazwisko, imię Klub S U M A 1 Seria 2 Seria 3 Seria 4 Seria 5 Seria 6 Seria
Z gry w p 1 dzień 2 dzień Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p Z gry w p
1 33 Grela Alfred ASY WISUS Żory 5477 55 8 2737 2740 708 6 1 857 10 1 1172 10 1 918 8 2 1199 12 0 623 9 3
2 22 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny 5460 45 1 2890 2570 980 8 0 1041 9 0 869 7 0 920 8 1 900 7 0 750 6 0
3 4 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 5240 55 10 1964 3276 1023 10 0 400 5 3 541 8 4 1468 14 1 851 11 2 957 7 0
4 12 Łogasz Roman ASY WISUS Żory 5067 53 10 2986 2081 864 8 1 1038 11 1 1084 9 1 626 7 3 553 8 2 902 10 2
5 29 Górecki Krzysztof ASY WISUS Żory 4773 46 5 2651 2122 659 9 2 928 7 0 1064 9 0 695 8 1 391 4 1 1036 9 1
6 32 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 4758 43 6 2282 2476 904 10 0 550 5 2 828 8 1 1003 7 1 861 9 1 612 4 1
7 3 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 4729 47 6 2582 2147 982 12 2 702 6 0 898 8 0 617 7 1 1137 8 1 393 6 2
8 17 Kwaśniak Jerzy ASY WISUS Żory 4646 52 12 1641 3005 1057 10 0 18 4 4 566 8 2 774 8 3 1179 11 1 1052 11 2
9 15 Górka Piotr JARDEX WDK Szczejkowice 4563 40 7 2367 2196 708 7 1 1223 11 0 436 5 2 865 6 1 941 7 1 390 4 2
10 25 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory 4498 48 9 1992 2506 651 6 0 -90 5 5 1431 13 1 697 7 1 974 9 1 835 8 1
11 23 Malcher Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 4384 43 6 2392 1992 434 5 1 1047 9 1 911 9 2 733 8 0 265 4 2 994 8 0
12 21 Gorol Marek ASY WISUS Żory 4368 42 7 2117 2251 661 5 0 1059 7 0 397 7 3 1179 10 0 538 5 0 534 8 4
13 7 Łękawski Wiesław FORTECA Świerklany 4246 51 11 2445 1801 935 10 1 674 9 3 836 8 1 530 7 2 673 9 2 598 8 2
14 10 Michalski Teodor SILESIA Rybnik 4182 40 6 2146 2036 525 7 2 647 7 1 974 8 0 471 6 2 769 5 0 796 7 1
15 19 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 4107 46 10 2294 1813 994 9 1 660 10 2 640 6 0 884 9 2 475 8 4 454 4 1
16 16 Fizia Józef WALET Pawłowice 4096 42 9 2063 2033 672 7 1 584 6 1 807 8 1 225 5 4 459 5 2 1349 11 0
17 2 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny 4056 35 3 1629 2427 528 6 1 693 6 0 408 7 1 684 6 1 1045 6 0 698 4 0
18 13 Paździor Henryk ASY WISUS Żory 4003 51 13 2185 1818 575 7 1 969 11 2 641 8 3 235 5 4 930 9 0 653 11 3
19 6 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny 3971 29 3 1919 2052 573 5 1 244 3 2 1102 8 0 620 4 0 656 4 0 776 5 0
20 24 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice 3962 52 16 2036 1926 823 12 3 756 6 0 457 8 4 638 8 2 355 10 5 933 8 2
21 9 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory 3959 42 7 2913 1046 1144 11 0 1242 9 0 527 8 2 524 4 0 294 4 1 228 6 4
22 11 Ogierman Karol JARDEX WDK Szczejkowice 3900 34 5 1865 2035 914 7 0 691 4 1 260 3 1 459 6 2 876 7 0 700 7 1
23 26 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 3800 42 12 1760 2040 725 7 1 569 6 1 466 7 4 916 9 1 327 4 2 797 9 3
24 5 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 3774 35 7 2077 1697 1248 11 0 309 5 3 520 3 1 746 7 1 659 6 1 292 3 1
25 35 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik 3675 45 14 2107 1568 989 10 1 350 6 2 768 7 2 355 7 3 566 8 4 647 7 2
26 30 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik 3544 46 13 1184 2360 631 6 1 155 6 5 398 7 2 526 10 4 765 8 1 1069 9 0
27 27 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 3393 34 7 1876 1517 762 7 0 588 9 2 526 3 1 5 3 3 1048 8 0 464 4 1
28 34 Nowak Henryk PIAST Leszczyny 3310 31 6 1388 1922 697 6 0 244 4 2 447 3 0 372 3 1 852 8 1 698 7 2
29 14 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 3221 41 9 2082 1139 311 5 2 649 8 1 1122 11 0 365 4 2 274 5 1 500 8 3
30 8 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory 3038 38 12 1475 1563 246 5 3 572 6 1 657 5 0 808 9 2 74 6 4 681 7 2
31 1 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory 3026 20 1 1216 1810 188 1 0 532 4 1 496 4 0 514 3 0 731 5 0 565 3 0
32 20 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice 2901 44 15 1785 1116 305 6 3 754 8 1 726 10 2 529 5 1 372 9 5 215 6 3
33 28 Misiak Andrzej WALET Pawłowice 2564 51 22 1291 1273 964 12 2 -148 5 6 475 10 4 431 8 3 517 8 3 325 8 4
34 31 Grzyb Józef ISKRA Rybnik 1401 18 3 1401 0 511 6 0 488 6 1 402 6 2                  
35 18 Helis Paweł U WALKA Rybnik-Gotartowice 622 9 5 622 0 81 2 2 541 7 3 0 0 0                  

..................................